Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 03:41:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Една година семейство ...  (Прочетена 12424 пъти)
 
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« -: август 24, 2007, 12:32:25 »

Да се похваля  blush днес правим една година от нашата скромна сватба.  marriage Нямам време да чета! Влизам набързо само да почерпя, а после тръгвам да се разкрасявам, на кафенце и....довечера ще празнуваме с кумовете ! Party time

Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 24, 2007, 12:39:04 »

Честита годишнина, мила!  give_rose
Нека любовта ви става все по-силна  girl_in_love
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 24, 2007, 12:41:53 »

Лелеееееееее, че една година ли мина....Бравос..... Bravo Bravo Bravo
Да сте живи и здрави и още 100 поне заедно....... CHEERS CHEERS CHEERS
 kiss
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 24, 2007, 13:32:52 »

чЕСТИТА ГОДИшНИНА И ОТ МЕН!!! НЕКА ЛюБОВТА ВИ НИКОГА НЕ УГАСВА,КАКТО И ПЛАМЪКА В ОчИТЕ ВИ ОТПРЕДИ ЕДНА ГОДИНА!!!
 CHEERS CHEERS CHEERS
НАЗДРАВЕ!!!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 24, 2007, 13:33:07 »

миличка, честита годишнинка!!!!!!! Изкарайте си довечера толкова весело колкото на сватбата!!!!!! продължавайте да се обичкате, подкрепяте и да се радвате на малкото ви човече!!!!!!   butterfly наздраве  CHEERS и разбира се една добре позната реплика:  ГОРЧИВО!!!!!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 24, 2007, 16:55:06 »

ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА, МИЛА ЯНЧЕ и от мен!!! give_rose CHEERS Да сте живи и здрави и да отпразнувате и златна сватба!!! yahoo
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #6 -: август 25, 2007, 19:39:24 »

Благодаря за милите пожелания.  kiss2 kiss2 kiss2
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 25, 2007, 23:46:12 »

ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА!  Flower Flower Flower
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #8 -: август 26, 2007, 01:10:46 »

Честито, Яни! ПОжелавам ви още много години семейно щастие и много любов! CHEERS
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 23, 2008, 19:39:26 »

Какво се случва една година след сватбата?!   twohearts или  GROAN ?!
Още ли смятаме, че това е ЧОВЕКЪТ?
Още ли сме така влюбени?
Пак ли бихме казали "ДА"?
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 23, 2008, 19:46:10 »

От моята сватба все още не е минала година, макар че скорострелно наближава... И често да ви кажа, доста често си мисля разни работи. Със сигурност не съжалявам и сигурно пак бих постъпила така!
Но понякога си мисля, какво ли би станало ако не се бяхме оженили, ако не бяхме заедно, ако бях с друг?!
Първите няколко месеца бях в еуфория, след това времето затече както обикновено и сега изведнъж виждам, че са минали повече от 10 месеца. И ми стана някак страшно. Не точно, че пропускам нещо, но нещо подобно.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 24, 2008, 04:23:58 »

При нас положението е следното: познаваме се от 2 1/2 години. От една година сме женени. Нещата много не са се променили, разликата е ,че става все по-хубаво и по-хубаво. И двамата чакаме с нетърпения края на работния ден, когато можем да прекараме повече време заедно. Не се караме, ако спорим за нещо в повечето случаи е за политика или затова как той е уморен и много , много не му се ще да си взима душ  beating  beating . Смятам ,че моят съпруг е най-хубавото нещо , което ми се е случвало до сега в живота.
Активен
virgin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 573


Вече съм мами на две малки мадами!


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 24, 2008, 17:17:35 »

Ние сме заедно вече почти 10 години и сме женени само от има - няма 9 месеца и нещо. Нещата са си почти по старому, само дето живеем заедно и имаме дете. Wink Няма да си кривя душата и да кажа, че си нямаме по някой спор от време на време, но това си е съвсем нормално и щеше да ми е скучно иначе. pardon От толкова време сме заедно, че дори не мога да си представя да съм с друг. crazy А и не искам. girl_wink Ако пак трябваше да избирам - отново бих избрала НЕГО.
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 26, 2008, 09:53:44 »

Ние след 2 седмици правим една годинка брак yahoo.Мисля,че нищо не се е променило всичко си е както преди.Заедно сме от 3 години,е имаме малки спорове от време на време,то къща без дим никъде няма Girl_hide,но мисля,че вече ни липсва нещо и това е дете blush.Искаме да си имаме ,правим опити и дано да ни сполети скоро,тогава животът ни ще е запълнен отвсякъде и идилията ще е пълна danceg
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 26, 2008, 10:02:43 »

Ние бяхме заедно 3 години преди да се оженим. Верно и като гаджета ми беше много, много добре, но пък за тази година и няколко месеца от както сме женени ни се случиха толкова хубави неща, а най-прекрасното е нашата малка дъщеричка. И естествено не съжалявам за решението си. Бих го направила отново, може би с година по-късно blush
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 11, 2008, 11:47:04 »

Ние бяхме седем години заедно, и точно на седемгодишнината ни се оженихме, от тогава вече една година и  нищо не се е променило... става и по хубаво и хубаво yahoo ... чакаме бебче  baby_boy и наистина неможем един без друг
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: октомври 13, 2008, 18:15:01 »

Да ние все оше се обичаме!Преди да се оженим бяхме 9 години гаджета!Сега имаме и караници,но след като нещата утихнат -пак се обичаме! twohearts
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #17 -: октомври 13, 2008, 23:53:06 »

Ние бяхме седем години заедно, и точно на седемгодишнината ни се оженихме, от тогава вече една година и  нищо не се е променило... става и по хубаво и хубаво yahoo ... чакаме бебче  baby_boy и наистина неможем един без друг

И ние сме така горе-долу! good Заедно сме от 8 г, женени от почти 2 и имаме прекрасна бебка на 6 м.! yahoo twohearts любов заедно Baby_G
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 13, 2008, 09:15:04 »

Темичаката си я бива  Bravo
Една година - че кога мина  scratch one-s head
Честно да си кажа все едно не съм женена -  още сме си аз и той като преди. Какво се случва една година след това ли - ми зависи, при нас нещата стават все по хубави и определено отговора е  twohearts Опредлено той е човекът и сега за 1-ви път се замислям над това по повод въпросите в темата. Чувствам се щастлива и явно съм била повече от готова за сватба преди година  yahoo

Тъй като тук се налага се га да общувам с доста по-големи хора от нас, съответно и с дебела семейна история зад гърба си, се чувствам все едно сме гаджета пред тях blum
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 01, 2009, 13:53:18 »

Така да направя и аз една равносметка ;)От 5 години сме заедно и вече направихме година от брака времето лети като лудо  :girl_impossible:и не съм усетила кога всичко е както преди не се променило освен че чакаме продължение  :girl_wink:и че с всеки изминал ден се чувстваме още по сплутени един в друг
Активен
Vasi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 01, 2009, 17:38:59 »

Ееех, как си минава времето - и ние след 27 дни правим една година.smile
Сякаш вчера беше сватбата ни.
И да си призная всичко си е както преди, но живеем заедно.Не мисля че бих казала "ДА" на някой друг.
Преди да се оженим бяхме гаджета 4,5 години и от 6тия месец знаех, Girl_hide че ще се оженя за него.

Сега остана да си имаме и бебче.
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 20, 2009, 16:19:48 »

Ееех, как си минава времето - и ние след 27 дни правим една година.smile
Сякаш вчера беше сватбата ни.
И да си призная всичко си е както преди, но живеем заедно.Не мисля че бих казала "ДА" на някой друг.
Преди да се оженим бяхме гаджета 4,5 години и от 6тия месец знаех, Girl_hide че ще се оженя за него.

Сега остана да си имаме и бебче.

И аз като теб на 6 тия месец знаех, че той ще ми е съпруг! И в края на лятото- една година брак Wink
Активен
Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines