Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:34:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Tonitta - 06.09.2007г.!!!!!  (Прочетена 90424 пъти)
 
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« -: август 28, 2007, 22:26:05 »

Миличка моя ето че съвсем скоро идва и твоя ред- най- после  girl_in_love Пожелавам ти да бъдете винаги здрави, щастиливи и усмихнати, а късметът и любовта да бъдат неразделна част от вашият живот  girl_in_love Миличка изживей сватбеният си ден пълноценно и докрай и нека той да постави началото на едни от най- щастливите мигове във вашия бъдещ живот  give_rose
А сега започва най- шантавата и хубава седмица от всички- последната преди сватбата  blum
« Последна редакция: октомври 18, 2007, 14:46:02 от maria_lakova » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 28, 2007, 22:29:16 »

Пожелавам ви спокоен, попътен вятър в морето наречено семеен живот. Плувайте винаги ръка за ръка за да стигнете отсрещния бряг наречен дълбока старост, който да населите с ваши деца, внуци и правнуци. Бъдете здрави, бъдете от бога благословени и бъдете безкрайно щастливи - това ви го пожелавам от сърце!!!

Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 29, 2007, 08:37:19 »

Хей сладуранки!Много ви благодаря! give_rose
Случайно открих темичката и страшно се зарадвах!Тези мили думи ми вдъхват кураж и увереност,защото вярвам,че изречени искрено-те носят късмет! girl_in_love
veselyshko благодаря за темичката мила!Ти си моята духовна подкрепа!Виж,че аз се спарвих по-бързо от теб-открих си темичката навреме :laugh:нали съм любопитна и все се ровя за нови темички girl_wink
Bulechka_TS ,миличка-пожеланието ти е страхотно!Благодаря ти и се надявам скоро и аз да имам такава сладка снимка като твоята-излъчваш такова щастие и позитивизъм!дано да е заразно! yahoo
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 29, 2007, 09:55:42 »

Здравей и от мен, Тони  Wink Ех, как ме изпревариха с пускането на темичката за вашата сватба, тъкмо мислех, че днес ще те изненадам, ноо милите момичета са ме изпреварили с хубавите си пожелания smile

На мен ми остава само да ви пожелая и на двамата с Явор мнооооооого любов, здраве и още дълги години да сте неразделни  heart Нека този ден, за който сигурна съм много пъти през годините, в които сте заедно сте мислили и мечтали, бъде още по-вълшебен и от най-смелите ви мечти!!! Забавлявайте се, за да запазите сватбения си ден, като един незабравим и скъп спомен за цял живот  girl_in_love
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 29, 2007, 10:04:58 »

Мерси много миличка! blush @}->--Чудесни пожелания!След месец ще видиш и ти какво е!Започва едно пърхане в корема :laugh:И си казваш "няма време"!,а всички се мотат....
Надявам се при теб всичко да е наред! give_rose
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 29, 2007, 11:51:52 »

И аз се надявам всичко да е наред при нас месец след вас smile Ама да ти кажа аз вече нямам търпение, нека да идваааа  yahoo
Пиши ми ако искаш на лични да разкажеш как върви всичко, толкова ми е интересно, искам всичко да знам  Wink
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #6 -: август 29, 2007, 11:58:16 »

И аз ти пожелавам един слънчев и щастлив ден ! Успех !!!  Dance
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #7 -: август 29, 2007, 13:06:47 »

Здравей tonitta,  give_rose желая ти да изживеете с половинката ти най-щастливия и прекрасен сватбен ден, който да е началото на бъдещия ви слънчев семеен живот, пълен с любов, разбирателство и тппуркане на детски крачета!  CHEERS
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 29, 2007, 13:25:53 »

Tonitta пожелавам ти един слънчев ден, изпълнен с много красота !!!!!!! много целувки, много цветя, много пожелания, много смях, много танци !!!! да си изкарате сватбата по начина, по който сте мечтали !!! да бъдете най - щастливите в този ден !!!!!! smile
[/glow][/color]
« Последна редакция: август 29, 2007, 13:27:50 от Ели . » Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 29, 2007, 13:30:49 »

Благодаря много и на вас милички! girl_in_love @}->--Толкова прекрасни пожелания не съм получавала никога!Толкова ми е приятно,че хора,с които дори никога не сме се виждали са толкова мили с мен!Особено сега,когато ми съобщиха,че един от най-добрите ни приятели няма да идва,защото е сърдит и дори не е имал намерение да ни го съобщи!А аз го разбрах случайно от гаджето му!Нямам думи на какво са способни хората и как най-близките са способни на такава злоба и жестокост!Така не съм плакала отдавна,а трябваше да се радваме....много близки ни нараниха точно,защото се женим... cray
Ни вие ми стоплихте душичката!Благодаря Ви! give_rose
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 29, 2007, 13:39:33 »

Благодаря много и на вас милички! girl_in_love @}->--Толкова прекрасни пожелания не съм получавала никога!Толкова ми е приятно,че хора,с които дори никога не сме се виждали са толкова мили с мен!Особено сега,когато ми съобщиха,че един от най-добрите ни приятели няма да идва,защото е сърдит и дори не е имал намерение да ни го съобщи!А аз го разбрах случайно от гаджето му!Нямам думи на какво са способни хората и как най-близките са способни на такава злоба и жестокост!Така не съм плакала отдавна,а трябваше да се радваме....много близки ни нараниха точно,защото се женим... cray
Ни вие ми стоплихте душичката!Благодаря Ви! give_rose

миличка и при нас се случи нещо подобно !!! моят братовчед реши, че няма да идва !!! първо ни изостави в момент в който ми трябваше помоща му !!! като имате впредвид , че ние сме най-близките му / леля ми почина преди 2 г. а баща му изобщо го няма никакъв/ роднини и моите родители в последните две години са помагали повече на неги от колкото на мен и изведнъж "нож в гърба" и аз плаках, и какво се полуви , от хората които се замислих дали да поканя се радваха повече и толкова се веселиха от кколкото например жената на брат ми, която ни е роднина !!! абе ужас !!!! smile
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 29, 2007, 13:50:47 »

Да миличка и при нас се получи така!Но ме боли-първо леля ми заяви,че точно тогава заминават на почивка в Гърция,после приятелката ми от детсво съобщи,че ще работи(в София е),а и имала държавен изпит на 10-ти и "нямало как да доиде",а сега научавам и това!За Бога,на къде върви този свят! Mad girl
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 29, 2007, 13:59:14 »

Да миличка и при нас се получи така!Но ме боли-първо леля ми заяви,че точно тогава заминават на почивка в Гърция,после приятелката ми от детсво съобщи,че ще работи(в София е),а и имала държавен изпит на 10-ти и "нямало как да доиде",а сега научавам и това!За Бога,на къде върви този свят! Mad girl

и при мен приятелката ми не можа да дойде - тя живее на Тенерифе, най-добрия приятел на милото също - той пък в Испания !!! но поне наистина имаха оправданияя !!! но от рода на това , че се сърдел !! най-много ме яд, че не дойдат да ти го кажат направо ами го научаваме от някой си!!!! да ти кажа много плаках и аз  и от тогава братовчед ми не съм го виждала а и той не е се появявал при мамини !!!! само го чакам  beating

не ги мисли тях !!!!! по принцип който има желание идва !!!! но понякога има наистина основателна причина !!! гледайте вие да си изкарате страхотно а пък като не дойдат те - ИЗПУСКАТ купона smile  CHEERS
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 29, 2007, 14:06:50 »

ТОНИ И АЗ СЕ ПРИСЪЕДИНЯВАМ КЪМ ВСИЧКИ ПРЕКРАСНИ ПОЖЕЛАНИЯ ,КОИТО МОМИЧЕТАТА ПО-ГОРЕ СА ТИ НАПИСАЛИ!
ОСВЕН ТОВА ИСКАМ ДА СИ ПРЕКАРАШ ТОЛКОВА ДОБРЕ КОЛКОТО НЕ СИ СИ ПРЕДСТАВЯЛА ДАЖЕ И ДА СЕ НАСЛАДИШ НА ВСЕКИ ЕДИН МИГ ОТ ТОЗИ ПРЕКРАСЕН ДЕН!
БЪДИ НАЙ-БЛЕСТЯЩАТА , НАЙ-ВЛЮБЕНАТА , НАЙ-ЖЕЛАНАТА , НАЙ-КРАСИВАТА!

С НАЙ-СЪРДЕЧНИ ПОЖЕЛАНИЯ!

 give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 29, 2007, 14:11:08 »

Благодаря Ви-още веднъж ме успокоихте и ме накарахте да се усмихна!Как се радвам,че ви открих!Благодаря ви от все сърце! girl_in_love heart
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines