Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 15:50:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mynicheto - 14.07.2011  (Прочетена 29462 пъти)
 
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #30 -: юни 15, 2011, 13:11:37 »

plesure , мен не ме притеснява да говоря с него пред нея , но както споделих тя си налага мнението над него както си иска и той като никога до сега я слуша . Освен това не искам да му нареждам какво да облича , понеже много странно , но откакто е с нея при всяко мое по-сериозно изказване или при всяка моя забележка той просто обявява че съм станала ужасно крива и не можело да се говори с мен .. Просто са ми толкова опънати нервите покрай него ама нищо не мога да направя ! Милото го уважава много и дума не ми дава да кажа против него ! веднага ми сее кара и ми казва да не съм била тропала безпричина приятелите му пред него .. Казва ми че аз съм се била държала отвратително с кума ни и затова и той така бил се държал .. абе какво да ви занимавам с глупости !!! Факт е че някак трябва да го накарам да не е спортно елегантен .. Поне трябва да личи кой е кума !
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 15, 2011, 13:15:33 »

Вярно много тъпо. Съчувствам ти скъпа.
Тогава остава наистина кумата да го стегне, или младоженеца да говори с него. В крайна сметка твоите желания са най-важни, това е твоят ден (даже повече от колкото на бъдещият ти съпруг, те мъжете по-спокойно приемат нещата). Ако не - дай аз ще говоря с него  DANCE всички ще строя в две редици смирно и ще козируват  funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #32 -: юни 15, 2011, 13:17:17 »

plesure , хахах ау не искаш да говориш ти хахха повярвай ми хаха !!! Ще пробвам да ги издебна без онази змия , но ако не успея само кумата ми е надеждата !!!
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 15, 2011, 13:17:46 »

стискам палци, да разкажеш после какъв е резултата
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #34 -: юни 15, 2011, 15:57:54 »

Мъниче, аз също смятам, че начинът по който е облечен кумът, говори за това колко сериозно възприема и уважава събитието и себе си. Все пак той ще е централна фигура на вашия Ден! Приемайки да кумуваш, би трябвало да разбираш и отговорността, която вървят със званието "Best man". Бих оправдала подобен начин на обличане, ако сватбата е в изключително тесен кръг и говорим по-скоро за "подписване" или според "дрес кода" на събитието.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 15, 2011, 16:16:59 »

mynicheto аз не съм на 100% съгласна със всичките ти постове, но за кума подкрепям, че трябва да е официален.
Може би приятелката му ви подлива вода, понеже си е правела сметки тя да е кума, а сметките и са се оказали криви nea Най-добре говори с младоженеца, той трябва да те поставя на първо място, щом ще ти бъде съпруг и баща на децата ти и трябва да е готов да застане на твоя страна. Ако не иска да те подкрепи пред кума, какво остава ако някой ден не се разбереш за нещо със свекърва си beating
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #36 -: юни 15, 2011, 18:27:22 »

Охх какво да ви кажа .. Говорих ей сега с милото , че аз не съм много много съгласна кума да е облечен така , а той първо каза " айде стига бе мило какво толкова значение има който както иска така да дойде " после му казах че кумовете са най-важните след нас двамата , а той ми каза " абе не знам ама оставяй го какво толкова .. " много се ядосах sad А иначе кумовете се сърдеха или по-точно се чудеха как съм можела аз да махна ритуалите с взимане на булка младоженец и кумове какво било това , как така нямало да има игра с питка и петел .. А относно питката и петела той отказа категорично да играе , а и не може ама иначе трябвало да го има ... абе какво да ви кажа .. вече се ядосвам само като си помисля !
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 15, 2011, 19:40:59 »

mynicheto НЕ МОЖЕШ ДА УГОДИШ НА ВСИЧКИ МИЛА!
Гледай си сватбата и хич да не ти пука, все пак това е твоят ден и в крайна сметка ти определяш правилата.
Мен даже кумовете ми ме питаха с какво да са облечени ,ако кажа розови костюми ще дойдат с розови костюми beating   funnytooth
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #38 -: юни 15, 2011, 19:45:12 »

Да и мен кумата ме попита и аз и казах , че за нея нямам никакви претенции от към цветове , модели или каквото и да било ! тя се е ориентирала много добре . Тогава и той ме пита и на него казах , че за цветове нямам никаква претенция , но според мен ( само според мен ) когато сте дама и кавалер трябва да сте облечени в тон един с друг , което пак му казах не е изискване а мое си мнение ! Те се съгласиха , а сега ми подхвърля изречения за спортно-елегантни панталони .. Но да ви кажа честно вече почва да ми писва .. Ще се опитам да направя каквото мога , но няма да си хабя нервите ! Аз че ще се ядосвам , ще се ядосвам , ама тъй като се замислих той ще се изложи ако дойде неофициален .. Поне така си мисля !!
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 15, 2011, 19:49:12 »

Ако се изложи си е за негова сметка не се ядосвай,на него ще му се смеят важното е вие -ти и бъдещият ти съпруг да сте неотразими(каквито със сигурност ще сте) !Това е вашата сватба и това ще са вашите спомени!
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #40 -: юни 15, 2011, 19:52:58 »

panteryx , и аз съм по принцип на това мнение !!! Затова съм казала на милото какво трябва да представлява неговия костюм и той се съгласи ! Миличкия се съгласява с всичко , което кажа стига да зависи от нас ! Каза да правя каквото искам и да избирам каквото искам и цитирам " само ме покани ако искаш да пробвам костюма преди да го купиш " хахахах  laugh
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 16, 2011, 11:49:13 »

mynicheto честита тема,миличка! yahoo
Роклята ти е много красива...нямам търпение да я видя вече облечена теб.халките ви са също чудесни. heart
Относно кума ти препоръчвам да не си създаваш чак толкова много гавоболия,защото все пак вредиш и на бебо...и него ядосваш.Ако все пак е решил твърдо да дойде съсспортно-елегантен панталон...нямаш избор! pardon Дано все пак кумата ти успее да го убеди да бъде по-официален.Аз моите съм ги оставила сами да си решът какво да си облекът,но пък и нашата "сватба" няма да е никак официална.
Хайде по-ведро гледа на нещата и чакам още снимкиииии!
п.с.Чашите избрахте ли ги? blush
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #42 -: юни 16, 2011, 12:37:25 »

Харесала съм два модела и още не мога да реша !!! Едните са такива

Тези струват 50 лева. А другите , които съм харесала са от магазин Jumbo . Не са типични сватбени чаши , но са от същото "начупено" стъкло и са дооста по-големи от обикновените сватбени чаши. Много са нестандартни и различни !! И това , което е впечатляващо е , че струват 10 лева . Все още се чудя . А преди това бях харесала едни , които бяха много оригинални понеже бяха чаши за мартини - т.е. в тази форма

Но пък бяха страхотно направени и декорирани . В крайна сметка май се отказах от тях понеже бяха с черна декорация . Но още се чудя между другите два вида .
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 16, 2011, 16:31:50 »

mynicheto тези първите,които си показала са много хубави,но каквито и да избереш пак ще са хубави,защото ще бъдат ВАШИТЕ чаши! heart
И аз си избрах едни чаши,но с пепруди! blush
За букет пак ли мислиш да е в съчетание с цветовете на сваTбата или едноцветен?
« Последна редакция: юни 18, 2011, 18:27:17 от gucci » Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #44 -: юни 16, 2011, 17:28:22 »

Ами букет избрах дори и да ще е в жълто и бяло . При първа възможност ще ви го покажа букета , но може би няма да стане преди сватбата . Мисля да съчетая лилиум и орхидея , като лилиума ще е жълт , а орхидеите бели . Букета е много симпатичен !!!
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines