Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 08:19:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Veselyshko!!!  (Прочетена 38139 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: септември 01, 2007, 09:36:11 »

мила не се крий чакаме и сниимки и разкази DANCE
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: септември 01, 2007, 11:38:10 »

Веси, честито мила  give_rose Ще чакаме да разказваш yahoo
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #32 -: септември 01, 2007, 14:21:32 »

Мацки писах писах 20м. и накрая се изгуби всичко  angry
Милички благодаря ви че ви има и сте ми толкова мили, сладки и добрички give_rose Благодаря на всяка една от вас за всичко което си е помислила, написала и споделила за да ми даде подкрепа, да ми вдъхне кураж, да ми пожелае всички тези прекрасни неща или просто за да каже здравей  give_rose kiss2 girl_in_love Dance Милички чета ви и  cray cray cray толкова ми стана мило от всички тези прекрасни неща написани в страниците на тази темичка- обичкам ви всички  give_rose girl_in_love kiss2
Мацки горещо ама горещо препоръчвам на всяка една от вас да има моминско парти- просто думата страхотно е слабо ама много слабо определение за това което се случи снощи  yahoo Милички партито беше невероятно- дано вашите бъдат поне 10 пъти по страхотни от моето- а тогава повярвайте ми не може да си представите колко невероятно трябва да бъде  give_rose Dance
Първо бяхме на Феличе- ресторант на плажа и след това на диско пак на плажа- на дискотека Паша. Имаше много малко хора но си изкарахме невероятно- страшно готина музика, супер персонал, цяла вечер естествено поздрави от диджея за моминското парти и танци танци танци и ни валя дъждец ама той спря бързо де DANCE DANCE DANCE И най голямата изненада която се случи съвсем ама съвсем случайно беше просто върха !!! Като пуснаха една много секси и еротична песен и гледам един стол и един момък като ме метна- ама то бяха танци то беше чудо!!! Накъде ли не ме въртя и обръща, направо беше страшен танца както си му е реда, вдига ме краката на врата и т.н.  Girl_hide Човека беше много готин и мил, пожела си ми много любов,здраве и щастие, да си имам 3 дечица- каза ми че ще имам близнаци и да му се обадя като родя да му кажа че е бил прав- ама милото незнае за близнаците  laugh Говорихме си наколко пъти с него и беше много свестен, остана да танцува с нас и с едната ми приятелка се залюбиха нещо  :DANCE:Оказа се че пича    си работи в диското като сервитьор, а същата вечер почивал, но преди е работил като танцьор. И управителят на дискотеката му казал- тука има булка- искам от тебе да я забавляваш и цяла вечер да си на нейно разположение  Girl_hide И много се смях като ми го каза това ама беше много свестен и готин де-и страшно ама страшно много се забавлявах докато танцувахме. Аз дето не исках такива работи и бях сигурна че няма да ми харесат. Но то стана случайно и спонтанно  без организация и стана супер!!!!!!!!!!! След това отидохме на друго диско и пак танци и се прибрах в 6 сутринта а в 10 бяха на маникюр и сега съм  tease
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #33 -: септември 01, 2007, 14:47:50 »

Чудесно е, че си имала толкова яко моминско парти! Да и сватбения ти ден да протече сто пъти по-хубаво и с много положителни емоции!    Нооооооооо нещо не виждаме снимчици!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: септември 01, 2007, 15:03:03 »

много се радвам за теб мила било е наистина незабравимо парти  yahoo и аз като чета нямам търпение да идва вече времето за моято париии.браво и за изненадата и за купона  Bravo а за близнаците може пък да се окаже прав човека знае ли се
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: септември 01, 2007, 15:19:40 »

Миличка толкова се радвам за теб-това си е моето парти мечта!Но като гледам,може да е кофти да го кажа,но май ще е скука в домашна обстановка :'(Толкова искам и аз танци до зори!Това си е и моята представа за купон,а и с младежа се е получило супер!Така трябва да бъде и така е много е яко,а не да ти дойде някакъв намазан и напомпан и да вземе да ти се търка там и накрая да си показва атрибутите!Само да не са ми намислили нещо такова,че съвсем ще падна!Много искам и ние после да отидем на диско,но май днес бая ще вали Mad girl
Мале миличка така да се радвам за теб,поздрави приятелките ти за добрата организация и най-вече за това,че са те накарали да се почувстваш добре и щастлива! Bravo
Целувки и успех утре с приготовленията,защото ще се видим де :girl_wink:вече си ви представям двамцата как се скумрясвате в празничните си одежди!Стискай палци ти пък да ме видиш каталясала от купона тая вечер,ако съм отпочинала значи не е на добре! laugh
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: септември 01, 2007, 18:40:14 »

veselyshko, браво за прекрасното парти, много се радвам,ч е сте прекарали страхотно!!!! DANCE Bravo
Пожелавам ти до сватбата, самата сватаба и животът ви след това да бъдат все така прекрасни и изпълнени с положителни емоции, смях и забавления!!! Бедете щастливи, пожелавам ви приказна сватба и да си най-щастливата и най-красивата булка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! give_rose DANCE yahoo
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: септември 02, 2007, 09:28:46 »

Миличка дойде и твоят ден! girl_in_love
Нека най-хубавите мигове в живота ви тепърва предстоят!Бъдете винаги така щастливи и влюбени както в този вълшебен ден!Знам,че ще бъдеш най-красивата булка в една от любимите ми рокли!Но в това ще се убедя лично малко по-късно през деня!
Хайде до скоро! DANCE give_rose kiss2
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: септември 02, 2007, 10:01:54 »

ей страхотно парти е било  good Дано всички имаме такова  yahoo

Честита сватба  give_rose Пожелавам много щастие и дълъг семеен живот  kiss2 kiss2 kiss2
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: септември 02, 2007, 10:39:45 »

Скъпа Веси ,

ЧЕСТИТА СВАТБА  CHEERS!
Пожелавам ти от този ден натаък да си най-щастливата жена на света!И скоро да станете четирима!!! baby_girl baby_boy

А за моминското парти много се радвам , че си си изкарала толкова хубаво!
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #40 -: септември 02, 2007, 12:35:53 »

Честита сватба! CHEERS Пожелавам ви много положителни емоции и много любов да ви съпътстват през целия ви семеен живот!   give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: септември 02, 2007, 14:00:11 »

честито на младото семейство много радост и късмет и сладки малки бебчета  yahoo
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: септември 02, 2007, 18:42:58 »

Ей, аз съм пропуснала темичката, Честито миличка, пожелавам ти дълъг и щастлив семеен  живооооот и да се сбъдне пожеланието на танцьораа Wink  give_rose
Браво и за партито, било е наистина чудесно, сега чак съжалявам, че ние не направихме sad
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 02, 2007, 19:36:38 »

честита сватба,миличка!пожелавам ви много много любов!
чакам с нетърпение разказ и снимки DANCE
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 02, 2007, 19:52:24 »

честита сватба!!!!!!  *KISSED*Нека цялото щастие на света се изсипе върху вас!!!!!!!!  kiss2  girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines