Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 12:26:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mynicheto - 14.07.2011  (Прочетена 29433 пъти)
 
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« -: юни 13, 2011, 15:15:24 »

Честита темичка желая ти много усмивки ,покрай подготовката на сватбата и всичко да мине без аварийно. Сватбаааа
« Последна редакция: юни 13, 2011, 15:38:02 от panteryx » Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #1 -: юни 13, 2011, 15:17:10 »

Олееее наистина съм поласкана !!! Не мислех , че ще ми пусне някой тема понеже все още съм новичка и не ви познавам добре !!! Наистина ме трогна !!! Благодаря ! Ще споделя всичко , което до момента съм приготвила и какво ми предстои !
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #2 -: юни 13, 2011, 15:17:58 »

Честита тема и от мен   Сватбаааа  дано всичко около подготовката е ОК, чакаме да разказваш  smile
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 13, 2011, 15:25:01 »

Честита тема smile Очакваме подробности около подготовката smile
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #4 -: юни 13, 2011, 15:36:09 »

Само много ще помоля да оправите в заглавието датичката  понеже е на 14.07 :/ съжалявам ако прозвучи мрънкащо !!! sad
Ами с две думи до момента имаме резервиран ресторант , имаме църква и гражданско . Сватбата ще бъде вечерна като гостите сме ги поканили в 18 часа в ресторанта , а преди това само с родителите ни ще се бракосъчетаем в гражданското и в църквата . Няма да има ходене по къщите взимане на кумове и младоженци и останалите ритуали . Това ми изключва и цялата тарапана и върволица от коли .. Хич не ми допада тази традиция !
Аз съм пуснала поръчка за роклята понеже съм бременна и няма как да не ми я шият. До последно ще чакаме да ми вземат размерите и ще си я взема дни преди сватбата ! Т.е. на 25-ти юни съм на контролни мерки преди да ми я скроят окончателно роклята иии буквално за няколко дни ще я дооправим . Просто нямам идея колко ще напълнея и нямам избор. Ето я моята рокля , но на тази снимка не се вижда много много пък и ( без да се хваля наистина ) на мен ми стои по-добре отколкото на момичето !
http://www.wedboutique.com/WedBoutique/BG_Wedding.html#14
Имаме си вече и халки и трябва само да ги занесем за час-два да ни ги гравират в магазина. Ето ги и халките :

Също така са ни готови и поканите вече и са почти раздадени. Само че още не съм ги снимала . Ще се постарая тея дни да ви ги покажа и тях .
Майка ми работи усърдно по украсата и вчера ми показва всякакви панделки и чудеса дето е направила. Там много много не и се меся , понеже тя е факир в тази област и знам че всичко ще е много красиво .
Сватбата ще е в жълто и оранжево ! Забравих да спомена ! Днес ще разбера шаферките ми до къде са с техните рокли понеже самички си ги шият !
Милото няма костюм , но той е лесен ! каза да не бързаме и да не се притеснявам , понеже той щял да влезе в един магазин и да излезе с костюм. хаха така че това е следващото нещо !
Ходих говорих с една цветарка ми до няколко дни ще уточним точно какъв ще е букета и ще ви пусна снимчица . Може по-късно да ви пусна снимки на тези букети между които се колебая и да ми дадете мнение.
Говорила съм и с DJ и с фото и видео оператори и трябва само да им занеса капарото . Само ме притеснява тортата ! Все още не съм направила нищо по въпроса !!! Но ще задвижа и това тея дни .
Мисля , че за сега сме до тук не се сещам нещо , което да съм свършила ! Ще се включа пак по-късно да разказвам подробности smile





Боже още не мога да повярвам , че ми направихте тема !!! Много благодаря !!!  danceg
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 13, 2011, 15:37:48 »

mynicheto няма значение кой от кога е тук, weddingday трябва за всеки да има темичка!
Чакам разказче около подготовката.
Съжалявам за грешката  give_rose
« Последна редакция: юни 13, 2011, 15:42:05 от panteryx » Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 13, 2011, 15:43:39 »

Роклята е стархотна  yahoo
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #7 -: юни 13, 2011, 15:47:07 »

mynicheto доста неща сте направили браво, и роклята е много хубава, а халките ви са почти като нашите-може да видиш в галерията ми blum ще чакаме снимки
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 13, 2011, 16:16:37 »

браво на вас, вървите си по план график както си трябва smile Имате достатъчно време за нещата, които не сте успяли smile
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #9 -: юни 13, 2011, 18:35:46 »

Иве , халките наистина са като вашите ! Почти де .. Нашия модел е на Булгари - а така като гледам вашия сигурно също ! Милото си ги избра !!!
А иначе за времето - не се притеснявам ! Смятам , че нещата ще си дойдат съвсем скоро по местата !! smile Само трябва да видя за тортата . Само това ми е пълна мъгла !
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #10 -: юни 13, 2011, 19:18:12 »

Нашите халки са от GЕ-ORO, бях харесала този модел от Сара-Трейд  на живо естествено изглеждат по хубаво, милото каза че се колебае и затова като отидохме в магазина (само да разгледаме уж) разгледахме какви модели имаше в наличност и се спряхме точно на този. Дадохме наше злато и след 2 седмици бяха готови, доста са масивни и тежки но ние такива искахме.Няма име модела  smile А за торта ако си от София разгледай този сайт http://suny-dream.dir.bg/_wm/gallery/?df=17&GDirId=8279a0151de2aa7ba8bc2336e3287953   нашата я поръчахме онзи ден от там, ето и адресите на всички сладкарници:

Сладкарница "Съни Дрийм"
гр.София,кв.Павлово,ул."ген.Суворов"№56

Сладкарница"Съни Дрийм"
гр.София, жкЛюлин7,бл.701, вх.Б

Сладкарница"Надежда"
гр.София, кв.Княжево, бул."цал Борис 3"№411

Сладкарски щанд
гр.София,кв.Гевгелийски, ул."Мачуково" до бл.1-Т-Маркет


нашата торта можеш да я видиш в моята тема и снимка съм пуснала и цената съм писала. Хайде да не ти спамя само темата ако има нещо ми пиши smile
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 13, 2011, 21:45:45 »

Честита темичка и от мен,нека я напълниш с много хубави емоции
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #12 -: юни 13, 2011, 21:59:51 »

Ами Иве, не съм от София , но тортата ти е много хубава ! Видях я по-рано в твоята тема ! Наистина е хубава и изгодна ! Аз за торта си мисля за нещо такова :

Само че няма да е с рози а с орхидеи или лилиум и с жълта панделка smile Или другия вариант е нещо такова

Само че отново в жълто smile
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #13 -: юни 14, 2011, 10:10:00 »

На мен лично първата ми допада повече, дано намериш къде да я направят така smile
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #14 -: юни 14, 2011, 10:13:22 »

Ами , Иве, Тя не е много сложна .. Тя е обикновенна торта с бяла глазура и отгоре са бучнали цветята и са я увили с панделка . Не мисля , че би затруднила сладкарите ! Все пак хората правят какви ли не по-сложни и пипкави торти !
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #15 -: юни 14, 2011, 10:26:32 »

Да не е сложна blush сега я разгледах. Някъде мернах по темите че и ти си млада мама smile браво мен ако знаеш колко странно ме гледат хората, не знам защото рядко сигурно има млади майки ли?  blum
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #16 -: юни 14, 2011, 12:09:07 »

Явно да ! мен да ти кажа не ме гледат странно , но определено ми писна всеки втори да ми казва , че ни е било рано и как можело да си поживея още ... Направоооооо ужас !!!! Пък и имай предвид , че аз съм една година по-малка от теб смятай колко по-странно трябва да ме гледат ...
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #17 -: юни 14, 2011, 14:17:11 »

Мъниче, честита темичка! Пожелавам ти много спокойствие през оставащите дни!  Wink
Като гледам сте почти готови с организацията и остава само да се насладите на времето, оставащо до Големия Ден! Всички чакаме снимки!  give_rose
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #18 -: юни 14, 2011, 14:41:39 »

ооо не изобщо не сме готови с организацията .. Има още толкова много неща да се правят  че направо думи нямам ! Но знам че ще се справим ! Сега ще излизам с едната ми шаферка да гледаме рокли  Явно няма да са от един и същи плат , но поне ще следя какви ще са роклите и дали ще са един и същи цвят !!! Дано да и намерим нещо хубавичко !! Пък знае ли човек , може да намерим готова рокля и за другата !!!  pardon
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #19 -: юни 14, 2011, 15:09:51 »

Успех от мен! Не забравяй, че това са бели кахъри Wink
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #20 -: юни 14, 2011, 15:19:51 »

Явно да ! мен да ти кажа не ме гледат странно , но определено ми писна всеки втори да ми казва , че ни е било рано и как можело да си поживея още ... Направоооооо ужас !!!! Пък и имай предвид , че аз съм една година по-малка от теб смятай колко по-странно трябва да ме гледат ...


Оооо и на нас така, било ни рано за бебе, за свтаба и т.н., Няма значение че си по-малка, според мен щом е станало значи така трябва да е smile Одеве бях при мама и една съседка като почна "Айде малко остана, ето го къде е събота....дрън-дрън..." Ужасни са, ще се съберат всички да ни гледат angry

Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 14, 2011, 16:01:52 »

Иве, Мъниче, изобщо не обръщайте внимание на хората и какво ви говорят. Щом се обичате никога не е рано (освен ако не сте на по 12-13, де). И мен хората ме гледат странно като разберат, че ще се омъжвам, а съм 89 набор. Плановете ни за бебе изобщо не ги споменавам, защото тогава хората тотално ме отписват от живота  pardon
Иначе успех с подготовката, тортата наистина е страхотна, намерили ли сте вече къде да ви я правят?

Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 14, 2011, 17:27:09 »

Хахаха това с оптисването от живота ми е много познато хахахахах  funnytooth
Аз като забременях 2008 ме гледаха, като извънземнно и сестрите и докторите ми викаха момиченце чак  crazy
Иве не съм разбарала ама какво ще е бебето и измислихте ли му именце?
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #23 -: юни 14, 2011, 20:02:52 »

panteryx ще пиша в мойта тема да не затрупвам тази smile
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #24 -: юни 14, 2011, 21:34:29 »

cherry_dream , относно тортата - не сме решили още и аз продължавам да обикалям ! Сега смятам да ида в сладкарницата , с която работят в хотела , в който ще празнуваме , защото първо че може да ползваме отстъпки ( поне така пишеше в офертата на ресторанта ) ако там могат и цената е изгодно може да говоря с тях направо да ми я доставят в ресторанта за да не я мисля и нея !! Но трябва да видя тея дни да ида , че ако не ме устройва ще търся други сладкари !!
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #25 -: юни 15, 2011, 12:43:14 »

Божее имам чувството , че до сватбата има цяла вечност !! А то останали 28 дни ! Направо не е за вярване .
Абе я да ви питам , понеже кума ни направи едно изречение и приятелката му го подкрепя в случая , а на мен не ми изглежда нормално . По принцип кума трябва да е официално облечен , нали ? Понеже той ми вика " трябва ли да си купувам сега костюми ризи и вратовръзки ? " и аз му казах ако иска да пропусне вратовръзката , но според мен трябва все пак поне за официалната част да е със сако . А умната му приятелка му каза " абе за какво ще даваш пари за костюм  ? по-хубаво си купи някакво черно спортно-елегантно панталонче и някаква ризка с къс ръкав ... " Супер неудобно ми е да му тропна с крак и да кажа купи си сако ! Ама не ми изглежда нормално кума да е със спортно-елегантен черен панталон и някаква ризка с къс ръкав .. А повярвайте ми финансово изобщо не му пречи и 100 костюма да си купи !!!
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #26 -: юни 15, 2011, 12:48:26 »

Кумовете са втори по важност участници в сватбата - не са гости, те са главни действащи лица. И като такива, трябва да изглеждат така, а не все едно са тръгнали на дискотека, поне аз така разсъждавам, такива са ми и наблюденията от многото сватби, на които съм била. Кумът трябва да е облечен като младоженеца по официалност - както младоженецът не може да си позволи да е без сако и вратовръзка или по риза с къс ръкав, така и кума. Етикетът е такъв, не е ваша приумица - така се опитай да го убедиш smile
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #27 -: юни 15, 2011, 12:52:18 »

Ами да , но май за тази цел трябва да поговоря със сестра му ( т.е. кумата ) и най-вероятно ще помоля нея да го убеди ! Понеже аз не мога да го видя без глупавата му приятелка , която вече не мога да ви кажа колко много ме дразни понеже само си налага тъпото мнение навсякъде ... И като си помисля , че кума искаше да ми кумува с нея направо изтръпвам ... Ужасна е !
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #28 -: юни 15, 2011, 13:02:24 »

Аз пък да ви кажа, милото не искаше да има сако и не съм се противила изобщо но вчера като взе костюма ме изненада и с цвета на ризата и със сакото yahoo колкото до кума не мога да му кажа как да се облече, той е кум все пак а пък е и женен значи знае как да се облече...както и да дойде важно е да се чувства добре, дали ще е със и без сако той си преценява smile Това си е лично мое мнение разбира се  smile
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 15, 2011, 13:04:12 »

Напълно съм съгласна за това, че трябва да официално облечен. Спортно-елегантно да си ходи на кафе, па ако ще и по бански. Какво те притеснява да говориш с него пред приятелката му - той трябва да знае че държиш да изглежда подобаващо за случая, а ако се опиташ да действаш през сестра му няма да възприеме молбата толкова сериозно, ще реши че тя изисква това, а не ти.

На мен притесненията ми бяха точно обратните - кумът ни преди малко повече от половин година кумуваше на други свои приятели - хора, кълна ви се че изглеждаше по-добре и от младоженеца и от булката! Казах му го тогава - засенчи всички (по-скоро неумишлено, но все пак), и му забраних да се конти и да слага костюми от по 4000 лв на моята сватба  beating. Посмяхме се, но мисля че вдяна какво исках да кажа. Ще видим след известно време smile
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #30 -: юни 15, 2011, 13:11:37 »

plesure , мен не ме притеснява да говоря с него пред нея , но както споделих тя си налага мнението над него както си иска и той като никога до сега я слуша . Освен това не искам да му нареждам какво да облича , понеже много странно , но откакто е с нея при всяко мое по-сериозно изказване или при всяка моя забележка той просто обявява че съм станала ужасно крива и не можело да се говори с мен .. Просто са ми толкова опънати нервите покрай него ама нищо не мога да направя ! Милото го уважава много и дума не ми дава да кажа против него ! веднага ми сее кара и ми казва да не съм била тропала безпричина приятелите му пред него .. Казва ми че аз съм се била държала отвратително с кума ни и затова и той така бил се държал .. абе какво да ви занимавам с глупости !!! Факт е че някак трябва да го накарам да не е спортно елегантен .. Поне трябва да личи кой е кума !
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 15, 2011, 13:15:33 »

Вярно много тъпо. Съчувствам ти скъпа.
Тогава остава наистина кумата да го стегне, или младоженеца да говори с него. В крайна сметка твоите желания са най-важни, това е твоят ден (даже повече от колкото на бъдещият ти съпруг, те мъжете по-спокойно приемат нещата). Ако не - дай аз ще говоря с него  DANCE всички ще строя в две редици смирно и ще козируват  funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #32 -: юни 15, 2011, 13:17:17 »

plesure , хахах ау не искаш да говориш ти хахха повярвай ми хаха !!! Ще пробвам да ги издебна без онази змия , но ако не успея само кумата ми е надеждата !!!
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 15, 2011, 13:17:46 »

стискам палци, да разкажеш после какъв е резултата
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #34 -: юни 15, 2011, 15:57:54 »

Мъниче, аз също смятам, че начинът по който е облечен кумът, говори за това колко сериозно възприема и уважава събитието и себе си. Все пак той ще е централна фигура на вашия Ден! Приемайки да кумуваш, би трябвало да разбираш и отговорността, която вървят със званието "Best man". Бих оправдала подобен начин на обличане, ако сватбата е в изключително тесен кръг и говорим по-скоро за "подписване" или според "дрес кода" на събитието.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 15, 2011, 16:16:59 »

mynicheto аз не съм на 100% съгласна със всичките ти постове, но за кума подкрепям, че трябва да е официален.
Може би приятелката му ви подлива вода, понеже си е правела сметки тя да е кума, а сметките и са се оказали криви nea Най-добре говори с младоженеца, той трябва да те поставя на първо място, щом ще ти бъде съпруг и баща на децата ти и трябва да е готов да застане на твоя страна. Ако не иска да те подкрепи пред кума, какво остава ако някой ден не се разбереш за нещо със свекърва си beating
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #36 -: юни 15, 2011, 18:27:22 »

Охх какво да ви кажа .. Говорих ей сега с милото , че аз не съм много много съгласна кума да е облечен така , а той първо каза " айде стига бе мило какво толкова значение има който както иска така да дойде " после му казах че кумовете са най-важните след нас двамата , а той ми каза " абе не знам ама оставяй го какво толкова .. " много се ядосах sad А иначе кумовете се сърдеха или по-точно се чудеха как съм можела аз да махна ритуалите с взимане на булка младоженец и кумове какво било това , как така нямало да има игра с питка и петел .. А относно питката и петела той отказа категорично да играе , а и не може ама иначе трябвало да го има ... абе какво да ви кажа .. вече се ядосвам само като си помисля !
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 15, 2011, 19:40:59 »

mynicheto НЕ МОЖЕШ ДА УГОДИШ НА ВСИЧКИ МИЛА!
Гледай си сватбата и хич да не ти пука, все пак това е твоят ден и в крайна сметка ти определяш правилата.
Мен даже кумовете ми ме питаха с какво да са облечени ,ако кажа розови костюми ще дойдат с розови костюми beating   funnytooth
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #38 -: юни 15, 2011, 19:45:12 »

Да и мен кумата ме попита и аз и казах , че за нея нямам никакви претенции от към цветове , модели или каквото и да било ! тя се е ориентирала много добре . Тогава и той ме пита и на него казах , че за цветове нямам никаква претенция , но според мен ( само според мен ) когато сте дама и кавалер трябва да сте облечени в тон един с друг , което пак му казах не е изискване а мое си мнение ! Те се съгласиха , а сега ми подхвърля изречения за спортно-елегантни панталони .. Но да ви кажа честно вече почва да ми писва .. Ще се опитам да направя каквото мога , но няма да си хабя нервите ! Аз че ще се ядосвам , ще се ядосвам , ама тъй като се замислих той ще се изложи ако дойде неофициален .. Поне така си мисля !!
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 15, 2011, 19:49:12 »

Ако се изложи си е за негова сметка не се ядосвай,на него ще му се смеят важното е вие -ти и бъдещият ти съпруг да сте неотразими(каквито със сигурност ще сте) !Това е вашата сватба и това ще са вашите спомени!
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #40 -: юни 15, 2011, 19:52:58 »

panteryx , и аз съм по принцип на това мнение !!! Затова съм казала на милото какво трябва да представлява неговия костюм и той се съгласи ! Миличкия се съгласява с всичко , което кажа стига да зависи от нас ! Каза да правя каквото искам и да избирам каквото искам и цитирам " само ме покани ако искаш да пробвам костюма преди да го купиш " хахахах  laugh
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 16, 2011, 11:49:13 »

mynicheto честита тема,миличка! yahoo
Роклята ти е много красива...нямам търпение да я видя вече облечена теб.халките ви са също чудесни. heart
Относно кума ти препоръчвам да не си създаваш чак толкова много гавоболия,защото все пак вредиш и на бебо...и него ядосваш.Ако все пак е решил твърдо да дойде съсспортно-елегантен панталон...нямаш избор! pardon Дано все пак кумата ти успее да го убеди да бъде по-официален.Аз моите съм ги оставила сами да си решът какво да си облекът,но пък и нашата "сватба" няма да е никак официална.
Хайде по-ведро гледа на нещата и чакам още снимкиииии!
п.с.Чашите избрахте ли ги? blush
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #42 -: юни 16, 2011, 12:37:25 »

Харесала съм два модела и още не мога да реша !!! Едните са такива

Тези струват 50 лева. А другите , които съм харесала са от магазин Jumbo . Не са типични сватбени чаши , но са от същото "начупено" стъкло и са дооста по-големи от обикновените сватбени чаши. Много са нестандартни и различни !! И това , което е впечатляващо е , че струват 10 лева . Все още се чудя . А преди това бях харесала едни , които бяха много оригинални понеже бяха чаши за мартини - т.е. в тази форма

Но пък бяха страхотно направени и декорирани . В крайна сметка май се отказах от тях понеже бяха с черна декорация . Но още се чудя между другите два вида .
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 16, 2011, 16:31:50 »

mynicheto тези първите,които си показала са много хубави,но каквито и да избереш пак ще са хубави,защото ще бъдат ВАШИТЕ чаши! heart
И аз си избрах едни чаши,но с пепруди! blush
За букет пак ли мислиш да е в съчетание с цветовете на сваTбата или едноцветен?
« Последна редакция: юни 18, 2011, 18:27:17 от gucci » Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #44 -: юни 16, 2011, 17:28:22 »

Ами букет избрах дори и да ще е в жълто и бяло . При първа възможност ще ви го покажа букета , но може би няма да стане преди сватбата . Мисля да съчетая лилиум и орхидея , като лилиума ще е жълт , а орхидеите бели . Букета е много симпатичен !!!
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 16, 2011, 20:17:32 »

ОООО тези първите чаши са много хубави  give_rose   Bravo
Моят букет ще ми го вземе кумата и съм оставила тази задача на нея да избере  blush
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #46 -: юни 17, 2011, 06:40:38 »

Ааааа всичко ок ама не мога да разчитам да не съм си виждала и избрала сама букета ! не не не ! хахах Искам всичко да е изпипано и да съм сигурна , че ще ми хареса ! Иначе и моят букет ще е от нея и много се чудя как да и кажа . В смисъл дали да си го поръчам и да си оставя капаро аз пък после като е готов да и кажа тя да ми го вземе или не знам .. или най-добре ще е да ида направо с нея да го поръчам ..
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #47 -: юни 17, 2011, 07:13:38 »

Ние с мойта кума отидохме аз си казах какво искам и за двата букета и тя само ще ми го донесе утре, че трябвало лично да ми ги даде (подари) на самата сватба blum blum blum
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #48 -: юни 17, 2011, 09:21:01 »

Ами да и аз така знам , че кумата трябва да ми го подари на сватбата и затова се чудех .
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юни 17, 2011, 11:43:13 »

Мъниче, първо честита темичка и от мен! Напълни я с много усмивки и радости Bravo Bravo Bravo Не се ядосвай за облеклото на кума - както ти казват момичетата - той ще се изложи sarcastic sarcastic sarcastic Въпреки че все пак ВИЕ сте най-важни, нали вие ще си личите кои сте, а другите да се оправят blum

За букета да ти кажа - аз като бях кума преди 2 години, младоженците си го бяха купили и като дойдоха да ни взимат го донесоха и аз го дадох на булката като отидохме да я взимаме. Така че може и ти да измислиш нещо такова pleasantry
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #50 -: юни 17, 2011, 12:05:20 »

Ами аз мисля да ида днес да го поръчам , понеже в близост до цветарския магазин е фотостудиото , което съм харесала за снимките и видеото и преди малко ми се обади фотографа ако мога днес да отида да говорим и на връщане ще го поръчам и най-вероятно ще кажа на кумата от къде е и ще я пратя да го вземе в деня . Или не знам те от магазина правят доставки и могат направо да го донесат на кумата в деня на сватбата . Ще ми се тя да ми го даде . Все пак да я уважа и нея !
Така де днес по-късно сигурно ще мога да се включа с добри новини - с поръчан букет и поръчано видео и фото !!!  danceg yahoo
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 17, 2011, 12:24:39 »

mynicheto относно кума: Аз съм виждала страхотни спортно-елегантни костюми на French connection, но той задължително трябва да е с костюм, може и спортно-елегантно, пък нека е и с риза къс ръкав отдолу и се съблече след ритуалите, но трябва да е със сако. Според мен трябва да му се каже, че за ритуалите трябва да е официално облечен. В църквата по риза с къс ръкав, особено в такъв момент, до булката и младоженеца, хич не ми се връзва. Аз ако съм на теб ще говоря с него директно. Ако не му са проблем парите, аз даже бих му казала, виж, ако проблема е парите, аз ще ти взема сакото...Мъжете не обичат така да им се говори, той естествено, че няма да даде ти да му купуваш сакото, ама ще се засегне и най-вероятно ще те послуша. Аз така си мисля.

Относно чашите и на мен ми харесват тези първите от снимката. Чаши с форма за мартини мисля не e много подходящо за шампанско, но пък в крайна сметка, ако ти искаш нещо по-различно правиш го. smile

За букета по принцип кумата трябва да го купи, но и аз съм като теб искам да си го избера сама, така че ще го поръчам аз, пък тя ще отиде да го вземе. Горе долу колко вървят цените на булченските букети във Варна?
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #52 -: юни 17, 2011, 12:34:42 »

ух ами попринцип цените почват от 50 лева и стигат до много големи сумим но средно вървят 70-80-90 лева.

А относно кума .. ще опитам да говоря с него , но той е малко чишит и най-много да се обиди ако му кажа така .. Ще опитам да извъртя нещата и ще продължа да говоря с милото .. ако успея него да навия той най-добре ще говори с кума ..
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #53 -: юни 17, 2011, 12:52:01 »

Мацки понеже нямам с какво да снимам , а букета , който си харесах е в каталог не по интернет и опитах да го снимам с камерата на компютъра , колкото да се види горе долу . Ето го


Само че няма да е с бели рози , а ще е с три жълти лилиума в средата и около тях бели орхидеи .. Надявам се да си го представите както аз си го представям !!! Надявам се да се получи добре !
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 17, 2011, 13:08:40 »

Оооооо, много ще е хубав!!!! Аз си го представям и съм сигурна, че ще е прекрасен. Когато бяхме кумове, пак аз й подарих букета на булката, но просто младоженеца като дойде да ни взима ми го донесоха и тръгнахме за булката. Те си го бяха купили, защото така се бяхме разбрали, но според мен седва ли ще има проблем кумата да отиде да го вземе.

Миличка, за кума - аз също подкрепям мнението да говориш директно с него. Колкото и да е чешит, мъжката гордост си е мъжка гордост и  тя няма да му позволи ти да му купиш сакото, а и не вярвам да се разсърди. Кажи му,че това е нещо, на което ти държиш, че е важно за теб, ама без да те интересува приятелката му там ли е и какво казва тя beating beating beating Кажи му,че искаш да си сложи едно сако ПОНЕ само за ритуалите, то все пак ще доста топло и после нека го свали, ако иска blush blush blush Наблегни на факта, че това е твоята сватба и искаш всичко да е както вие с младоженеца го искате, помоли го да ти угоди. Използвай малко хитринки - например попитай го толкова ли е трудно да се угоди на булката, нали вие сте ги избрали за кумове, като ваши най-близки хора и той, ако ви чувства като близки, не би трябвало да му пречи да си сложи едно сако. А приятелката - игнорирай я. Той, ако се навие - тя е безгласна!
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 17, 2011, 13:21:48 »

С малко закъснение  blush , но честита темичка  give_rose и дано през последните дни на подготовката стреса е сведен до минимум. Много се радвам, че не съм единствената "много млада" булка  danceg

Колкото до букета, идеята много ми допада, само ме притесняват тези дръжки на цветята да не отнемат от красотата на роклята  huhhuh.gif защото ако моя букет е такъв със сигурност ще оплескам нещо  badgirl
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #56 -: юни 17, 2011, 16:47:12 »

То не е дръжки мила. Това ас някакъв специален вид тревички ( тя им каза името ама мога ли да помня такива подробности  blush  ) Та те придават според мен красотата на самия букет ! Не мисля че биха могли да отнемат от красотата на роклята ! все пак на живо стоят изключително нежно и особено с перличките по тях .. !
Та сега да почвам ли да се хваля ?? хаха Току що се прибирам и вече гордо мога да заявя , че си имам капарирано фото и видео заснемане от най-добрата фирма тук във Варна ( лично мое е мнението и не само де , но да не се обиди някой ) - Фотостудио Х !!! И то от точно двамата оператори , които аз си поиках , понеже с тях сме работили вече и съм повече от доволна ! Определихме горе долу местата за фотосесиите и всичко останало около организацията за деня ! Сега обаче трябва да избера 10 песни , които да им пратя , за да ги използват когато правят после видеото ! Много съм доволна и ми излезе сравнително евтино - 400 лева за фото и 400 лева за видео !!! Няма по-щастлива от мен в момента ! Все пак за мен това е едно от най-важните неща на сватбата - спомените ни от нея !!
Освен това си поръчах букета и понеже наскоро работих с нея и и бях поръчала един повече от огромен букет за една изненада и много си допаднахме с цветарката ии сега тя ми направи отстъпка и букета ми излиза само 62 лева ( даже 61 и нещо ) Тя каза , че просто няма да си сложи една стотинка труд понеже цитирам " си мой човек" хахах Много съм доволна от нея ! Има страхотни и оригинални хрумвания и  определено има голям талант за тея неща ! И поръчах две гривнички за шаферките ми за по 6 лева и общата цена на всичко излезе 74 лева .. А по каталог само букета беше 75 лева !
А сега бързам да отида до един officeone наблизо , че утре сутрин съм на изпит, а още не съм си изкарала пищовите !!! След това ще се включа пак !!  yahoo
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юни 17, 2011, 17:12:36 »

Забрави малко за сватбата и се съсредоточи да си вземеш изпита! Успех ти желая утре!
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #58 -: юни 17, 2011, 20:47:31 »

О не ми пука много да ти кажа . В смисъл , че аз така или иначе не искам да го уча това и съм се отказала много преди да започнат изпитите .. Пък и ако утре ме скъсат ще прекъсна понеже нямам право да продължа с три двойки , а аз на два не можах да се явя понеже ми беше много зле и бях на легло ... Пък това е най-отвратителния предмет и колкото да съм учила мисля че ще ме скъсат . Но все пак .. Има някаква надежда да препиша ...  blush
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #59 -: юни 18, 2011, 17:48:32 »

Абсолютно си го взех хаха и то със златната тройка ! Успях да препиша много добре ииии направо си изписах писането днес  но си го взех ! И на следващия изпит ще се явя макар че там той има невероятни изисквания , които разбирам днес , а изпита е след два дни и няма да стане мойта ама ще пробвам на късмет може пак да се размина !! Аз така или иначе ако ме скъсат ( даже предпочитам да ме скъсат ) ще презапиша годината и понеже съм си взела всички изпити до сега чак догодина по това време ще се наложи да имам нещо общо с университета !! До тогава живот и здраве детенцето ми ще е поотраснало и ще мога да го оставя повреме на изпитите на баба му ! smile Пък и като презапиша ще мога да взема паричките от университета за детенццето ( да е живот и здраве само да се роди ) , а те не били малко .. 3000 лева + две стипендии едната 100 лева другата сто и нещо или поне това запомних .. хах и като изтече едната година от раждането на детето се махам от гадния университет !!  Bravo
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #60 -: юни 19, 2011, 06:18:30 »

Сориии ! Просто се поотпуснахме малко без да се усетим !!!  blush
Мацки между другото съм говорила и с DJ Деси за сватбата и ще се видим утре сигурно за да се разберем за всичко с подробности вече ! Много се радвам , че избрах именно нея за диско водеща на сватбата , защото тя е много весела , много готина и супер надъхана за купон smile Даде ми диск с друга сватба , която е водила и много ми хареса ! Прави купон , не и остава дансинга празен и няма тези непрекъснати досадни подвиквания , които правят някои от другите и колеги !
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юни 21, 2011, 19:48:10 »

Честита темичка и от мен! smile Много ми харесва роклята ти, понеже е различна и разчупена! Сватбата в жълто и оранжево ще е много свежа! И на мен първите чаши и първата торта много ми харесват:) А относно кумовете - дано да се разберете по добрия начин и винаги изглежда много добре, когато кумовете са съчетани с младоженците:) А и е важно да са весели и забавни в деня на сватбата smile С радост ще следя темичката ти smile Както не е останало време, така и има доста време за свършване на доста задачки smile Какво стана - стигна ли до решения относно по-интересни ритуали и игри на сватбата, аз ти бях пуснала на e-mail линкчета с по-интересни неща, на които съм попадала по време на моята подготовка, но така и не разбрах получи ли ги ...smile Тук през сайта малко съм неориентирана smile
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #62 -: юни 22, 2011, 07:29:07 »

Благодаря ти за мнението ! Не съм получила нищо за съжаление . Опитай пак да ми ги пратиш smile Аз по принцип вчера разговарях с DJ и измислихме горе долу "плана за действие " . но пък ако измислим нещо интересно можем да го включим !
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #63 -: юни 23, 2011, 13:13:20 »

Мъниче сега и аз покрай твоята сватба ще има да се вълнувам smile Може да включиш това с суровото яайце, ако се сещаш да се види колко е сръчна булката, мен ме изненадаха с него де но се получи много готино Wink
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юни 23, 2011, 18:35:58 »

Едната идея е свързана с такава, която не можахме да осъществим в пълна сила на нашата сватба, понеже е опасно за сградите в близост и при наличие на вятър: летящи фенери, с подходяща музика би се получила голяма атракция за гостите, в e-bay ги има, за около 10 долара 10-20 броя, тук агенциите ги продават за около 20 лева/броя:
http://www.youtube.com/user/isirakov?blend=13&ob=5
http://vbox7.com/play:f5bafd7c

Друго, което ми харесва като идея е по-нестандартен танц-изненада на младоженците, но за това се изисква смелост, също би било много запомнящо се:) Стилът си го избирате според вашите вкусове, би било много забавно, мен чак ме е  яд, че видях тези видеа след сватбата smile
http://vbox7.com/play:97e9d62b
http://www.youtube.com/watch?v=7tjX89RCfxE&feature=related

Поне от моята сватба разбрах едно - колкото по-различно, с колкото повече фантазия е всичко, толкова по-емоционално и запомнящо се получава! Така че бъди смела, виждам че имаш много интересни идеи. Стига да не е трудно осъществимо за вас - всичко като хвърляне на листенца, сапунени мехури, пеперудки, хартиени гълъби, всичко създава страхотна атмосфера. В галерията ми някъде там измежду снимките има няколко снимки от сватбата на братовчед ми - със закачени хартиени гълъби, влюбих се в идеята, стават разкошни снимки...smile
« Последна редакция: юни 23, 2011, 23:25:13 от Milataaa » Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #65 -: юни 24, 2011, 00:41:13 »

Аз мога да кажа идея за игра, но трябва да се организира от някой близък, а и не знам до колко би била осъществима на вашата сватба. Та приятелите на брата на годеника ми, който се ожени бяха написали на картички имената на 12 двойки, но само на по-младите без старите баби и много далечни роднини с които никога не се виждат. На други картички бяха написали някакво действие + месеца в който трябва да се изпълни (примерно: "Да им помогнат с пролетното почистване през април" или "Да отидат на басейн през август", "Да ги заведат на вечеря прз октомври"). Тези картички ги бяха сложили в детско надуваемо басейнче и бяха сложили кламер на всяка. На младоженците връчиха "въдичка" с магнитче накрая и те трябваше единия да улови двойка, а другия да улови действие. Накрая всяка двойка получи картичката, за да не забравят какво им се е паднало хаха. Беше изненада за гостите И за младоженците и се получи много яко. Идеята беше първата година от сватбата да имат среща с някои близки за тях хора и да правят нещо заедно за мини годишнината им. Друго нещо, което обаче, също е изненада за младоженците е че близки техни приятели раздадоха пощенски картички с някакво послание и подходяща снимка на всички двойки и всяка седмица от първата си година като семейство те ще получават по една картичка, която ще им напомня за сватбения ден (бяха написали на всяка картичка датата на която трябва да се изпрати). Много мила идея!
Не знам до колко ще ти помогне това което написах, но може да те вдъхнови да измислиш нещо ваше. Пък ако не то поне ще имаш идеи за сватбите на твои близки  pardon .
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юни 27, 2011, 20:42:03 »

Ехооо мъниче къде зачезна мила никаква те няма ?До къде стигнахте с подготовката?
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юли 01, 2011, 16:33:03 »

12 дена остават до сватбата. Мъничето сигурно треска я тресе сега, дано си готова с повечето неща. smile
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #68 -: юли 13, 2011, 08:35:22 »

Какво става с теб мила, утре е големият ден, сигурно си имала много работа че да не пишеш тези дни, ще чакам да разказваш и снимки girl_wink
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #69 -: юли 13, 2011, 10:57:16 »

За съжаление нямало да има сватба sad
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #70 -: юли 13, 2011, 11:10:36 »

aalko какво е станало, имаш ли повече информация, сподели
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #71 -: юли 13, 2011, 11:19:04 »

Ами доколкото разбрах нещо са се скарали младоженците,но да влезе Мъничето и да обясни по-обстойно,много неприятна история..а имаше такова желание и ентусиазъм...жалко!
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юли 13, 2011, 18:43:08 »

Тя е бременна, как така ще се карат. sad
Дано се оправят нещата, пък макар и датата за сватба да се отложи за малко по-нататък.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #73 -: юли 26, 2011, 09:33:18 »

Мъниче, каквото и да си решила, дано е за добро! Ние сме с теб!
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #74 -: март 26, 2013, 15:00:34 »

Здравейте ! Не знам дали някоя от вас ще прочете това, но ми се искаше да ви о напиша smile Първо се извинявам, че не влязох да ви обясня какво се случи ... ФАКТ е , че сватба нямаше ... буквално 20 дни преди сватбата се скарахме много жестоко и се разделихме ... никак не ми беше до нищо , представяте си предполагам сама, бременна и ходеща по ресторанти , фотографи , църкви и т.н. да отменям сватбата ... Не ми се говореше по въпроса и затова не влязох да ви пиша, за да не се разстройвам повече ... Прекарах си кажи речи цялата бременност сама и малко преди да родя взехме , че отново се разбрахме с таткото и се събрахме ... сега синът ми е вече на година и 3 месеца и да сме живи и здрави - щастливи сме ! Много неща се случиха наистина , но и преживяхме ! Сега, главите горе ! Сватба пак ще има ! Само не сме се решили кога ще е понеже искаме сами да си я платим и ще отнеме време да съберем някой лев и да почнем да организираме ! smile Мина достатъчно време и притръпнах на тази тема, така че реших , че не пречи да вляза най-после да ви обясня и да се потопя отново в предсватбените ви истории ! Пък току виж скоро цъфнала нова тема за новата ми сватба smile smile smile Дай Боже !
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #75 -: март 26, 2013, 16:16:40 »

Лелеле.... heart
Пък аз си мислех, че нито има бебе, нито сватба. Толкова се радвам, че си имаш момченце! Свекърва ще ставаш, а Wink. Сега ще се наложи да се справяш с мъже на разни възрасти. Ела първо в седмичната тема, да не пълним тази. Хиляди прегръдки good
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юли 04, 2013, 12:40:32 »

Мъниче,

Много сила и обич е необходима за да се мине през това, което сте минали. Без да знам подробности, ти свалям шапка! Надявам се всичко да е ок сега и да сте много щастливи заедно. Прегръдки на малкият мъж!
Активен
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines