Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 18:31:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Албум на месец септември  (Гласуването приключено: октомври 30, 2007, 15:35:18 )
сем. Ниязиеви - 2 (8%)
сем. Петрови - 7 (28%)
сем. Лозеви - 1 (4%)
Елена и Петър - 1 (4%)
сем. Бешкови - 3 (12%)
сем. Илиеви - 11 (44%)
Общ брой гласове: 25

Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Албум на месеца  (Прочетена 39164 пъти)
 
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: ноември 02, 2007, 09:28:09 »

Ейййййййй принцесата и пиратаааа, честито сладури!!! yahoo Има албуми, които разглеждам с удоволствие всеки път и вашия е сред тях. Заслужена титла "Албум на месеца."  good give_rose
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #76 -: ноември 02, 2007, 09:40:37 »

Честит албум на месеца но сем.Илиеви! Абсолютно заслужено!
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: ноември 02, 2007, 10:29:03 »

 Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo ЧЕСТИТ АЛБУМ НА МЕСЕЦА, БЕНИ И ИЛИЙСКИ!  Bravo Bravo Bravo Bravo АБСОЛЮТНО ЗАСЛУЖЕНО!  good
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: ноември 02, 2007, 10:52:36 »

Много благодаря  bigthanx и приемам извинението за закъснението! Ама ще трябва да ми се компенсирате с някакъв бонус!  girl_wink Аз днес да си призная тайничко се надявах да сме сложени вече на главната страница и даже проверявах, но нищо... ще почакам до понеделник щом се налага! То сигурно доста стрес се е насъбрал покрай стартирането на конкурса и затова!  pardon

Вече е публикуван албума ви в заглавната страница. Значи се освобождаваме от компенсациите  blum
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: ноември 02, 2007, 11:17:50 »

Честито на сладкото сем.Илиеви,браво!
Аз потвърждавам предложението си от миналия месец за албума на сем.Балински да бъде включен в тазмесечната анкета good
И искам и тук да благодаря за честта,която ни бе оказана,избирайки нашия албум за албум на м.септември-много е приятно,а пожеланията в книгата ни за гости да се връщат с двойна сила на всички,които са писали там!
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: ноември 02, 2007, 12:25:28 »

Сега вече ще се отдели място в албумите, къдещо ще бъдат записани всички албуми на месеца.
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: ноември 02, 2007, 13:20:23 »

Честито на Сем. Илиеви!  yahoo Наистина си заслужавате наградата албум на месеца!  DANCE
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: ноември 02, 2007, 17:03:42 »

Вече е публикуван албума ви в заглавната страница. Значи се освобождаваме от компенсациите  blum

Ех, Тео, много си чевръст. Тъкмо бях се размечтала за някоя хубава компенсация, но уви...  blum

Сега вече ще се отдели място в албумите, къдещо ще бъдат записани всички албуми на месеца.

Браво на вас! Не спирате да обновявате и усъвършенствате услугите, които предлага сайта, което е повече от похвално! Шапка ви свалям за това! hi Продължавайте все в същия дух и скоро няма да има равен на нашия любим сайт!  good

Благодаря на всички за оказаната ни чест, благодарение на вас! Трогната съм!  give_rose

А по въпроса със следващото гласуване мисля, че вече спокойно можем да номинираме следващите! Аз продължавам упорито да държа на семейство Бешкови !
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: ноември 03, 2007, 00:38:29 »

oхоооо какво виждам имаме си ново албумче на месеца DANCE  danceg  ..........честито prin4ipessa, казвала съм някъде но нека пак от самото начало ти и Rossistela сте мойте фаворитки в този форум
честито ПРЕКРАСНИ СТЕ  yahoo
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #84 -: ноември 05, 2007, 19:52:46 »

 Bravo честито и от мен, наистина сте прекрасни и албума ви е страхотен!  girl_in_love
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines