Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:04:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mynicheto - 14.07.2011  (Прочетена 29258 пъти)
 
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #60 -: юни 19, 2011, 06:18:30 »

Сориии ! Просто се поотпуснахме малко без да се усетим !!!  blush
Мацки между другото съм говорила и с DJ Деси за сватбата и ще се видим утре сигурно за да се разберем за всичко с подробности вече ! Много се радвам , че избрах именно нея за диско водеща на сватбата , защото тя е много весела , много готина и супер надъхана за купон smile Даде ми диск с друга сватба , която е водила и много ми хареса ! Прави купон , не и остава дансинга празен и няма тези непрекъснати досадни подвиквания , които правят някои от другите и колеги !
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юни 21, 2011, 19:48:10 »

Честита темичка и от мен! smile Много ми харесва роклята ти, понеже е различна и разчупена! Сватбата в жълто и оранжево ще е много свежа! И на мен първите чаши и първата торта много ми харесват:) А относно кумовете - дано да се разберете по добрия начин и винаги изглежда много добре, когато кумовете са съчетани с младоженците:) А и е важно да са весели и забавни в деня на сватбата smile С радост ще следя темичката ти smile Както не е останало време, така и има доста време за свършване на доста задачки smile Какво стана - стигна ли до решения относно по-интересни ритуали и игри на сватбата, аз ти бях пуснала на e-mail линкчета с по-интересни неща, на които съм попадала по време на моята подготовка, но така и не разбрах получи ли ги ...smile Тук през сайта малко съм неориентирана smile
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #62 -: юни 22, 2011, 07:29:07 »

Благодаря ти за мнението ! Не съм получила нищо за съжаление . Опитай пак да ми ги пратиш smile Аз по принцип вчера разговарях с DJ и измислихме горе долу "плана за действие " . но пък ако измислим нещо интересно можем да го включим !
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #63 -: юни 23, 2011, 13:13:20 »

Мъниче сега и аз покрай твоята сватба ще има да се вълнувам smile Може да включиш това с суровото яайце, ако се сещаш да се види колко е сръчна булката, мен ме изненадаха с него де но се получи много готино Wink
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юни 23, 2011, 18:35:58 »

Едната идея е свързана с такава, която не можахме да осъществим в пълна сила на нашата сватба, понеже е опасно за сградите в близост и при наличие на вятър: летящи фенери, с подходяща музика би се получила голяма атракция за гостите, в e-bay ги има, за около 10 долара 10-20 броя, тук агенциите ги продават за около 20 лева/броя:
http://www.youtube.com/user/isirakov?blend=13&ob=5
http://vbox7.com/play:f5bafd7c

Друго, което ми харесва като идея е по-нестандартен танц-изненада на младоженците, но за това се изисква смелост, също би било много запомнящо се:) Стилът си го избирате според вашите вкусове, би било много забавно, мен чак ме е  яд, че видях тези видеа след сватбата smile
http://vbox7.com/play:97e9d62b
http://www.youtube.com/watch?v=7tjX89RCfxE&feature=related

Поне от моята сватба разбрах едно - колкото по-различно, с колкото повече фантазия е всичко, толкова по-емоционално и запомнящо се получава! Така че бъди смела, виждам че имаш много интересни идеи. Стига да не е трудно осъществимо за вас - всичко като хвърляне на листенца, сапунени мехури, пеперудки, хартиени гълъби, всичко създава страхотна атмосфера. В галерията ми някъде там измежду снимките има няколко снимки от сватбата на братовчед ми - със закачени хартиени гълъби, влюбих се в идеята, стават разкошни снимки...smile
« Последна редакция: юни 23, 2011, 23:25:13 от Milataaa » Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #65 -: юни 24, 2011, 00:41:13 »

Аз мога да кажа идея за игра, но трябва да се организира от някой близък, а и не знам до колко би била осъществима на вашата сватба. Та приятелите на брата на годеника ми, който се ожени бяха написали на картички имената на 12 двойки, но само на по-младите без старите баби и много далечни роднини с които никога не се виждат. На други картички бяха написали някакво действие + месеца в който трябва да се изпълни (примерно: "Да им помогнат с пролетното почистване през април" или "Да отидат на басейн през август", "Да ги заведат на вечеря прз октомври"). Тези картички ги бяха сложили в детско надуваемо басейнче и бяха сложили кламер на всяка. На младоженците връчиха "въдичка" с магнитче накрая и те трябваше единия да улови двойка, а другия да улови действие. Накрая всяка двойка получи картичката, за да не забравят какво им се е паднало хаха. Беше изненада за гостите И за младоженците и се получи много яко. Идеята беше първата година от сватбата да имат среща с някои близки за тях хора и да правят нещо заедно за мини годишнината им. Друго нещо, което обаче, също е изненада за младоженците е че близки техни приятели раздадоха пощенски картички с някакво послание и подходяща снимка на всички двойки и всяка седмица от първата си година като семейство те ще получават по една картичка, която ще им напомня за сватбения ден (бяха написали на всяка картичка датата на която трябва да се изпрати). Много мила идея!
Не знам до колко ще ти помогне това което написах, но може да те вдъхнови да измислиш нещо ваше. Пък ако не то поне ще имаш идеи за сватбите на твои близки  pardon .
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юни 27, 2011, 20:42:03 »

Ехооо мъниче къде зачезна мила никаква те няма ?До къде стигнахте с подготовката?
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юли 01, 2011, 16:33:03 »

12 дена остават до сватбата. Мъничето сигурно треска я тресе сега, дано си готова с повечето неща. smile
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #68 -: юли 13, 2011, 08:35:22 »

Какво става с теб мила, утре е големият ден, сигурно си имала много работа че да не пишеш тези дни, ще чакам да разказваш и снимки girl_wink
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #69 -: юли 13, 2011, 10:57:16 »

За съжаление нямало да има сватба sad
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #70 -: юли 13, 2011, 11:10:36 »

aalko какво е станало, имаш ли повече информация, сподели
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #71 -: юли 13, 2011, 11:19:04 »

Ами доколкото разбрах нещо са се скарали младоженците,но да влезе Мъничето и да обясни по-обстойно,много неприятна история..а имаше такова желание и ентусиазъм...жалко!
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юли 13, 2011, 18:43:08 »

Тя е бременна, как така ще се карат. sad
Дано се оправят нещата, пък макар и датата за сватба да се отложи за малко по-нататък.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #73 -: юли 26, 2011, 09:33:18 »

Мъниче, каквото и да си решила, дано е за добро! Ние сме с теб!
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #74 -: март 26, 2013, 15:00:34 »

Здравейте ! Не знам дали някоя от вас ще прочете това, но ми се искаше да ви о напиша smile Първо се извинявам, че не влязох да ви обясня какво се случи ... ФАКТ е , че сватба нямаше ... буквално 20 дни преди сватбата се скарахме много жестоко и се разделихме ... никак не ми беше до нищо , представяте си предполагам сама, бременна и ходеща по ресторанти , фотографи , църкви и т.н. да отменям сватбата ... Не ми се говореше по въпроса и затова не влязох да ви пиша, за да не се разстройвам повече ... Прекарах си кажи речи цялата бременност сама и малко преди да родя взехме , че отново се разбрахме с таткото и се събрахме ... сега синът ми е вече на година и 3 месеца и да сме живи и здрави - щастливи сме ! Много неща се случиха наистина , но и преживяхме ! Сега, главите горе ! Сватба пак ще има ! Само не сме се решили кога ще е понеже искаме сами да си я платим и ще отнеме време да съберем някой лев и да почнем да организираме ! smile Мина достатъчно време и притръпнах на тази тема, така че реших , че не пречи да вляза най-после да ви обясня и да се потопя отново в предсватбените ви истории ! Пък току виж скоро цъфнала нова тема за новата ми сватба smile smile smile Дай Боже !
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines