Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:34:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Tonitta - 06.09.2007г.!!!!!  (Прочетена 90425 пъти)
 
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #15 -: август 29, 2007, 14:11:16 »

Тони!!!

Желая ти много много усмивки по време на последните седмици! Гледай да се наспиваш, и да си почиваш и да прекарваш време с твоя любим!

Не се притеснявай за всичко ще видиш как ще бъде най-щастливия ден в живота ти! Просто се остави на течението и не се натоварвай с каквото и да било!

А относно хората които няма да са там... много жалко... ЗА ТЯХ!! А ти се радвай че злобарите които не са си направили труда да дойдат и да ви уважат е по-добре да липсват а не да ви изпращат негативности!

Ние също имахме такива моменти, но да ти кажа накрай го гледах единствено от финансова гледна точка да ми кажат на време че поне да не хабя пари за празен куверт!

Приготви се психически че ден преди сватбата ти пак ще има такива които ще съобщят че няма да дойдат... Просто не се ядосвай, концентрирай се на хората които са с теб!

Мисли си за това хубаво чувство което те очаква да си Госпожа .... съпруга на Явор ......

Поздрави и много положителни мисли от мен!  kiss2
Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #16 -: август 29, 2007, 14:19:54 »

Ей,момичета!Не се разстройвайте така,защото beating.Все пак,идват тези които ви уважават.Тони не се тормози така миличка,горе главата.Пожелавам ти една щура сватба,луд купон и много много girl_in_love heart heart heart Dance girl_in_love air_kiss kiss2
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 29, 2007, 21:02:08 »

Благодаря ви милички!Rouти винаги си била много мъдра и стилна!Разбрала си ме какво имам предвид.Много се разочаровах особено от този човек-змия в пазвата ни...Но м..... му!Извинете ме! :girl_wink:Просто съм се набрала много,но Явката днес ме успокои като ми купи страхотна гривна за роклята-дебела и цялата в камъни и обици!Много се зарадвах-женска му работа! danceg
vanessa Мерси и за твоя позитивизъм миличка!Я ни се накарай! :laugh:Няма страшно-нормално е да съм такава нервозна преди сватбата,простено ми е!
Обичам ви Приятелки! Dance give_rose
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 29, 2007, 21:23:01 »

 Мила Тони от сърце ти желая да си истински щастлива и вярвам че ще бъдеш! Усмихни се, поеми дълбоко дъх и се отдай изцяло на тези прекрасни дни, които те очакват!
Активен
Venera
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 30, 2007, 10:59:31 »

Хей Тони, неприятно се е получило наистина с тези "криви" поканени....НО ти не мисли за тях, те явно не го заслужават, а се радвай на хората, които ще ви уважат и ще споделят този прекрасен ден и купона CHEERS

Недей да си разваляш настроението, а се радвай на последните дни преди сватбата.  Та нали и очакването е най-приятната част, не го помрачавай! А после като дойде 06.09.2007 ще мине като сън и ще видиш, че ще си прекарате страхотно и ще запазите хубав спомен за този ден и хората, които са го споделили с вас  girl_in_love
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 30, 2007, 11:06:08 »

миличка тони искам да ти пожелая най-страхотната сватба,много веселба и много целувки,страшно много да се обичате и в най-скоро да се похвалиш в темите за бъдещи майки good
и не с е ядосвай повече за така наречените"приятели",поне си разбрала кои са истински Wink,жалко,че си се разстроила миличка,но бърши сълзите,и без тях ще си изкарате супер сватба,сигорна съм,ти си толкова мил и позитивен човек че няма как да бъде по друг начин good
 air_kiss
Активен
yanna
Ентусиаст
**
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 30, 2007, 17:32:46 »

И аз ти пожелавам много спокойствие преди сватбата, не се притеснявай за нищо, важното е да си спокойна, усмихната и многооооо щастлива. А времетооооооооооо да е такова, каквото си го пожелаеш.
Много ми е мъчно, че май ще се разминем със срещата, но ще ви стискам палци и ще си мисля много за вас с Веселушка на вашите сватбени дни.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 30, 2007, 21:24:17 »

тонита скъпа много ме е яд че чак сега виждам темата за сватбата ти :'(бързам да ти честитя нямам търпение DANCE желая ти една приказна сватба изпълнена само с невероятно приятни емоции не искам да се нервираш или притесняваш за нищо и да бъдеш една щастлива и красива булка редом до мъжа на сърцето ти да се целувате през цялото време да се обичате и да се радвате на този така специален миг и за двама ви @}->--толкова си мила нежна и сладка нямам търпение да видя снимки и искам да те похваля за неероятния труд който хвърли и да ти кажа че съм убедена че всичко ще е както си мечтала *THUMBS*успях мила в начинанието наречено съвместен брачен живот.целувам те горещо и така ми се щеше да те видя в този важен ден но сникмите ще говорят сами
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 30, 2007, 21:44:02 »

Здравейте сладуранки,мои любими!!!!! :girl_in_love:Направо ме разтапяте като чета какво сте ми написали през този така дълъг за мен ден!Толкова неща свършихме-направих си кичурите и прическата,която май няма да е :laugh:но утре пак ще ходя и пак ще се пробваме :girl_wink:После ходихме за картички и пликове за масата за подаръци,после за обувки на милото,после да си взема гривната от стесняването,после до Метро за бонбони за почерпката след подписването-решихме да са Рафаело(белички.....),после готвих вкусна вечеря и май това е САМО laugh
И честно да Ви кажа момичета като чета какви страхотни неща сте ми написали ме изпълвате с позитивизъм и гордост от това,че съм част от този форум.... girl_in_love
 kleo_20   имам чувството,че вече много добре си ме упознала и добре ме разбираш,maslinka и ти мила си с мен от първия ден-много ми помогна и сега продължаваш да го правиш като ме подкрепяш, yanna   не се тревожи мила за срещата,може пък аз като дойда в София :laugh:благодаря ти и на теб!,Venera   за теб какво да кажа-и ти си ми стана другарче Dance;darling   благодаря и на теб за милите думи!
Обичам ви милички!А за оня и другите като него вече и не мисля,те губят!А и сами се излагат като не идват,умните хора сами ще си направят извода що за човек е....
Целувам ви и пак ще разказвам! give_rose
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 30, 2007, 21:55:09 »

Тонита пожелавам ти това да е най-хубавия ден за теб и твоя любим, изпълнен само с хубави емоции  give_rose
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 31, 2007, 08:39:07 »

Хайде Тони още малко ти остана!Кажи какво ти остава да свършиш?Кажи как се чустваш!?Кажи какви мисли ти минават през главата?!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 31, 2007, 09:38:25 »

Благодаря ви и на вас сладуранки! give_rose
Ами вчера отметнахме много задачи както казах,а за днес остават още толкова :laugh:Трябва в 14,20ч. да сме в ритуална зала и да носим документите и парите.Тъкмо да поразпитаме какво трябва още да се носи,понеже ние ще подписваме на предния ден.Имам да си накупя и още неща за украсата на моя дом,че като идват да ме взимат да си е красиво и оригнално.Много ми хареса една снимка от форума  с един венец на вратата с воал,та аз почти го направих вече.Трябва да купя и панделки за колите на гостите и материал за гривните на големите шаферки!Голямо удоволствие ми е да се занимавам с това!Но малко ме притесняват,че още не са ми се обадили за роклята(трябваше да я стеснят) и за халките!Но знам,че всичко ще е наред!
Да ви кажа имам добро предчувствие,а и добро настроение.Радвам се,че и милото е много щастлив от както решихме да се оженим и постоянно си ме гушка и повтаря,че скоро ще съм г-жа Петрова!навсякъде е с мен и ми угажда до колкото му позволявам.Това е много важно за мен.Ако се държеше странно и неадекватно и се страхуваше от сватбата нямаше да мога да го понеса!А той напротив-винаги е искал да се оженим и сега е по-щастлив от всякога-а с това и аз :girl_in_love:И ако преди сме спорили и сме се карали,то сега се разбираме много добре и сме щастливи-явно се успоки,че няма да му бягам laugh
Та щом ние сме си добре и доволни,за какво мога да се притеснявам?Макар и някои завистливи вече бивши приятели да се помъчиха да ни помрачат настроението-направо ги съжелявам!Те нямат нашето щастие.....
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #27 -: август 31, 2007, 10:45:10 »

Тони, страшно ми е хубаво да чета приготовленията ти!

Сетих се Дора направи, тоест поръча на "важните" жени гривнички с розички, много красиви бяха, така че ако искаш направо остави тази задачка на нея, разбирасе ако не ти се прави.

Аз много малко от украсата е свърших сама, единственото нещо че вечерта преди сватбата зарязох всичко и реших че сама ще си нареждам табелките на гостите и подаръците им... Дора беше там украсяваше си а аз си редях... невероятно спокойствие ми донесе, може би от това че видях ресторанта как беше полу готов може би защото оставих всичката лудница която кипеше около мен, но е много хубаво да си измислиш такива моменти за да се чувставаш полезна но и да ти е спокойно.

Много успехи и ни дръж в течение  girl_in_love
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 31, 2007, 10:46:15 »

Браво, Тони, добе си се насочила в позитивното мислене  good
Мисли си само за хубави неща, за веселата част от тържеството и за това, че двамата сте щастливо влюбена двойка  twohearts и скоро ще сте едно прекрасно семейство  girl_in_love
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 31, 2007, 14:04:41 »

Благодаря ви милички! give_rose
Rou и аз ще имам гривни от цветята на букета за важните жени и бутониери за важните мъже като за младоженеца ще е като мини сватбено букетче :girl_wink:С Дора ги уточнявахме при цветарката дето е правила и твоите неща и те помни.И колата ще е с едни воали,вътре с листа от рози.....абе аз само има дадох горе долу заданието,а те двете веднага се заеха с изпълнението.А и ни намериха едни прекрасни "плетени" оранжеви топки,които ще декорираме с цветя на масите пак по моя заявка.А и Дора ще направи всичко както го искам-с портокали на масите украсени със сребристи панделки и в тях ще са забучени и тейбъл картичките.Нямам търпение да го видя!Но аз за жалост няма да мога да участвам в приготовлението-ще се женя тогава.... *YAHOO*Нашият ресторант е зает-там се хранят чужденците,но още по-добре-ще бъде пълна изненада! Bravo
Ние тъкмо се върнахме от гражданското и тия лели са ужасни!Но казаха,че сме годни и да заповядаме на 5-ти laugh
А най-сетне си взех и гривната с камъните от поправка и съм щастлива и спокойна,че дори ми остана и време за кафе с Веселушко и видях и нейните бижута за големия ден!Аз да ви я издам-тя е много спокойна макар че има още неща за дооправяне за неделя и й се накарах!Но ще отида да я видя в неделя и ще ви разкажа как е изглеждало всичко "пряко в ефир" laugh
Целувки! give_rose
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines