Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 10:53:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mynicheto - 14.07.2011  (Прочетена 29443 пъти)
 
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #15 -: юни 14, 2011, 10:26:32 »

Да не е сложна blush сега я разгледах. Някъде мернах по темите че и ти си млада мама smile браво мен ако знаеш колко странно ме гледат хората, не знам защото рядко сигурно има млади майки ли?  blum
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #16 -: юни 14, 2011, 12:09:07 »

Явно да ! мен да ти кажа не ме гледат странно , но определено ми писна всеки втори да ми казва , че ни е било рано и как можело да си поживея още ... Направоооооо ужас !!!! Пък и имай предвид , че аз съм една година по-малка от теб смятай колко по-странно трябва да ме гледат ...
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #17 -: юни 14, 2011, 14:17:11 »

Мъниче, честита темичка! Пожелавам ти много спокойствие през оставащите дни!  Wink
Като гледам сте почти готови с организацията и остава само да се насладите на времето, оставащо до Големия Ден! Всички чакаме снимки!  give_rose
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #18 -: юни 14, 2011, 14:41:39 »

ооо не изобщо не сме готови с организацията .. Има още толкова много неща да се правят  че направо думи нямам ! Но знам че ще се справим ! Сега ще излизам с едната ми шаферка да гледаме рокли  Явно няма да са от един и същи плат , но поне ще следя какви ще са роклите и дали ще са един и същи цвят !!! Дано да и намерим нещо хубавичко !! Пък знае ли човек , може да намерим готова рокля и за другата !!!  pardon
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #19 -: юни 14, 2011, 15:09:51 »

Успех от мен! Не забравяй, че това са бели кахъри Wink
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #20 -: юни 14, 2011, 15:19:51 »

Явно да ! мен да ти кажа не ме гледат странно , но определено ми писна всеки втори да ми казва , че ни е било рано и как можело да си поживея още ... Направоооооо ужас !!!! Пък и имай предвид , че аз съм една година по-малка от теб смятай колко по-странно трябва да ме гледат ...


Оооо и на нас така, било ни рано за бебе, за свтаба и т.н., Няма значение че си по-малка, според мен щом е станало значи така трябва да е smile Одеве бях при мама и една съседка като почна "Айде малко остана, ето го къде е събота....дрън-дрън..." Ужасни са, ще се съберат всички да ни гледат angry

Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 14, 2011, 16:01:52 »

Иве, Мъниче, изобщо не обръщайте внимание на хората и какво ви говорят. Щом се обичате никога не е рано (освен ако не сте на по 12-13, де). И мен хората ме гледат странно като разберат, че ще се омъжвам, а съм 89 набор. Плановете ни за бебе изобщо не ги споменавам, защото тогава хората тотално ме отписват от живота  pardon
Иначе успех с подготовката, тортата наистина е страхотна, намерили ли сте вече къде да ви я правят?

Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 14, 2011, 17:27:09 »

Хахаха това с оптисването от живота ми е много познато хахахахах  funnytooth
Аз като забременях 2008 ме гледаха, като извънземнно и сестрите и докторите ми викаха момиченце чак  crazy
Иве не съм разбарала ама какво ще е бебето и измислихте ли му именце?
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #23 -: юни 14, 2011, 20:02:52 »

panteryx ще пиша в мойта тема да не затрупвам тази smile
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #24 -: юни 14, 2011, 21:34:29 »

cherry_dream , относно тортата - не сме решили още и аз продължавам да обикалям ! Сега смятам да ида в сладкарницата , с която работят в хотела , в който ще празнуваме , защото първо че може да ползваме отстъпки ( поне така пишеше в офертата на ресторанта ) ако там могат и цената е изгодно може да говоря с тях направо да ми я доставят в ресторанта за да не я мисля и нея !! Но трябва да видя тея дни да ида , че ако не ме устройва ще търся други сладкари !!
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #25 -: юни 15, 2011, 12:43:14 »

Божее имам чувството , че до сватбата има цяла вечност !! А то останали 28 дни ! Направо не е за вярване .
Абе я да ви питам , понеже кума ни направи едно изречение и приятелката му го подкрепя в случая , а на мен не ми изглежда нормално . По принцип кума трябва да е официално облечен , нали ? Понеже той ми вика " трябва ли да си купувам сега костюми ризи и вратовръзки ? " и аз му казах ако иска да пропусне вратовръзката , но според мен трябва все пак поне за официалната част да е със сако . А умната му приятелка му каза " абе за какво ще даваш пари за костюм  ? по-хубаво си купи някакво черно спортно-елегантно панталонче и някаква ризка с къс ръкав ... " Супер неудобно ми е да му тропна с крак и да кажа купи си сако ! Ама не ми изглежда нормално кума да е със спортно-елегантен черен панталон и някаква ризка с къс ръкав .. А повярвайте ми финансово изобщо не му пречи и 100 костюма да си купи !!!
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #26 -: юни 15, 2011, 12:48:26 »

Кумовете са втори по важност участници в сватбата - не са гости, те са главни действащи лица. И като такива, трябва да изглеждат така, а не все едно са тръгнали на дискотека, поне аз така разсъждавам, такива са ми и наблюденията от многото сватби, на които съм била. Кумът трябва да е облечен като младоженеца по официалност - както младоженецът не може да си позволи да е без сако и вратовръзка или по риза с къс ръкав, така и кума. Етикетът е такъв, не е ваша приумица - така се опитай да го убедиш smile
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #27 -: юни 15, 2011, 12:52:18 »

Ами да , но май за тази цел трябва да поговоря със сестра му ( т.е. кумата ) и най-вероятно ще помоля нея да го убеди ! Понеже аз не мога да го видя без глупавата му приятелка , която вече не мога да ви кажа колко много ме дразни понеже само си налага тъпото мнение навсякъде ... И като си помисля , че кума искаше да ми кумува с нея направо изтръпвам ... Ужасна е !
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #28 -: юни 15, 2011, 13:02:24 »

Аз пък да ви кажа, милото не искаше да има сако и не съм се противила изобщо но вчера като взе костюма ме изненада и с цвета на ризата и със сакото yahoo колкото до кума не мога да му кажа как да се облече, той е кум все пак а пък е и женен значи знае как да се облече...както и да дойде важно е да се чувства добре, дали ще е със и без сако той си преценява smile Това си е лично мое мнение разбира се  smile
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 15, 2011, 13:04:12 »

Напълно съм съгласна за това, че трябва да официално облечен. Спортно-елегантно да си ходи на кафе, па ако ще и по бански. Какво те притеснява да говориш с него пред приятелката му - той трябва да знае че държиш да изглежда подобаващо за случая, а ако се опиташ да действаш през сестра му няма да възприеме молбата толкова сериозно, ще реши че тя изисква това, а не ти.

На мен притесненията ми бяха точно обратните - кумът ни преди малко повече от половин година кумуваше на други свои приятели - хора, кълна ви се че изглеждаше по-добре и от младоженеца и от булката! Казах му го тогава - засенчи всички (по-скоро неумишлено, но все пак), и му забраних да се конти и да слага костюми от по 4000 лв на моята сватба  beating. Посмяхме се, но мисля че вдяна какво исках да кажа. Ще видим след известно време smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines