Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:49:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Tonitta - 06.09.2007г.!!!!!  (Прочетена 90440 пъти)
 
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #30 -: септември 01, 2007, 12:32:48 »

Спокойно мила, всичко ще мине идеално - първо твоето момче като те види за пореден път ще се убеди, че има най-хубавата булка, гостите ще бъдат очаровани и най-вече ще си изкарате незабравимо с много танци и усмивки и дори да има леки недоразумения като сърдити гости, недоразбрали лели, несръчен сервитьор или килнато цвете, знай че това е само като леко пикантна подправка за сватбата и не може да развали нито самия ден, нито спомена за него през годините. Това е вашият сватбен ден, така че много усмивки и танци до премала! Dance
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #31 -: септември 01, 2007, 14:36:38 »

Мацка сладка само трябва да не се ядосваш вече и да си спокойна  Dance Всичко ще се нареди give_rose Денят ще бъде перфектен защото вие ще станете едно семейство  kiss2
А аз да докладвам че съм си купила всичко което не бях- разбирайте було и бельо така че заслужавам похвала  girl_wink kiss2 kiss2
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: септември 01, 2007, 15:10:51 »

Благодаря ви сладуранки!Аз знам,че нищо няма да ме ядоса,даже няма и да се заглеждам да ви кажа.Днес като слушах клаксоните на сватбарите и направо ми се насълзяваха очите!А какво ще правя на моята сватба?! 8PМалеее,страшна работа!Ходихме днес до ресторанта и тъкмо видяхме как подреждат за сватбата довечера и се разбрахме  суправителката-супер е всичко,нито ни вдигат цените,даже жената сама ни дава съвети за по-нисък коверт и разни такива.А и се разбрахме за масите да станат по-дълги,че така се получиха.....А минахме и през халките и Явор им се накара,та уж днес ще са готови!абе всичко започва да си идва на мястото.Аз сега се стягам за моминското довечера....!
А Веси-много ме успокои,защото се бях притеснила за теб!Целувки! kiss2
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: септември 01, 2007, 18:34:22 »

Тони, желая ти прекрасно моминско парти, само положителни емоции, истински приказна сватба и да си най-щастливата булка, бъди спокойна, и виждаш всичко се нарежда, нека всичко бъде така прекрасно винаги във вашия живот!!! DANCE Bravo give_rose give_rose give_rose
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #34 -: септември 03, 2007, 09:04:40 »

Тони щях да те питам в темата за роклята но реших да не разводнявам, кажи с було ли ще бъдеш? С какви аксесоари, може да си писала някъде но аз не съм видяла.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: септември 03, 2007, 09:09:46 »

Миличка ще съм с дълъг воал със сребърен кант по края,но само за ритуала в Ботаническата.Купих си приказни обеци с камъчета и страхотна гривна,която цялата е с камъчета,дебела е и е плътно по китката ми(май само тях не съм снимала laugh).А другите неща ги има в албума ми-сандалките и сребърната чантичка,които от сега обожавам!Изобщо всичко ще е в бяло и сребристо-така си "пожела" роклята *YAHOO*Но днес трябва вече да отида до бутика и да им се понакарам-то не остана,а те се моткат с елементарни неща!А и нямам търпение да я облека....и да я видя напълно готова!Смятам косата ми да е накъдрена на едри вални и с обем отгоре,а отзад леко прибрана с фиби с камъчета....ами май това е мила!Скоро ще има и снимки.... girl_in_love
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #36 -: септември 03, 2007, 09:17:41 »

Звучи страхотно! Само да ти кажа приготви се да оствиш чантичката си някъде, много пречи, аз имах, нямаше да имам но майка ми извади от нейната абюторенкса една която сякаш беше правена за тази рокля  Oh my ... и я взех но ми пречеше.

Браво браво за всичко, нямам търпение да видя снимки! Ако се сетиш поздрави Дора от мен   smile
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: септември 03, 2007, 09:21:37 »

Сигурно си права за чантичката,но както всички мои познати знаят-това ми е голяма слабост,та на сватбата ли да съм без! :laugh:А и аз съм всякаш съката,ако нямам :laugh:Но може би все ще я ръчкам на някого наистина,обаче пък без!това няма да съм аз-казвам ви!А и така красиво стои с тази рокля... girl_in_love
Днес ще се видя с Дора и ще я поздравя специално!Аз я информирам за форума,ако има нещо интересно като теб например :girl_wink:Обаче тя нашата щяла да ходи за ден до София и ние вчера като го чухме и  Oh my ......хем й имам доверие,хем се чудя на спокойствието й!И е все една такава припряна,все бърза и аз понякога забравям какво съм искала да й кажа!Обаче вече си ходя със списъка и я интервюирам там и докато не приключа не ставам! laugh
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #38 -: септември 03, 2007, 13:53:54 »

Ооо разбирасе взими си я, просто не слагай нещо от което можеш да имаш нужда, аз я връчих на някой, дори не можех да се сетя на кой и доста се притеснявах да не съм я изгубила по едно време.

А за Дора, познато ми е това бързане, аз също си ходих с тефтера и отмятах! Но обикновено аз бях тази която бързаше  laugh 

Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: септември 03, 2007, 14:40:02 »

И на теб пожелавам една приказна сватба, изпълнена с много вълшебни мигове и веселие!
И не се притеснявай за нищо. Всичко ще бъде ОК. Нервите са излишни - послушайте ме!
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: септември 04, 2007, 15:27:13 »

 DANCE Миличка едва сега открих твоята темичка!Надявам се вече си се успокоила за всичко!Пожелавам ти една приказна и незабравима сватба, много емоции и милиони усмивки!Знам ще бъдеш най-прекрасната булка в този ден и ще си невероятно щастлива!!! Bravo DANCE kiss2 Аз за съжаление няма да мога да дойда да те поздравя и да се срещнем най-после, защото днес шефа ми сервира, че ще работим и на 6-ти и 7-ми и съм адски разочарована... cray Но нищо ще видя после снимките на прекрасната булка и ще се срещнем да разказваш!
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #41 -: септември 04, 2007, 19:33:06 »

Мацкаааааааа не остана- спри да се ядосваш, всичко ще бъде наред  kiss2 kiss2 kiss2 Просто няма смисъл- ще видиш че на нищо от детайлите няма да обръщаш такова внимание каквото си мислиш сега. Просто се наслаждавай на един от най- прекрасните дни в живота ти, защото всичко е много хубаво но минава много бързо  girl_in_love Просто бъди спокойна- както бях аз ти поне ме видя- и ще видиш че всичко ще бъде наред!!!! И като знам колко задачи имаш тези дни, защото то не остана, просто седни и си отдъхни и само се наслаждавай на момента  girl_wink
Хайде ще видиш че всичко ще бъде повече от прекрасно- направо нямам търпение да те видя и теб булка сладка  girl_in_love Утре ще хвана милото за ушите да видим къде точно е тази Ботаническа градина, че да не се чудя и аз като тебе- това ли е моята булка или не  laugh laugh laugh
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: септември 04, 2007, 20:13:47 »

Благодаря ви много сладуранки! @}->--Аз вече съм на предела на силите си!Днес рязах панделки за колите,речих да си направя шоколадчета-изненадки с късметчета,после бяхме до оркестъра,после за подарък на кумовете,за букетче за утре,пазарувахме...сега украсих чашите и шампанското за ритуалната и готвя за кумовете,че пристигат!
Стискайте палци за утре!Само ще подписваме,ама не е малко! laugh girl_in_love
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 04, 2007, 20:19:25 »

Тони мила ще стискаме  good даже и с двете ръце  give_rose Успех и ще чакаме снимки  kiss2
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 04, 2007, 20:40:06 »

мила стискам ти всички палци и се надявам да си се поуспокоила и утре да си най-красива  и щестлива още малко ти остана от моминството както казват сега му е времето за отказ laugh шегувам се бъдете много щастливи и все така влюбени
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines