Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 20:53:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mynicheto - 14.07.2011  (Прочетена 29451 пъти)
 
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 16, 2011, 20:17:32 »

ОООО тези първите чаши са много хубави  give_rose   Bravo
Моят букет ще ми го вземе кумата и съм оставила тази задача на нея да избере  blush
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #46 -: юни 17, 2011, 06:40:38 »

Ааааа всичко ок ама не мога да разчитам да не съм си виждала и избрала сама букета ! не не не ! хахах Искам всичко да е изпипано и да съм сигурна , че ще ми хареса ! Иначе и моят букет ще е от нея и много се чудя как да и кажа . В смисъл дали да си го поръчам и да си оставя капаро аз пък после като е готов да и кажа тя да ми го вземе или не знам .. или най-добре ще е да ида направо с нея да го поръчам ..
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #47 -: юни 17, 2011, 07:13:38 »

Ние с мойта кума отидохме аз си казах какво искам и за двата букета и тя само ще ми го донесе утре, че трябвало лично да ми ги даде (подари) на самата сватба blum blum blum
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #48 -: юни 17, 2011, 09:21:01 »

Ами да и аз така знам , че кумата трябва да ми го подари на сватбата и затова се чудех .
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юни 17, 2011, 11:43:13 »

Мъниче, първо честита темичка и от мен! Напълни я с много усмивки и радости Bravo Bravo Bravo Не се ядосвай за облеклото на кума - както ти казват момичетата - той ще се изложи sarcastic sarcastic sarcastic Въпреки че все пак ВИЕ сте най-важни, нали вие ще си личите кои сте, а другите да се оправят blum

За букета да ти кажа - аз като бях кума преди 2 години, младоженците си го бяха купили и като дойдоха да ни взимат го донесоха и аз го дадох на булката като отидохме да я взимаме. Така че може и ти да измислиш нещо такова pleasantry
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #50 -: юни 17, 2011, 12:05:20 »

Ами аз мисля да ида днес да го поръчам , понеже в близост до цветарския магазин е фотостудиото , което съм харесала за снимките и видеото и преди малко ми се обади фотографа ако мога днес да отида да говорим и на връщане ще го поръчам и най-вероятно ще кажа на кумата от къде е и ще я пратя да го вземе в деня . Или не знам те от магазина правят доставки и могат направо да го донесат на кумата в деня на сватбата . Ще ми се тя да ми го даде . Все пак да я уважа и нея !
Така де днес по-късно сигурно ще мога да се включа с добри новини - с поръчан букет и поръчано видео и фото !!!  danceg yahoo
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 17, 2011, 12:24:39 »

mynicheto относно кума: Аз съм виждала страхотни спортно-елегантни костюми на French connection, но той задължително трябва да е с костюм, може и спортно-елегантно, пък нека е и с риза къс ръкав отдолу и се съблече след ритуалите, но трябва да е със сако. Според мен трябва да му се каже, че за ритуалите трябва да е официално облечен. В църквата по риза с къс ръкав, особено в такъв момент, до булката и младоженеца, хич не ми се връзва. Аз ако съм на теб ще говоря с него директно. Ако не му са проблем парите, аз даже бих му казала, виж, ако проблема е парите, аз ще ти взема сакото...Мъжете не обичат така да им се говори, той естествено, че няма да даде ти да му купуваш сакото, ама ще се засегне и най-вероятно ще те послуша. Аз така си мисля.

Относно чашите и на мен ми харесват тези първите от снимката. Чаши с форма за мартини мисля не e много подходящо за шампанско, но пък в крайна сметка, ако ти искаш нещо по-различно правиш го. smile

За букета по принцип кумата трябва да го купи, но и аз съм като теб искам да си го избера сама, така че ще го поръчам аз, пък тя ще отиде да го вземе. Горе долу колко вървят цените на булченските букети във Варна?
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #52 -: юни 17, 2011, 12:34:42 »

ух ами попринцип цените почват от 50 лева и стигат до много големи сумим но средно вървят 70-80-90 лева.

А относно кума .. ще опитам да говоря с него , но той е малко чишит и най-много да се обиди ако му кажа така .. Ще опитам да извъртя нещата и ще продължа да говоря с милото .. ако успея него да навия той най-добре ще говори с кума ..
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #53 -: юни 17, 2011, 12:52:01 »

Мацки понеже нямам с какво да снимам , а букета , който си харесах е в каталог не по интернет и опитах да го снимам с камерата на компютъра , колкото да се види горе долу . Ето го


Само че няма да е с бели рози , а ще е с три жълти лилиума в средата и около тях бели орхидеи .. Надявам се да си го представите както аз си го представям !!! Надявам се да се получи добре !
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 17, 2011, 13:08:40 »

Оооооо, много ще е хубав!!!! Аз си го представям и съм сигурна, че ще е прекрасен. Когато бяхме кумове, пак аз й подарих букета на булката, но просто младоженеца като дойде да ни взима ми го донесоха и тръгнахме за булката. Те си го бяха купили, защото така се бяхме разбрали, но според мен седва ли ще има проблем кумата да отиде да го вземе.

Миличка, за кума - аз също подкрепям мнението да говориш директно с него. Колкото и да е чешит, мъжката гордост си е мъжка гордост и  тя няма да му позволи ти да му купиш сакото, а и не вярвам да се разсърди. Кажи му,че това е нещо, на което ти държиш, че е важно за теб, ама без да те интересува приятелката му там ли е и какво казва тя beating beating beating Кажи му,че искаш да си сложи едно сако ПОНЕ само за ритуалите, то все пак ще доста топло и после нека го свали, ако иска blush blush blush Наблегни на факта, че това е твоята сватба и искаш всичко да е както вие с младоженеца го искате, помоли го да ти угоди. Използвай малко хитринки - например попитай го толкова ли е трудно да се угоди на булката, нали вие сте ги избрали за кумове, като ваши най-близки хора и той, ако ви чувства като близки, не би трябвало да му пречи да си сложи едно сако. А приятелката - игнорирай я. Той, ако се навие - тя е безгласна!
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 17, 2011, 13:21:48 »

С малко закъснение  blush , но честита темичка  give_rose и дано през последните дни на подготовката стреса е сведен до минимум. Много се радвам, че не съм единствената "много млада" булка  danceg

Колкото до букета, идеята много ми допада, само ме притесняват тези дръжки на цветята да не отнемат от красотата на роклята  huhhuh.gif защото ако моя букет е такъв със сигурност ще оплескам нещо  badgirl
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #56 -: юни 17, 2011, 16:47:12 »

То не е дръжки мила. Това ас някакъв специален вид тревички ( тя им каза името ама мога ли да помня такива подробности  blush  ) Та те придават според мен красотата на самия букет ! Не мисля че биха могли да отнемат от красотата на роклята ! все пак на живо стоят изключително нежно и особено с перличките по тях .. !
Та сега да почвам ли да се хваля ?? хаха Току що се прибирам и вече гордо мога да заявя , че си имам капарирано фото и видео заснемане от най-добрата фирма тук във Варна ( лично мое е мнението и не само де , но да не се обиди някой ) - Фотостудио Х !!! И то от точно двамата оператори , които аз си поиках , понеже с тях сме работили вече и съм повече от доволна ! Определихме горе долу местата за фотосесиите и всичко останало около организацията за деня ! Сега обаче трябва да избера 10 песни , които да им пратя , за да ги използват когато правят после видеото ! Много съм доволна и ми излезе сравнително евтино - 400 лева за фото и 400 лева за видео !!! Няма по-щастлива от мен в момента ! Все пак за мен това е едно от най-важните неща на сватбата - спомените ни от нея !!
Освен това си поръчах букета и понеже наскоро работих с нея и и бях поръчала един повече от огромен букет за една изненада и много си допаднахме с цветарката ии сега тя ми направи отстъпка и букета ми излиза само 62 лева ( даже 61 и нещо ) Тя каза , че просто няма да си сложи една стотинка труд понеже цитирам " си мой човек" хахах Много съм доволна от нея ! Има страхотни и оригинални хрумвания и  определено има голям талант за тея неща ! И поръчах две гривнички за шаферките ми за по 6 лева и общата цена на всичко излезе 74 лева .. А по каталог само букета беше 75 лева !
А сега бързам да отида до един officeone наблизо , че утре сутрин съм на изпит, а още не съм си изкарала пищовите !!! След това ще се включа пак !!  yahoo
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юни 17, 2011, 17:12:36 »

Забрави малко за сватбата и се съсредоточи да си вземеш изпита! Успех ти желая утре!
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #58 -: юни 17, 2011, 20:47:31 »

О не ми пука много да ти кажа . В смисъл , че аз така или иначе не искам да го уча това и съм се отказала много преди да започнат изпитите .. Пък и ако утре ме скъсат ще прекъсна понеже нямам право да продължа с три двойки , а аз на два не можах да се явя понеже ми беше много зле и бях на легло ... Пък това е най-отвратителния предмет и колкото да съм учила мисля че ще ме скъсат . Но все пак .. Има някаква надежда да препиша ...  blush
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #59 -: юни 18, 2011, 17:48:32 »

Абсолютно си го взех хаха и то със златната тройка ! Успях да препиша много добре ииии направо си изписах писането днес  но си го взех ! И на следващия изпит ще се явя макар че там той има невероятни изисквания , които разбирам днес , а изпита е след два дни и няма да стане мойта ама ще пробвам на късмет може пак да се размина !! Аз така или иначе ако ме скъсат ( даже предпочитам да ме скъсат ) ще презапиша годината и понеже съм си взела всички изпити до сега чак догодина по това време ще се наложи да имам нещо общо с университета !! До тогава живот и здраве детенцето ми ще е поотраснало и ще мога да го оставя повреме на изпитите на баба му ! smile Пък и като презапиша ще мога да взема паричките от университета за детенццето ( да е живот и здраве само да се роди ) , а те не били малко .. 3000 лева + две стипендии едната 100 лева другата сто и нещо или поне това запомних .. хах и като изтече едната година от раждането на детето се махам от гадния университет !!  Bravo
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines