Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 12:25:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на plesure - 08.07.2011  (Прочетена 36922 пъти)
 
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: юли 30, 2011, 13:33:00 »

 funnytooth funnytooth funnytooth е така не съм се смяла много отдвна да знаеш .
Било е много забавно  Xixixi имало е някои неприятни инциденти ,но нищо важното е че сте си изкарали страхотно.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: юли 30, 2011, 14:10:10 »

За пореден път се убеждавам, че едно от най-хубавите неща на форума са разказите на булките!!!  Bravo
 plesure, смях се с глас на места, на други се развълнувах!  girl_in_love И наистина въпреки, някои неприятни нещица е било страшно вълнуващо и най-важното-забавно!
Чакаме продължениетооо! danceg
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: юли 30, 2011, 22:22:39 »

ще продължа в понеделник момичета, че сега съм тук за 2 мин само. Исках да отбележа, че вчера сложих снимки в албума да поразгледате малко smile
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юли 31, 2011, 18:59:47 »

plesure ПрЕКРАСНА СИ ДА ЗНАЕШ! smile И роклята е прекрасна и прическата и балната зала е украсена ,като за някоя кралска двойка  Bravo
Много ви се радвам бъдете щастливи!
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #139 -: август 01, 2011, 09:23:19 »

plesure изчетох всичко на един дъх, било е страхотно, въпреки някой изцепки, но накъде без тях
 на моменти така съм се смяла, въпреки че на вас не ви е било до смях тогава, сега сигурно като си спомняте за всичко и се усмихвате. Прекрасни сте!  smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: август 01, 2011, 15:52:33 »

Вече разгледах и снимките - супер сте!А разказа ти - направо и аз съм се смяла с глас с на моменти ROFL
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: август 02, 2011, 08:48:32 »

Ние да не би да стигнахме до частта с ресторанта? smile

Продължавам smile

Как сме стигнали до залата - не помня, нито маршрута, нито какво сме си говорили в колата - нищо, бяло петно smile Пристигнахме на място, брат ми спря колата точно между фонтана и входа - беше много яко, като по филмите, само дето не бяхме с лимузина, а с джипа на татко. Някой от гостите сега ги видях за първи път, присъединиха се към нас по средата на дистанцията smile Едно сервитьорче ми донесе чаша шампанско, а Иво зачезна нанякъде. Влзенах в първата зала, където се предполагаше да има уелкъм дринк, който впоследствие разбрах че не е бил удачен - хората от вратата са подминавали сервитьорите и са влизали направо в самата зала. Ама какво да се прави. Майка с момичетата все още се опитваха да разпределят гостите, аз се присъединих към тях, но след 10 минути се отказах да се занимавам с глупости и със шампанското в ръка се пльоснах на диваните, където бяха и Иво с кумовете. След това дойде ДЖ и ни обясни с две думи какво трябва да направим, а аз инструктирах майка да сложи чехличките ми до стола ми за да мога да се преобуя. Чу се Менделсон и ние влезнахме в залата, където гостите ни посрещаха (както и всички вас са ви посрещали или ще ви посрещат) на крак с аплодисменти. Последваха ритуалите по посрещане. Като ме захранваше свекито си отварях толкова широко устата за да не ме оклепа с мед, че на снимките, а сигурно и на видеото, съм излезнала като ламя  blush Стигна се до ритането на менчето. Мисля че не осакатих никого, което хубаво - менчето беше грамаданско! Двете цветчета паднаха на една линия, но кумът си избра червеното - явно заради цвета на сватбата, знам ли smile Ще го видим по-нататък какво ще се получи Wink Седнахме, при което веднага си смених чепиците - едвам се държах на краката си в булчинските обувки. Бъдещи булки, задължително си вземете удобни обувки за преобуване!!! Много не ни се получи да седим, едвам опитахме салатата, когато обявиха речта на кума. Знам, че импровизираше, но само аз го знаех май - представи се на 6+! И след това беше първият ни танц. Предполагам, че повечето гости са очаквали постановъчен танц, но ние си се клатушкахме като пингвинчета и си говорехме колко се обичаме и колко сме щастливи. Поне снимките от танца са станали чудесни  yahoo Започна се празнуването - хорА, танци, купон. Аз на няколко пъти направих жалки опити да хапна, но в крайна сметка се отказах - тамън хващах вилицата в ръка (ах тез лозови сърмички, как ме съблазняваха само с вида си!) и някой решаваше, че трябва да води хорото минавайки зад булчинската маса, т.е. зад гърба ми. Да му се не види не го видях кой е на снимките, но на видеото ще го издиря и ще му свия аз на него сърмите  bad остави булката да гладува.. Дойдоха дечицата, които ни танцуваха - бях оганизирала 5-6 деца да ни танцуват хора за 10-15 мин. Това вече никой не очакваше - много им се зарадваха, а и децата бяха много добри! Малко след тях приятелката на кума ни поздрави с песен - не помня точно коя, но помня че ме стъписала със силният си и хубав глас. Ако някой реши да кани певица - да свирка Wink По време на танците стана ясно, че за мен те са практически невъзможни, особено хората - роклята ми бе настъпвана постоянно, хората се спъваха в нея, късаха я, а децата се заплитаха като мухите и мравките по-рано.. абе много неудобна, макар и много красива и ефектна да беше.
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: август 02, 2011, 08:49:01 »

Наложи се да цепя разказа на 2, не се събира повече текст да му се не види.


След поредният танц ни извикаха навън - татко ни бе приготвил "изненада" (в кавички, защото аз разбира се знаех за нея) - фойерверки  goody goody hurrah Ето това бе страшно ефектно и красиво! 5 минути се захласвахме като малки деца всички. Върнахме се отново в залата, тамън бе настанало време за наздравиците с гостите. Минахме през всички, чухме много пожелания и получихме много подаръци. Мисля, че успяхме да се снимаме с всички smile Имаше гости, които бяха вече ама много весели smile Радвам се, че се забавляваха така smile Дойде ред на погачата. Ето тук стана много смешно. Кумът най-накрая му се отдала възможност да хапне и гледа на масата пИта. И съответно се обръща към Иво - "Абе то за ядене ли е тук или за нещо друго?" - "За ядене, разбира се, за какво иначе ще ти го сложат на масата" му отвръща любимият. Кумът си отчупва смело едно парче, слага го в устата и в този момент ДЖ обявява "Сега е време младото семейство да разчупи праздничната пита!"  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth Горкият за малко да се задави, стана червен като букета ми и се опита да се скрие под масата. Никой от двамата не погледнал, че питата с която ни захранваха беше буквално зад гърба на кума  laugh Сладури. Оправихме се де, кумата намести питата в ръцете ни така, че да не си личи липсващото парче, а аз я хванах така, че да отчупя по-малкото (все пак той ми бе позволил да го настъпя в ритуалната + това така и трябва да бъде - той да носи парите у дома, пък аз знам как да ги похарча Wink ) Беше много забавно наистина. След питата и няколко танца стигнахме до хвърлянето на букета. Тук много се забавлявах - ДЖ накара всички девойки да танцуват макарена, пък аз ги учех как да го правят  yahoo бяха много добри! Два пъти ги залъгвах с хвърлянето, и го хвърлих букета на третият път, та да се види на камерата кой най-много е искал да го хване. Но това и така го знам  ROFL от първото залъгване си пролича коя е най-мераклийка. До жартиера не се стигна, тъй като за пореден път бяхме затрили чантичката ми, и не успяхме да го намерим. Също така, сетих се като се върнахме от сватбеното, не бяхме пуснали сватбената книга за която давах много зор и която ми струваше цяло състояние. Много ме хвана яд наистина.  Другото, което не се усетихме на време бе конкурса с тортата. Поканихме всички неженени двойки, с изключение на кума и приятелката му (кумът ни изсъска на няколко пъти, но тя мисля че се разстрои малко), накарахме ги да се цапат и мажат и не се сетихме поне бутилка шампанско да връчим на победителите или даже на всички участници можеше - останаха толкова много бутилки на следващият ден.. ама минало-свършено. Това общо взето беше последният ритуал, гостите към 12 започнаха да си тръгват лека полека, и към 2 бяха останали само сериозните пиячи. Поръчахме си такси за Шератон (не се усетихме да предупредим да е с нормални размери, та ни пратиха някаква инвалидна количка от типа на тико - качвах се 3 минути по часовник, че и през целият път роклята ми беше на главата, тъй като нямаше къде да се помести) и си тръгнахме. Оставих родителите и брат ми да се оправят с всичко (невероятни са наистина). В хотела ни посрещнаха с усмивки, но без шампанско (е не можеха ли да се сетят да направят комплимент? ама се сетиха да ни чарджнат 24 лв за 1 минерална вода от 0,33) Карай да върви. Поне стаята беше огромна, както и леглото. Въпреки че си мислех, че няма да имаме сили си теглихме по едно душче, отбелязахме си първата брачна и аз идиота се залових с четене на поздравителните картички - в 5 сутринта!!!! Заспах едва след като ги изчетох всички  blush  Това беше нашата малка приказка. Не, не се изказах правилно - и така започна нашата малка приказка! Начало!
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #143 -: август 02, 2011, 10:32:08 »

 plesure, ще се повторя- било е страхотно  girl_in_love
а как хубаво разказваш  diner Girl_sing
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: август 02, 2011, 10:43:04 »

Оххх, не ми останаха думи след този разказ Reading Reading Reading  Изчетох го на един дъх - толкова е вълнуващ и интересен, а последните няколко изречения звучат просто невероятно....наистина точно като за начало на една приказка...........
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #145 -: август 02, 2011, 10:55:59 »

Само така! Хубавото тепърва предстои и се надявам, че ще споделяш за това в съответните теми  chiburashka От мен отново  Good luck!!!
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: август 02, 2011, 11:32:33 »

Мерси на всички ви за подкрепата, пожеланията, за всичко!
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: август 02, 2011, 11:50:06 »

plesure, разгледах снимките, страхотни сте!
Много сте хубави! Бъдете много щастливи и се обичайте все така!
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: август 05, 2011, 19:49:09 »

Многооо красиво  girl_wink било е страхотно със сигурност  smile
Като чета разказите на бившите булки и ми става едно такова мъчноо ,че това е един път в живота.
Изживяването остава в сърцето за цял живот.
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: август 06, 2011, 19:37:34 »

Увлекателен разказ, поздравявам те.
Изборът на зала е отличен! Поздравления още веднъж.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines