Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 15:29:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mynicheto - 14.07.2011  (Прочетена 29438 пъти)
 
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« -: юни 13, 2011, 15:15:24 »

Честита темичка желая ти много усмивки ,покрай подготовката на сватбата и всичко да мине без аварийно. Сватбаааа
« Последна редакция: юни 13, 2011, 15:38:02 от panteryx » Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #1 -: юни 13, 2011, 15:17:10 »

Олееее наистина съм поласкана !!! Не мислех , че ще ми пусне някой тема понеже все още съм новичка и не ви познавам добре !!! Наистина ме трогна !!! Благодаря ! Ще споделя всичко , което до момента съм приготвила и какво ми предстои !
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #2 -: юни 13, 2011, 15:17:58 »

Честита тема и от мен   Сватбаааа  дано всичко около подготовката е ОК, чакаме да разказваш  smile
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 13, 2011, 15:25:01 »

Честита тема smile Очакваме подробности около подготовката smile
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #4 -: юни 13, 2011, 15:36:09 »

Само много ще помоля да оправите в заглавието датичката  понеже е на 14.07 :/ съжалявам ако прозвучи мрънкащо !!! sad
Ами с две думи до момента имаме резервиран ресторант , имаме църква и гражданско . Сватбата ще бъде вечерна като гостите сме ги поканили в 18 часа в ресторанта , а преди това само с родителите ни ще се бракосъчетаем в гражданското и в църквата . Няма да има ходене по къщите взимане на кумове и младоженци и останалите ритуали . Това ми изключва и цялата тарапана и върволица от коли .. Хич не ми допада тази традиция !
Аз съм пуснала поръчка за роклята понеже съм бременна и няма как да не ми я шият. До последно ще чакаме да ми вземат размерите и ще си я взема дни преди сватбата ! Т.е. на 25-ти юни съм на контролни мерки преди да ми я скроят окончателно роклята иии буквално за няколко дни ще я дооправим . Просто нямам идея колко ще напълнея и нямам избор. Ето я моята рокля , но на тази снимка не се вижда много много пък и ( без да се хваля наистина ) на мен ми стои по-добре отколкото на момичето !
http://www.wedboutique.com/WedBoutique/BG_Wedding.html#14
Имаме си вече и халки и трябва само да ги занесем за час-два да ни ги гравират в магазина. Ето ги и халките :

Също така са ни готови и поканите вече и са почти раздадени. Само че още не съм ги снимала . Ще се постарая тея дни да ви ги покажа и тях .
Майка ми работи усърдно по украсата и вчера ми показва всякакви панделки и чудеса дето е направила. Там много много не и се меся , понеже тя е факир в тази област и знам че всичко ще е много красиво .
Сватбата ще е в жълто и оранжево ! Забравих да спомена ! Днес ще разбера шаферките ми до къде са с техните рокли понеже самички си ги шият !
Милото няма костюм , но той е лесен ! каза да не бързаме и да не се притеснявам , понеже той щял да влезе в един магазин и да излезе с костюм. хаха така че това е следващото нещо !
Ходих говорих с една цветарка ми до няколко дни ще уточним точно какъв ще е букета и ще ви пусна снимчица . Може по-късно да ви пусна снимки на тези букети между които се колебая и да ми дадете мнение.
Говорила съм и с DJ и с фото и видео оператори и трябва само да им занеса капарото . Само ме притеснява тортата ! Все още не съм направила нищо по въпроса !!! Но ще задвижа и това тея дни .
Мисля , че за сега сме до тук не се сещам нещо , което да съм свършила ! Ще се включа пак по-късно да разказвам подробности smile





Боже още не мога да повярвам , че ми направихте тема !!! Много благодаря !!!  danceg
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 13, 2011, 15:37:48 »

mynicheto няма значение кой от кога е тук, weddingday трябва за всеки да има темичка!
Чакам разказче около подготовката.
Съжалявам за грешката  give_rose
« Последна редакция: юни 13, 2011, 15:42:05 от panteryx » Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 13, 2011, 15:43:39 »

Роклята е стархотна  yahoo
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #7 -: юни 13, 2011, 15:47:07 »

mynicheto доста неща сте направили браво, и роклята е много хубава, а халките ви са почти като нашите-може да видиш в галерията ми blum ще чакаме снимки
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 13, 2011, 16:16:37 »

браво на вас, вървите си по план график както си трябва smile Имате достатъчно време за нещата, които не сте успяли smile
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #9 -: юни 13, 2011, 18:35:46 »

Иве , халките наистина са като вашите ! Почти де .. Нашия модел е на Булгари - а така като гледам вашия сигурно също ! Милото си ги избра !!!
А иначе за времето - не се притеснявам ! Смятам , че нещата ще си дойдат съвсем скоро по местата !! smile Само трябва да видя за тортата . Само това ми е пълна мъгла !
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #10 -: юни 13, 2011, 19:18:12 »

Нашите халки са от GЕ-ORO, бях харесала този модел от Сара-Трейд  на живо естествено изглеждат по хубаво, милото каза че се колебае и затова като отидохме в магазина (само да разгледаме уж) разгледахме какви модели имаше в наличност и се спряхме точно на този. Дадохме наше злато и след 2 седмици бяха готови, доста са масивни и тежки но ние такива искахме.Няма име модела  smile А за торта ако си от София разгледай този сайт http://suny-dream.dir.bg/_wm/gallery/?df=17&GDirId=8279a0151de2aa7ba8bc2336e3287953   нашата я поръчахме онзи ден от там, ето и адресите на всички сладкарници:

Сладкарница "Съни Дрийм"
гр.София,кв.Павлово,ул."ген.Суворов"№56

Сладкарница"Съни Дрийм"
гр.София, жкЛюлин7,бл.701, вх.Б

Сладкарница"Надежда"
гр.София, кв.Княжево, бул."цал Борис 3"№411

Сладкарски щанд
гр.София,кв.Гевгелийски, ул."Мачуково" до бл.1-Т-Маркет


нашата торта можеш да я видиш в моята тема и снимка съм пуснала и цената съм писала. Хайде да не ти спамя само темата ако има нещо ми пиши smile
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 13, 2011, 21:45:45 »

Честита темичка и от мен,нека я напълниш с много хубави емоции
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #12 -: юни 13, 2011, 21:59:51 »

Ами Иве, не съм от София , но тортата ти е много хубава ! Видях я по-рано в твоята тема ! Наистина е хубава и изгодна ! Аз за торта си мисля за нещо такова :

Само че няма да е с рози а с орхидеи или лилиум и с жълта панделка smile Или другия вариант е нещо такова

Само че отново в жълто smile
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #13 -: юни 14, 2011, 10:10:00 »

На мен лично първата ми допада повече, дано намериш къде да я направят така smile
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #14 -: юни 14, 2011, 10:13:22 »

Ами , Иве, Тя не е много сложна .. Тя е обикновенна торта с бяла глазура и отгоре са бучнали цветята и са я увили с панделка . Не мисля , че би затруднила сладкарите ! Все пак хората правят какви ли не по-сложни и пипкави торти !
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines