Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 09:24:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на HaT--->15/08/2009  (Прочетена 12084 пъти)
 
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 22, 2009, 09:05:20 »

Браво, момиче, била си страхотна булка, и още веднъж се убеждавам, че щастието е функция на човека, не на обстоятелствата. Повечето жени на твое място биха оревали света. Сигурна съм, че с този мироглед вие винаги ще съумявате да видите хубавото във всяка трудност и да сте щастливи заедно каквото и да става. И мъжът ти е голям късметлия, шишенцето със сладичкото съвсем правилно си го е изтеглил girl_wink
Активен
HaT
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 22, 2009, 10:52:01 »

Благодаря ти pebbles, аз наистина по-принцип съм много позитивен човек и не се ядосвам много много на лошия късмет, казвам си, че всичко ще се оправи и продължавам напред..... е все пак това беше моя ден, как ще се дам някой или нещо да ми го развали  Wink А то между другото имаше и много други неща. Много си я харесвах роклята и уж ми я направиха по мярка дължината, а накрая се оказа, че е с около 10 см. по-дълга отколкото трябваше. Викам ще изкарам някакси, обаче като почна хорото пред къщи щях да се пребия поне 5 пъти. Все се мъчих да я повдигам, но..... съдрах отдолу тюла на две места, а на края ка вечерта състоянието и беше просто плачебно  angry една педя кал и мръсотия. От дъжда се бяха насъбрали локвички на дансинга и то беше едно джвапане отвреме-навреме  pardon Добре, че само ръмеше около час, че иначе ако беше като проливния дъжд в Нови пазар сигурно хората щяха да седят час от уважение и щяха да си тръгнат подгизнали  tease
Абе по-вода ще ни върви определено  blum
« Последна редакция: август 22, 2009, 10:54:21 от HaT » Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 23, 2009, 11:58:14 »

Да ти кажа, това за дължината, най-вероятно, се получава, защото се отпуска плата. Бяхме на сватба на 15-ти и нейната пола имаше отгоре един прозрачен пласт, който постоянно всички настъпваха, поне 10 пъти я видях да откъсва по 2 см лента от дължината му и все беше по-дълъг точно с 2 см от непрозрачната част. Може да не са били шивачките
Активен
HaT
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: септември 02, 2009, 15:40:22 »

Момичета излязаха официалните снимки, слагам ги. Много си ги харесах, а видеото е просто СУПЕР. Всичко е станало много хубаво и ни връща към прекрасните мигове, които тогава не усетих просто как минаха.  danceg Много, много съм щастлива.

Как се чуствахте вие след сватбата. На мен ми е все същото, първата промяна ще е в личната карта де  smile иначе отношенията ни са си същите, просто другите хора ни приемат по-насериозно като семейство   tease

А да ви се оплача още на първата седмица милото отиде без мен на "пътешествие" до Германия  girl_impossible но вече си е тука и съм отпуска и ще идем някъде двамцата.
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines