Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 06:29:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Покупка на булчинска рокля по интернет - 3 "  (Прочетена 179561 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: юни 27, 2011, 15:50:50 »

« Последна редакция: юни 18, 2012, 08:12:33 от gucci » Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 27, 2011, 20:11:27 »

nhristova, роклята е уникална!!  Bravo Наистина си била невероятна булка!  good Само да попитам, тази ли ти е била роклята: http://www.kissbrides.com/wedding-dresses-2011-2834.html , защото ако е тя, наистина е почти същата! Браво за избора!

Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #2 -: юни 28, 2011, 00:20:30 »

nhristova, наистина роклята ти е страхотна. А ти си била много красива булка. Личи си, че платът е качествен. Бродериите, дантелата - всичко е много добре изпипано. Китайчетата определено са се справили. Поздравявам те за избора ти на модел и за това, че си го купила по интернет. Мерси, че качи и снимки. Сигурна съм, че те са от голяма полза за бъдещите булки и вдъхват увереност на такива, като мен, които ще поръчват от въпросния сайт. Вече съм абсолютно убедена в това.
Искам да споделя с вас, че преди няколко дни обикалях из булчинските магазини, бях включително и в "Аз и Ти", където се твърдеше, че роклите са качествени и на ниски цени - еми определено нито платовете, нито изработката може да се мери с качените тук имитации на рокли, купени от Китай. Освен това НЯМА рокля под 1000 лева, която да е от дантела, включително и в "Аз и Ти" - всичко е органза с апликации и бродерии. А относно "органзата", която масово се ползва в България - доста по-груба и едра е от тази на роклите на nhristova и cveti. Затова моето мнение е, че една покупка по интернет е напълно оправдана и си заслужава. Радвам се, че тези няколко дни пообиколих доста магазини и измерих десетки булчински рокли на различни модни къщи, за да мога за себе си да реша, че ще си поръчам рокля по Интернет.  smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 28, 2011, 09:45:02 »

Моля Ви опитвайте се да пишете по темата.Има тема за Булченски рокли.Тука темата е за купуване по Интернет.Ако спазвате правилата на вас и на бъдещите булки ще ви е много по лесно да намерите информацията.Мисля ,че няма да Ви е приятно ако търсейки как да поръчате рокля по интернет четете 2-3 страници за булчински салони в БГ.
Активен
nhristova
Новак
*
Публикации: 16


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 28, 2011, 10:02:41 »

pink_panther, роклята е ето тази http://www.kissbrides.com/free-shipping-high-quality-organza-wedding-dresses.html
lawyer, не знам защо все дърпаш разговора към дантела. Дантелата предполага равномерност на разположението на орнаментите, което в някои модели умишлено е избягнато. Моята рокля, дори и в оригинал не е от дантела, а е точно такъв тип - определени елементи са пришити на отделни места, за да се получи желания ефект.
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 28, 2011, 10:17:30 »

Написах го по повод мнението на evalina, че при моделите на конкретната марка, няма такива, изработени от дантела, ни най-малко имам за цел да коментирам само и единствено дантела smile далеч съм от тази мисъл, споделих един единствен път каква е разликата и сега качих снимката, понеже  моето впечатление и твърдение е друго. Иначе, както вече казах, роклята на nhristova е красива и от снимките изглежда добре ушита, дано всички останали булки, които поръчват от интернет да имат този късмет!
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 28, 2011, 10:27:48 »

nhristova, тази не я бях видяла!  Bravo Наистина много се доближава до оригинала. Исках да те питам също дали ти беше по мярка или трябваше да се преправя. Главно ме интересува дължината. Ти когато определяше дължината, с обувки ли се мереше? Страх ме е да не се окаже дълга, и да трябва да се преправя, което пък ще се усложни и от тези апликации по края.
Активен
nhristova
Новак
*
Публикации: 16


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 28, 2011, 11:15:23 »

pink_panther, никакви корекции не съм правила. Когато поръчвах си написах моите мерки, както се изисква. На височина се мерих без обувки. При мен малко се повдигна роклята отпред, понеже сложих и фуста от два реда твърд тюл. Без него ми идваше точно до върха на пръстите.
Активен
kami2004
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #8 -: юни 29, 2011, 19:13:35 »

Здравейте,
Роклята е много хубава, но не е това което очаквах. Имам само една снимка (снимах на китайчето да му обясня какво искам). Сега е в едно булчинско ателие, където трябва да я преправят. Като цяло много ми хареса бродерията, а и беше ръчна изработка. Трябваше да ми я направят по мои размери, но ми е доста голяма. Радвам се че поръчах от интернет, определено си заслужава, даже и момичетата от ателието много харесаха бродерията и тюла. Сега поръчах от китайчето да ми прати 20метра тюл, защото долната част на роклята ще я сменя изцяло. Ако сватбата беше през декември нямаше да я преправям smile, но за август месец ще се сваря.
Активен
kami2004
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #9 -: юни 29, 2011, 19:19:35 »

Само това за сега!


* novo.JPG (61.07 KB, 448x336 - видяно 939 пъти.)
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 29, 2011, 19:31:02 »

Eee, Камии, искаме още снимки! Иначе роклята изглежда страхотно от малкото, което се вижда.  Bravo Я, кажи сега и ти откъде точно я поръча, че събирам мнения smile
Активен
kami2004
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #11 -: юни 29, 2011, 19:53:46 »

Поръчах я от Ebay. По напред съм писала кой е продавача.
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 29, 2011, 20:55:53 »

Супер, Ками! Много се радвам, че има още една доволна булка от поръчките в нета!  danceg  Сега ще се разтърся и ще видя от къде точно си поръчала!  give_rose
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 01, 2011, 10:43:18 »

Ето ги поредните 2 дами с много хубави рокли, поръчани по интернет nhristova, kami2004  - честито!

nhristova, била си прекрасна булка! give_rose give_rose give_rose Разгледах галерията и сватбения албум - е, няма какво друго да кажа, освен да те поздравя за чудесния избор и смелостта да си поръчаш рокля по инетрнет Bravo Bravo
« Последна редакция: юли 01, 2011, 12:16:15 от fiibi_bg » Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #14 -: юли 08, 2011, 01:01:21 »

Момичета, най-накрая си дочаках кредитната карта (до момента нямах такава), до сега се регистрирах в Pay Pal. Ще трябва да изчакам няколко дена, за да ми изтеглят това 1 евро от сметката, да си получа кода от пей пал и да си завърша регистрацията. След което ще поръчвам. Исках да ви питам, дали е нужно да превеждам от кредитната карта пари в сметката в пей пал или те ще си ги изтеглят директно? В смисъл трябва ли тази пей пал сметка да се захранва или може да стои и празна?
Сори, ако съм  Offtopic, но предполагам това би било полезно и за други момичета, които като мен, до сега не са боравили с този разплащателен метод.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines