Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 09:11:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Покупка на булчинска рокля по интернет - 3 "  (Прочетена 179740 пъти)
 
Dori_0101
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #465 -: юни 07, 2012, 00:19:13 »

Привет!
Като една вече осъществена булка, чудя се как имате смелостта и нервите, а и с извинение - неразумността до някъде, да поръчвате най-важната рокля в живота си по интернет от разни китайци и не знам си какви още, само за да спестите някой и друг лев. При положение, че тук вече има много добри ателиета с прекрасни модели за всеки вкус и джоб. Просто не си заслужава според мен. Защото в цената на една рокля от ателие тук не влиза само тя. Включено е пълното обслужване, пробите, корекциите (колкото са необходими), гладенето, химическото чистене ако е нужно....Помислете само ако трябва да свършите всичко това сами....хич няма да ви е лесно и ще се побъркате от нерви....и на края не е ясно дали ще получите това, което сте искали. Аз лично, ако трябва да съм честна, си пазарувам всичките дрехи онлайн от английски сайтове.....но за булчинската си рокля не посмях да рискувам ....бях готова на всичко, за да бъде перфектната, да платя колкото е нужно.....и я получих от едно прекрасно ателие в София smile. Ушиха я по мой модел, а обслужването беше като за принцеса! smile В огромна пробна с огледало на цяла стена, с 3 проби и корекции, докато пасне идеално по тялото ми. Модел тип русалка, като се разделяше на 2 части и ставаше късичка за танците след официалната част smile. Беше направена от тежка копринена тафта....и просто не мога да си представя ако трябваше да я гладя сама....има си чалъм и за тази работа smile......
Та...мисълта ми беше.....все пак хубаво помислете от какво ще спестите......Мисля, че с всичко друго в сватбения ден може да се направи компромис, но не и с роклята...Все пак, ВИЕ ще сте център на внимание в този ден и трябва да сте перфектна!
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #466 -: юни 07, 2012, 06:57:55 »

Dori_0101, булките си поръчват от интернет поради ред причини. За съжаление качеството на роклите в България с ценови диапазон 300-600 не е много добро. Ако изчетеш темата за булченските рокли ще видиш колко оплаквания има. И не говорим само за качеството на продукта, но и за качеството на услугата- продавач-консултантите са под всякаква критика (масово), да не говорим,че като поискаш същия модел като на витрината, но по твой размер цената скача с 100-200лв.
Съгласна съм, че има много рискове да си поръчаш роклята от интернет, но не мисля, че са повече от тези, ако решиш да си я поръчаш от тук.
Според мен няма нищо чак толкова неразумно да си поръчаш рокля от нета- на сестра ми роклята и излезна всичко 350лв някъде, а роклята е божествена и по-малко от 1000лв не можеш да и дадеш (не че има значение).

А Дори, твоята рокля колко струваше, защото такова обслужване, каквото си получила няма да е било за евтина рокля...От този форум разбрах, че за вниманието трябва да си платиш Wink.Разбира се не навсякъде е така, но масово....
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #467 -: юни 07, 2012, 08:19:56 »

casky, Дори и да е произведено в Китай ли? Защото роклите, които поръчваме дефакто идват от Китай.... Аз реших да поръчвам роклята от немския ибей smile 
Ами то и немския е все тая, пак е Европейски съюз. То се гледа, че сайта е европейски и не се плаща мито...до сега никога не съм плащала, а съм купувала от китайци и корейци smile Иначе от немски аз лично нищо не разбирам, затова от английския...но може да видиш курса на лирата и еврото и където е по-изгодно от там...те продавачите са едни и същи smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: юни 07, 2012, 08:36:14 »

Привет!
Като една вече осъществена булка, чудя се как имате смелостта и нервите, а и с извинение - неразумността до някъде, да поръчвате най-важната рокля в живота си по интернет от разни китайци и не знам си какви още, само за да спестите някой и друг лев. При положение, че тук вече има много добри ателиета с прекрасни модели за всеки вкус и джоб. Просто не си заслужава според мен. Защото в цената на една рокля от ателие тук не влиза само тя. Включено е пълното обслужване, пробите, корекциите (колкото са необходими), гладенето, химическото чистене ако е нужно....Помислете само ако трябва да свършите всичко това сами....хич няма да ви е лесно и ще се побъркате от нерви....и на края не е ясно дали ще получите това, което сте искали.
Дори, какъв е бил бюджетът ти за рокля ? Това има голямо значение! Само да ти кажа чепървата ми рокля е купена в магазин, с нисък бюджет и определено корекциите си ги платих, а и получих недотам високо обслужване в сватбения център, именно защото е от намалените. Така че кръгът се затваря- дали от нета или от магазин, ако купувам по-евтино, ми е ясно какви компромиси или отношение ( специално в БГ ) ще получа.
И не е някой лев спестяването, а сума от типа на 300-400 лв. Това за мен не е малко.
А и въпросът който задаваш, е все едно да питаш някой защо скача с парашут. Аз лично си поръчвам втората рокля от нета, първо заради тръпката от неочакваното, било то хубаво или недотам, и второ- защото видях същата в София, на цена от 500 лв . Моята е 89 $... Като казвам същата, не говоря просто за модела, а за материята и дори детайлите.
Не всички които поръчват от нета не внимават. В крайна сметка трябва да се чете и да се кореспондира със селърите, да имате снимки на реалната рокля,за да се знае какво ще получиш.
« Последна редакция: юни 07, 2012, 08:39:01 от emmmmmy » Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #469 -: юни 07, 2012, 08:43:29 »

Привет!
Като една вече осъществена булка, чудя се как имате смелостта и нервите, а и с извинение - неразумността до някъде, да поръчвате най-важната рокля в живота си по интернет от разни китайци и не знам си какви още, само за да спестите някой и друг лев. При положение, че тук вече има много добри ателиета с прекрасни модели за всеки вкус и джоб. Просто не си заслужава според мен. Защото в цената на една рокля от ателие тук не влиза само тя. Включено е пълното обслужване, пробите, корекциите (колкото са необходими)
Изобщо не  се имам за неблагоразумна smile Даже да ми излезе същите пари пак от там ще я поръчам, първо защото не ми е за пръв път, второ защото по-работни пчелички от тях няма, трето защото всички платове идват от там..не виждам защо да плащам и доставката им като там ми вземат на половина от колкото тук, четвърто защото задължително ще има корекции, защото всички, които пробвах ми бяха два номера по-големи - предпочитам да ми я ушият за мен Wink и пето, защото такава рокля тук не видях...да не говорим, че не бях очарована и от изработката и самите платове, а ходих в няколко салона не в квартала...а и шесто, защото трябва да купя чувал, които ме уверяват, че ще стане точно това, което искам, което е същото като да купя от китайчетата, само че два пъти по-скъпо smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #470 -: юни 07, 2012, 08:56:39 »


И не е някой лев спестяването, а сума от типа на 300-400 лв. Това за мен не е малко.
А и въпросът който задаваш, е все едно да питаш някой защо скача с парашут. Аз лично си поръчвам втората рокля от нета, първо заради тръпката от неочакваното, било то хубаво или недотам, и второ- защото видях същата в София, на цена от 500 лв . Моята е 89 $... Като казвам същата, не говоря просто за модела, а за материята и дори детайлите.
Не всички които поръчват от нета не внимават. В крайна сметка трябва да се чете и да се кореспондира със селърите, да имате снимки на реалната рокля,за да се знае какво ще получиш.
Точно Wink А между другото аз имах възможност да си взема доста задоволителна рокля и от тук...свекито не е в БГ и ми даде прилична сума, но пак не видях смисъл да ги давам всичките за нещо, което може да ми излезе повече от два пъти по-евтино и по-качествено...всички знаем на какво са способни и колко прецизни са....разбира се не говорим за стоките на килограм, които правят, защото тях ги правят за секунди, не за минути blum blum blum Има го и другия момент - един недоволен клиент за тях е една заплаха повече, което те изключително избягват...затова има хиляда коментари към самия продукт по повод ако нещо се случи първо да се свържеш с тях и те ще направят всичко да си изпълнят качествено поръчката преди да си оставил негативен feedback smile
« Последна редакция: юни 07, 2012, 08:58:44 от casky » Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #471 -: юни 07, 2012, 09:06:05 »

nikolinahristova87 ти досега плащала ли си през пейпол? В смисъл, че първоначално след като се регистрира картата трябва да си вземеш един код от банкомат или от банката и след това да го въведеш в пейпол отново...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: юни 07, 2012, 09:25:57 »

страхотен сайт с рокли ! heart heart
http://www1.bloomingdales.com/shop/womens/apparel/dresses?id=21683#!fn=COLOR_NORMAL%3DWhite%3B%3BIvory/Cream%26LENGTH_M%3DLong%26sortBy%3DNEW_ITEMS%26productsPerPage%3D96&!qvp=iqvp
Активен
aventita
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #473 -: юни 07, 2012, 13:39:54 »

Момичета, в някой от сайтовете да сте виждали тази рокля? Много ми харесва, има я в Романтика, но нямам възможност да дам 1000 лв. и ще се радвам, ако мога да я поръчам от интернет. Също да попитам някоя от вас поръчвала ли си е от интернет сайт модел, който не предлагат (по снимка да се изработи)?
Активен
EJ
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #474 -: юни 07, 2012, 14:21:46 »

Не точно по темата, но как се прикрепя такъв воал?  blush http://www.ebay.co.uk/itm/New-White-Chiffon-Bridal-Wedding-Embroider-Cathedral-Lace-Veil-3M-/330741596951?pt=UK_Bridal_Accessories&hash=item4d01bc4317
Активен
Dori_0101
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #475 -: юни 07, 2012, 15:14:23 »

Dori_0101, булките си поръчват от интернет поради ред причини. За съжаление качеството на роклите в България с ценови диапазон 300-600 не е много добро. Ако изчетеш темата за булченските рокли ще видиш колко оплаквания има. И не говорим само за качеството на продукта, но и за качеството на услугата- продавач-консултантите са под всякаква критика (масово), да не говорим,че като поискаш същия модел като на витрината, но по твой размер цената скача с 100-200лв.
Съгласна съм, че има много рискове да си поръчаш роклята от интернет, но не мисля, че са повече от тези, ако решиш да си я поръчаш от тук.
Според мен няма нищо чак толкова неразумно да си поръчаш рокля от нета- на сестра ми роклята и излезна всичко 350лв някъде, а роклята е божествена и по-малко от 1000лв не можеш да и дадеш (не че има значение).

А Дори, твоята рокля колко струваше, защото такова обслужване, каквото си получила няма да е било за евтина рокля...От този форум разбрах, че за вниманието трябва да си платиш Wink.Разбира се не навсякъде е така, но масово....

smile Хей, нямам намерение да споря....просто ми е чудно....знам , че всеки си има своите причини. Може би просто аз съм случила и съм безкрайно доволна. Вярно е, че и роклята ми доста надскача този диапазон, но както казах, все пак в тази цена не влиза само роклята. Като тръгнах да избирам, не съм обикаляла по много ателиета, спрях се още на второто - Atelier Voila! Намира се в една от преките на Витошка. Може да разгледате сайта им и страницата във фейсбук, ще разберете, че става въпрос за съвсем друго нещо - качество и стил във всичко. Там ушиха и тоалета на майка ми и рокличката на шаферката, като при такава по-голяма поръчка имаше и доста добро намаление. А в момента там тече разпродажба на налични модели, като всички булчински рокли са на цена 499лв. Не пречи да проверите smile, може да намерите своята рокля там.
А за роклите онлайн....може би мнението ми стана много негативно особено след като 2 мои познати, които се жениха след мен, решиха да си пазаруват роклите по този начин. Парадираха с големи възможности, а на края си купиха рокли за по 200лв. Изглеждаха много зле, от видимо ефтинджос платове, естествено пристигнаха ужасно измачкани и после се видяха в чудо с гладенето, а и с корекциите.
Аз лично не се смятам за особено заможна, но за мен роклята беше нещото, от което бях решила да не пестя.....Спестих от фенси кола, от украса и цветар, защото сама направих много от нещата.

Но тъй като все пак темата е за онлайн пазарувки - ето го моя любим сайт: www.asos.com yahoo  Английски е и пощенските разноски са безплатни, независимо колко и какво пазарувате. Безупречно обслужване, и дори да се загуби някоя пратка, веднага пращат друга или връщат парите без проблеми. Сигурно 80% от гардероба ми, включително и обувките са от там. Най-хубавото е, че може да се намерят страхотни неща за всеки джоб.  Кумата ми намери своята идеална рокля там. Аз си купих прекрасна малка рокличка за подписването (което беше в друг ден само с родителите) буквално за 20лв от раздела Outlet , както и модела за сватбената ми рокля, беше инспириран от модел от този сайт и в ателието успяха да я направят чудесно като имаше откачаща се обемиста долна част.


* image1xxlhjjhgaaaaa.jpg (56.36 KB, 235x300 - видяно 4043 пъти.)
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #476 -: юни 07, 2012, 16:33:19 »

 :offtopic:Emy, ще следя с нетърпение за воала ти, защото съм заинтересувана!Дано пристигне скоро!! smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #477 -: юни 07, 2012, 16:35:50 »

Момичета, в някой от сайтовете да сте виждали тази рокля? Много ми харесва, има я в Романтика, но нямам възможност да дам 1000 лв. и ще се радвам, ако мога да я поръчам от интернет. Също да попитам някоя от вас поръчвала ли си е от интернет сайт модел, който не предлагат (по снимка да се изработи)?

авентиtа, пусни търсене в ebay.com написано така : white long dress
ограничи го до колкото парички ти трябват и отбележи дрехата да е new with tags .
има доста подобни модели
Дикси и аз чакам с нетърпение и роклята си и воала smile

EJ, това чудо , освен с фуркети, не знам с какво друго може да се прикрепи nea
« Последна редакция: юни 07, 2012, 16:38:05 от emmmmmy » Активен
goldish
Сватбар
***
Публикации: 168



« Отговор #478 -: юни 07, 2012, 17:09:11 »

Момичета, искам да ви попитам нещо. Никога до сега не съм поръчвала от чужбина. Сега си харесах тиара в lightinbox. Гледам, че имате опит в поръчките оттам. За колко време идва и колко е доставката? Какъв анчин на плащане да избера? Изобщо всичко, което ми кажете, ще е от полза smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #479 -: юни 07, 2012, 18:55:34 »

EJ воала е страхотен good И аз искам подобен, но по-къс smile
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines