Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 17:23:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на rosit@ - 21 Юли 2011г.  (Прочетена 20627 пъти)
 
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 26, 2011, 16:38:00 »

Еха кой си има темичка yahoo yahoo yahoo направо съм в шах, незнаех че планирате сватба
Честита тема мила моя, желая ти прекрасна сватба и лека подготовка. Ще следя с интерес, много целувки за прекрасната бъдеща мама gu6 gu6 gu6
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 27, 2011, 18:29:43 »

Роси, относно съвета за рокля - аз си те представям в ефирна рокля с висока талия, подчертаваща стройното ти хубаво тяло, чийто неповторим чар ще е малкото хубаво (пу-пу) коремче. А защо не и да има панделка на роклята - толкова символично. За цвят, ...да, най-традиционно и логично е да е бяла, заради повода, но аз мисля, че много по-добре ще е да в любимият ти цвят.  girl_in_love
Така ще бъдеш в свои води, "опаковала" с панделка най-ценния Дар и феерична, красива, много влюбена и щастливааа!  Love girl Прическа - кок, от който се спускат небрежно романтични къдрици. ОХ! ОХ! ОХ!  Sunshine И разбира се - свеж и нестандартен мъничък забележителен букет.  LOVING
Ах, чак се размечтах - извини ме (това не е моята сватба lol) ). Както и да си - ще си мнооооооого хубава!  gu6
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 28, 2011, 11:29:24 »

Олеееееееееее момичета много ви благодаря за честитките и милите пожелания.Адски многосе радвам да ви видя в моята темичка! yahoo yahoo yahoo
Гери и на мен идеята ми е за някаква такава,подобна рокля!Даже от няколко дни се ровя все в ибея ама немога да си харесам нищичко,а времето си лети! cray
Наде определено съм решила да съм с бяла рокля,нищо,че няма да бъде по най-офоциалния начин за мен това е еднакво важен този ден! danceg
Нинче виж за фотото направо бях изключила,иначе видео ще си имаме...ама и аз съм една блейка бееееее...тцтцтц! girl_impossible
lunno momiche и аз точно това си представям и дано успея да осъществя плановете си,защото така без половинката е малко сложно,а и майка още я няма... nea
Ние вчера поръчахме халките и ни увериха,че до 20ти юли ще са тук.Само да ви попитам с тези медицински,че личната ми никак не е наясно,понеже до сега не била издавала за брак.По-различни ли саот обикновенните и предполагам мога да си ги закупя отново от книжарницата? blush
А за изследванията до колкото разбрах са хив,васерман,хемапатит и бележка от психиатър...тези ли са,че нещо не запомних? blush
Иначе букета и прическата съм ги избрала,остава да реша маникюра и грима!
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #18 -: юни 28, 2011, 11:35:13 »

Роси относно роклята мога да ти предложа като моята (снимки в галерията ми) защото е адски удобна. За медицинските в книжарницата отиваш и казваш че ти трябват 2 за брак, и трябва да важат 30 дни, а от психодиспансер на нас не ни искаха нищо.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 28, 2011, 13:07:11 »

Иве много ти благодаря.А за тва от психодиспансера странно ама при нас го искат...една разкатавка в повече! nea
Преди малко си избрах модела на роклята  yahoo и сега се чудя да си шия или направо да си я поръчам! blush
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 28, 2011, 13:08:44 »

Роси, покажи модела да го видим blush
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 28, 2011, 14:19:21 »

Снимки на роклята има в галерията ми,надявам се и вие да я харесате! give_rose
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #22 -: юни 28, 2011, 14:24:14 »

Мисля че роклята е много хубава и тъй като не си в напреднала бременност като мен например ще ти седи страхотно give_rose
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 28, 2011, 14:42:22 »

Много е хубава роклята  good аз лично смятам, че може да е малко по-дълга (до под коляното например), защото смятам че с коремче и толкова къса рокличка, няма да ти е много удобно, но пък ако така си се представяш .... значи това е твоята рокля !!!!
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 28, 2011, 15:11:44 »

Роси и на мен ми харесва роклята, но мисля, че трябва да и се добави поне още едно воланче, за да се чувстваш по-удобно, а не само да се притесняваш как да седнеш и какво се вижда pardon
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 28, 2011, 15:20:13 »

Роси, честита ти сватбена тема! Пожелавам ти прекрасна сватба smile

Роклята е много сладка. Сигурна съм че ще си много красива с нея. Панделката черна ли ще бъде или в друг цвят?
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 28, 2011, 16:36:33 »

Първо-честита темичка!
Второ-роклята е просто трепач!  girl_in_love Всичко в нея ми харесва-много нежна и адски секси  good
И нашата сватба бе в много тесен кръг,така че хич не се притеснявай,че ще е скромно  good
Ще сключвате ли църковен брак?
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 28, 2011, 19:32:03 »

Радвам се,че роклята ви харесва!За дължината и на мен ми се вижда малко къса,затова и аз мисля да е малко по-дълга,но не и под коляното,защото тази дължина определено не ми стои добре,а и не ми харесва! pardon
Капризче за панделката определено не мисля да е черна,но се чудя и каква да бъде! blush
carlyangel просто ме накара да се възгордея,че съм си избрала точнотози модел рокля! blum За църковен сме си мислили,но май няма да е сега,а догодина живот и здраве,когато мислим да е официалната част! Girl_hide
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 28, 2011, 20:00:13 »

Роси, на мен роклята с черното си ми харесва  blum много е стилна така, може да сложиш и 1,2 черни цветя в букета и ще е трепач.
Под коляното и на мен не ми седи, според мен тази дължина е само за много слаби и много високи жени pardon Малко над, ще е добре, защото пък късичките не са много официални. blush
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #29 -: юни 29, 2011, 08:13:35 »

Аз виждам като единствен недостатък на роклята, че панделката е разнищена в единия край. Иначе и дължина, и черно за колан и ръкавици ми харесва - секси и официално. Все пак добре я разгледай за качествено ушиване.........Тези нежни рокли са трудни за изпълнение.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines