Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 07:28:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Tonitta - 06.09.2007г.!!!!!  (Прочетена 92693 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: септември 07, 2007, 15:54:09 »

 Oh my ... Леле страхотни сте!  DANCE danceg Bravo Много се радвам, много хубава двойка. Тони прелесна си  Bravo
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: септември 07, 2007, 17:40:56 »

Благодаря ви много милички! :girl_in_love:Без вас нашата сватба нямаше да е такава,каквато се получи!Една сбъдната приказка!Напътствахте ме,подкрепяхте ме,давахте ми съвети!И вчера просто видях реализацията на всичко това! give_rose
Искам да пожелая на всички бъдещи булки да се почувстват толкова красиви и обичани в сватбения си ден!Роклята се получи точно както я исках,а и лесно се облече и съблече laugh и ми беше много удобна!Сандалките-всички се влюбиха в тях и не ми направиха нито 1 пришка!Чантиката-моят любим аксесоар не само,че не ми пречеше,а и ми беше много полезна-постоянно си слагах гланц за снимките и ми трябваха кърпички или нещо друго,та си бях с нея постоянно и изобщо не съжелявам за нея!Букета стана така както си го бях представяла,а украсата на колата.......Ритуалът ни беше сбъдната приказка-излязохме истински късметлии с времето!Сутринта валя като из ведро и агентката каза,че ще е вътре ритуала,но мъжа ми отсече,че ще напече и ще изчакаме до обяд и тогава ще решаваме :bravo:И ето-спря да вали,изсъхна,а накрая и напече! *YAHOO*И той се зае с много неща(като ме видя да смуча валидиола... girl_wink).По пътеката към розариума имаше табелки за гостите,които да ги насочат,а пред мен вървяха двете малки шаферки и ръсеха листа от рози,а мен татко ме водеше по пътечката и застанахме в тази шатра,където водещият дръпна такова слово,че.... :'(А около нас наредени всички близки и роднини и направо....А забравих да кажа,че младоженеца като ме видя за пръв път и се просълзи докато ми казваше колко съм прелестна...И на мен ми стана едно миличко,но и малко смешно,защото всички нахълтаха,музиката свири,фотографа вика "гледай насам", а той докато се стегне...
А в хотела ни бяха приготвили сватбения апартамент-червена спалня с балдахин,спуснат от тавана и огромни обли прозорци с изглед към басейна и градината...Та как да няма човек първа брачна нощ?!А после разопаковахме и подаръци,броихме пари....и най-сетне си легнахме за няколко часа girl_wink
Но момичета наистина всичко минава неусетно и свършва за миг....Губят ми се много моменти и ще има какво да гледам на камерата laugh
А това е снимката,която вчера изкараха веднага специално за картичките- подарък за гостите,а и фотографът ни подари и 2 големи А-4,та днес я сканирах специално за вас,но имайте предвид,че това е една от най-семплите и безинтересните :laugh:Що снимане беше,що пози и завиране по градинки и борчета,висене по тераси с изглед към морето....За сега това е,после ще разкажа и от какви гафове да се пазите girl_wink
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #77 -: септември 07, 2007, 18:33:28 »

Тони СТРАХОТНА СИ!!! Изгеждаш превъзходно! Искам още детайли и снимки!

Усмивки от мен! И много много красиви моменти с твоя съпруг!  Dance
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: септември 07, 2007, 19:05:20 »

боже мой ТОНиииииииииии страхотна си мила надмина и най-смелите ми очаквания толкова си красива нежна  cray cray :'(ти си като ангел @}->--божествена приказна нямам думи прелест сладка cray искам още снимки нямам търпение да гледам и още да разказваш сладуранка мила
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: септември 07, 2007, 19:09:13 »

боже мой ТОНиииииииииии страхотна си мила надмина и най-смелите ми очаквания толкова си красива нежна  cray cray :'(ти си като ангел @}->--божествена приказна нямам думи прелест сладка cray искам още снимки нямам търпение да гледам и още да разказваш сладуранка мила
Даааам  Bravo като картинка сте, не може да се нарадва човек!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: септември 07, 2007, 21:26:44 »

Момичета благодаря ви от все сърце!Вашето мнение означава страшно много за мен! :girl_in_love:ето защо ви показвам и още няколко снимки,които издирих от един "папарак" laugh



Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: септември 07, 2007, 21:46:55 »

приличаш на някоя филмова звезда  give_rose мила с чисто сърце ти казвам че си най-ама най-красивата булка която съм виждала направо нямам думи да изразя колко си прекрасна и останах без дъх :'(такова изваяно и нежно създание good ти така се притесняваше а като гледам не е имало за какво всичко е прекрасно и се надявам че ще ми покажеш още снимки направо ми се ще да се познаваме та да гледам и да ти се радвам директно но за съжаление няма как sad моите поздравление личи си и на дело вече колко много си вложила не че не знам но го и вийдам красива прелест милинка give_rose
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: септември 07, 2007, 21:54:22 »

 :'(Боже Клео така ме просълзи!никой не ме е ласкал така до сега!Аз нали вчера малко бях като на въртележка и от много наздравици и приказки май нямах много време да събера впечатления и все още се ослушвам за отзиви...И си казвам дали съм била достатъчно тържествена...,а и по едно време се усетих,че не съм се погледнала в завършен вид в огледалото!Но иначе бях невероятно засмяна и весела и всички много ми се чудеха и мислиха че съм пила нещо,обаче аз нито бях пила,нито бях яла :laugh:А фризъорката и гримъорката казаха,че съм извънземна-не се притеснявах,не припирах,не капризничех и дори докато ме "правят" гледах волейболния мач :laugh:Помислиха,че съм на успокоителни laugh
Мила Клео и ти ще си толкова прекрасна миличка!Като станат снимките ще кача и от тях специално за теб и всички вас,които ме подкрепяте! kiss2 give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: септември 07, 2007, 22:02:26 »

няма за какво да ми балгодариш аз казвам истината и съм така щастлива че си била спокойна аз само те мисех дали ще си се успокоила и не исках да си изнервена и притеснена но сега съм вече спокойна и се радвам че си била така усмихната и доволна толкова се беше стреанала и като гледам снимки и те чета се успокоявам!и наистина си бинбон не мога да те позная от аватара толкова красива и...абе като изписана нищо че не си се гледала виж се през чуждите очи те не лъжат @}->--и косата ти е страхотна и грима и воала а боже роклята нямам думи с този малък шлейф моя мечта girl_in_love прелест и си ми пример да знаеш не се сърди но наистина си ми вече еталон за всичко *THUMBS*и се надявам да иглеждам по този зашеметяваш начин поне на половината колкото теб give_rose
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: септември 07, 2007, 22:11:27 »

 :*Миличка много ме трогват наистина думите ти и изкам да знаеш,че много бих могла да ви помогна с каквото искате!Най-малкото с опита и вижданията си за нещата!защото ако ви кажа как от нищо направихме нещо!Не съм открила топлата вода,но искам да ви призная,че почерпих много идеи от тук и си ги направих по някакъв начин мои.А и изобщо идеята за визията ми беше различна,но като си избрах роклята и изведнъж си се нарисувах мислено и от там всичко се нареди и то адски лесно-сандалки,чанта,бижута...всичко това си стоеше и чкаше да го открия,за да се го превърна в част от моя завършен образ в приказния ден!И да ви кажа, че е мнопго важно да се харесвате-така сте спокойни и със самочувствие и настроение,а има ли го това-всички са адски щастливи!
Целувам те миличка и щом харесваш вкуса ми ще се радвам да ти помогна с каквото мога! girl_in_love
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #85 -: септември 07, 2007, 22:14:52 »

Ами какво говорите - беше приказно красива и с този дълъг воал  girl_in_love kiss2 Аз през цялото време стисках милото за ръката и бях почти ей така  cray cray cray Въпреки че като я видях още в колата се хилех като зелка, но после момичета когато дойде и отиде до олтара вече бях  cray А като минахме да ги поздравим си глътнах езика ама буквално- а тя ми се смееше- толкова хубава и лъчезарна булка беше миличка направо мечта  girl_in_love
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: септември 07, 2007, 22:17:53 »

 blush kiss2 give_rose girl_in_love
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: септември 07, 2007, 22:19:37 »

ооох така ми се искаше и аз да те видя на живо айде да повторите заради мен yahoo Веси завиждам ти че си била свидетел на тази красота blush и милото много я хареса но не му се сърдя то си е нормално а воала наистина е страхотен ама тя цялата е бижу *THUMBS*мила много ще се радвам да ми помогнеш но по натам сега си новобранка в семейния живот но я аз да те зачеша защо още сърфираш по клавиатурата а не си до мъжлето ти сладко който наистина изглеждаше прекрасен в костюма
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: септември 07, 2007, 22:32:58 »

Миличка луд умора няма! :laugh:Който ме познава ще го потвърди!а мъжлето ми наистина беше страхотен,ама нали аз му избирах облеклото.... blush :laugh:ами аз просто нямах търпение да споделя с вас какво ми се случи,а и ми липсвате!А той милия простира чаршафи-страхотно започваме семейния живот :laugh:Ама нали за това съм го взела!Обещавам,че отивам да си лягам,но ако искате да знаете аз снощи се постарах да запомни първата брачна нощ... blushПредната вечер в последния момент с кумата влязохме в един магазин за белъо и какъв комплект си избрах само....Черен-за контраст с визията ми от деня :laugh:Прозрачна и много ефектна нощничка или каквото и да беше,че много късо и прозрачно бе!и прашки към нея-имаха нашите и пайети...Малко ме беше срам,но....няма как!Е, стига толкова,че още няма 12ч. laugh laugh
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #89 -: септември 07, 2007, 22:36:01 »

Ами хайде тогава пак да повторите първата брачна нощ- само че сега ще е втора де  DANCE Bravo give_rose girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines