Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 15:14:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Една година семейство ...  (Прочетена 12427 пъти)
 
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 11, 2008, 11:47:04 »

Ние бяхме седем години заедно, и точно на седемгодишнината ни се оженихме, от тогава вече една година и  нищо не се е променило... става и по хубаво и хубаво yahoo ... чакаме бебче  baby_boy и наистина неможем един без друг
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: октомври 13, 2008, 18:15:01 »

Да ние все оше се обичаме!Преди да се оженим бяхме 9 години гаджета!Сега имаме и караници,но след като нещата утихнат -пак се обичаме! twohearts
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #17 -: октомври 13, 2008, 23:53:06 »

Ние бяхме седем години заедно, и точно на седемгодишнината ни се оженихме, от тогава вече една година и  нищо не се е променило... става и по хубаво и хубаво yahoo ... чакаме бебче  baby_boy и наистина неможем един без друг

И ние сме така горе-долу! good Заедно сме от 8 г, женени от почти 2 и имаме прекрасна бебка на 6 м.! yahoo twohearts любов заедно Baby_G
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 13, 2008, 09:15:04 »

Темичаката си я бива  Bravo
Една година - че кога мина  scratch one-s head
Честно да си кажа все едно не съм женена -  още сме си аз и той като преди. Какво се случва една година след това ли - ми зависи, при нас нещата стават все по хубави и определено отговора е  twohearts Опредлено той е човекът и сега за 1-ви път се замислям над това по повод въпросите в темата. Чувствам се щастлива и явно съм била повече от готова за сватба преди година  yahoo

Тъй като тук се налага се га да общувам с доста по-големи хора от нас, съответно и с дебела семейна история зад гърба си, се чувствам все едно сме гаджета пред тях blum
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 01, 2009, 13:53:18 »

Така да направя и аз една равносметка ;)От 5 години сме заедно и вече направихме година от брака времето лети като лудо  :girl_impossible:и не съм усетила кога всичко е както преди не се променило освен че чакаме продължение  :girl_wink:и че с всеки изминал ден се чувстваме още по сплутени един в друг
Активен
Vasi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 01, 2009, 17:38:59 »

Ееех, как си минава времето - и ние след 27 дни правим една година.smile
Сякаш вчера беше сватбата ни.
И да си призная всичко си е както преди, но живеем заедно.Не мисля че бих казала "ДА" на някой друг.
Преди да се оженим бяхме гаджета 4,5 години и от 6тия месец знаех, Girl_hide че ще се оженя за него.

Сега остана да си имаме и бебче.
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 20, 2009, 16:19:48 »

Ееех, как си минава времето - и ние след 27 дни правим една година.smile
Сякаш вчера беше сватбата ни.
И да си призная всичко си е както преди, но живеем заедно.Не мисля че бих казала "ДА" на някой друг.
Преди да се оженим бяхме гаджета 4,5 години и от 6тия месец знаех, Girl_hide че ще се оженя за него.

Сега остана да си имаме и бебче.

И аз като теб на 6 тия месец знаех, че той ще ми е съпруг! И в края на лятото- една година брак Wink
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines