Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 20:04:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Tonitta - 06.09.2007г.!!!!!  (Прочетена 91195 пъти)
 
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: септември 04, 2007, 21:46:28 »

Благодаря ви милинки и навас!Ние тъкмо си пийваме с кумовете и аз набирам смелост laugh
Утре ще пиша милинки и после ще се стягам за най-важния ден-този с тържеството! girl_in_love
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: септември 05, 2007, 10:28:13 »

Хайде миличка не остана.Утре е вълнуващия ден.Бъди много усмихната и се забавлявай от сърце.Забрави притесненията и мисли само за това че това е твоя ден и той е перфектен.Хайде късмет с времето и чакаме снимки.
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: септември 05, 2007, 10:33:16 »

хайде мила,стискаме палци  *THUMBS*за един прекрасен слънчев ден изпълнен с много усмивки и веселие!Всичко ще бъде перфектно, ще видиш! DANCE И нека има  Dance CHEERS Dance до зори!!!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: септември 05, 2007, 12:22:23 »

Милички само исках да ви кажа,че вече съм г-жа Петрова girl_in_love :laugh:И точно като ме понесе мъжа ми на ръце прикапа за късмет,а като седнахме на ресторанта заваля порой!Дано и утре да имаме късмет!Целувки!Аз продължавам с подготовката за утре:)))
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: септември 05, 2007, 12:59:36 »

ЧЕСТИТО на г-жа Петрова  CHEERS Бъдете щастливи, да ви върви винаги по вода, както и днес и дните ви да са пълни с усмивки!!!! Пожелавам ви утре всичко да е перфектно и да се забавлявате до ранни зори Wink
Стискам палци и утре облаците да стоят далеч, ще чакам с нетърпение да ви видя в Ботаническата градина  girl_wink
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #50 -: септември 05, 2007, 13:38:52 »

ЧЕСТИТО и от мен!! С топли и слънчеви пожелания за перфектния ден!

 girl_in_love kiss2 CHEERS Dance

Тони също се сетих, като си държиш букета гледай да го държиш по- към корема а не нагоре. Казвам ти го защото аз не се усетих много и на повечето снимки го държа горе, просто изглежда по-добре по-надолу, а гледах и на други момичета снимките и те така като мен, а при теб е мнооооого важно тъй като на твоята рокля чара и е горе!   Wink
« Последна редакция: септември 05, 2007, 13:51:21 от Rou » Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #51 -: септември 05, 2007, 15:51:19 »

Честито г-жо Петрова! Пожелавам ти утре хубав и слънчев ден и дано да имате прекрасна сватба. Много да се забавлявате и всички гости да подсмърчат от умиление и да ви се радват!  give_rose give_rose
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: септември 05, 2007, 16:40:39 »


Наздраве Г-жо Петрова и ЧЕСТИТО!!!
Пожелавам ти един незабравим и пълен с емоции ден!
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #53 -: септември 05, 2007, 17:05:34 »

Госпожо Петрова, искам да кажа че днес от сутринта те мисля и само викам на милото като станахме "вече моята тонита е станала госпожа"  laugh  yahoo И стоя и гледам времето и си казвам ето заваля колкото да им покаже че ще им върви по вода и след това пекна, за да могат да разберат че целият им живот ще бъде светъл и изпълнен с топлина  give_rose CHEERS girl_in_love kiss2
Честито миличка, аз пожеланията ти ги казах вече- ти само бъди спокойна и се наслаждавай на утрешният ден girl_in_love
Хайде да идва, че нямам търпение вече  DANCE DANCE DANCE
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: септември 05, 2007, 19:22:11 »

Благодаря ви много момичета страхотни! :girl_in_love:Толкова ви обичам и адски ви благодаря за съветите-без тях съм за никъде!Другото,което разбрах от сватбата на Веси е да не си притискам букетите от гостите към роклята заради тичинките,които боядисват girl_wink
Аз да ви кажа в последния момент реших да си остана у нас с милото и кръстниците,а утре рано да отида в нашите...Реших,че така ще съм най-спокойна,че много нерви имах ...
Милички добре,че взеха да променят прогнозата за времето,че страшно искам да сме в Ботаническата!
Целувам ви и си мислете утре за нас.......с добро! kiss2 girl_in_love give_rose
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #55 -: септември 05, 2007, 20:26:50 »

Тони въобще не задържай букетите в себе си, бъди със свободни ръце да си прегърнеш гостите. При мен едната от шаферките ми и още няколко хора в последсвие дойдоха да поемат цветята, аз само ги вземах и връчвах на помощниците!

Хайде не се притеснявай за нищо и перфектен ден!  kiss2
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: септември 05, 2007, 20:37:21 »

Оххоооо имаме си още една госпожа! Честито госпожо! А утре ви пожелавам един усмихнат, пълен със страхотни емоции и изненади и най-вече слънчев ден!  Sunshine Sunshine Sunshine
Забавлявайте се утре!!!  CHEERS
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: септември 05, 2007, 20:54:15 »

Благодаря ви отново милички!аз продължавам с последни сили да се приготвям,но май вече съм достатъчно капнала,за да си легна и дано да поспя girl_wink
Rou , мила страхотни съвети ми даваш,които няма как да знам!И аз така си мисля да направя-имам си даже главна шаферка и съм сигурна,че много ще ми помогне!
Целувки милички!!! kiss2 give_rose
Активен
yanna
Ентусиаст
**
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: септември 05, 2007, 21:03:00 »

Честито Тонита, много се радвам за теб госпожо Петрова. Само усмивки ти пожелавам  и весело настроение. Утре ти пожелавам да си безкрайно щастлива с твоя съпруг и да се наслаждавате на най-прекрасния си ден!
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: септември 05, 2007, 21:24:06 »

Честито госпожо!  give_rose  CHEERS Пожелавам ви един страхотен, слънчев  ден, изпълнен с много усмивки и хубаво настроение! Бъдете много щастливи!  girl_in_love
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines