Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 00:03:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на plesure - 08.07.2011  (Прочетена 36916 пъти)
 
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« -: юни 09, 2011, 11:00:08 »

Pleasure, дойде ред и за твоята темичка Сватбаааа Напълни я само с положителни емоции и усмивки! Сподели с нас до къде сте стигнали с подготовката, какво още ви остава и как е настроението ви с наближаването на сватбения ден Wink
« Последна редакция: юни 10, 2011, 09:02:35 от maria_lakova » Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 09, 2011, 11:15:15 »

pleasure Честита темичка и от мен хахах ти си само един ден преди мен  Bravo
Желая ти всичко да мине безпроблемнно и да разказваш как минава подготовката  give_rose
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #2 -: юни 09, 2011, 11:16:59 »

Честита темичка  give_rose малко остана до най-вълуващия ти ден, разказвай до къде сте с подготовката  smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 09, 2011, 11:19:36 »

Честита темичка!!! Bravo Да споделяш само приятни емоции!!!! give_rose
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 09, 2011, 11:20:15 »

Pleasure,Честита темичка и от мен.  Bravo Нека има само щастливи мигове  от сега нататък и всичко да върви по вода.
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 09, 2011, 11:44:12 »

Ето това се нарича изненада!  Благодаря за темичката момичета  give_rose give_rose give_rose give_rose

При мен най-основните неща като че ли са готови - младоженците и родителите ще присъстват, залата е запазена - какво още е нужно? smile

Да, ама не. Това не е достатъчно, нали? smile

В действителност наистина сме като че ли добре с подготовката, успяваме, поне за сега - имам си рокля, обувки, уредени грим, прическа и маникюр. Останаха само бижутата. На младоженеца му купихме костюм, останаха ризите, обувките, колан, вратовръзка. Надявам се да намерим през почивни дни тези неща.

Дреболийките - късметчета, украсено вино, шампанско, подаръчета за гости също имаме. Може би ще се наложи да купуваме още подаръчета, но ще знаем след като сме сигурни в количеството на гостите.

Нямаме си само торта и кола. А и най-важното - пари.. Вчера пуснах документите за кредит, и нещо не щат да ни одобряват sad Малко съм притеснена. Все някоя банка ще даде - въпросът е дали навреме. На 21ви ще ни трябват вече парите - доплащаме кетеринга.

Има още дреболийки които трябва да се оправят, но да не задълбаваме в подробности сега Wink

Признавам че съм станала доста изнервена последно време. Нещата са напрегнати не само покрай сватбата, но и в работата. Като капак на всичко онзи ден огънахме ламарините на колата и сега сме без кола..

Та така вървят нещата smile
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 09, 2011, 19:07:48 »

Олеее милата много лошо  nea
Не се притеснявай plesure и на нас до последно не ни достигаха едни 1400 лв. но се намериха,така че не се притеснявай и това ще се нареди.
Може да пробвате да вземете от някого на заем ,пък след сватбата ще ги връщате.
Миличка аз напълно те разбирам ,защото и ние бяхме в такава ситуация ,но при нас свекито се нави да ни даде парички за това ,което трябваше да плащаме ,като финал ресторанта, Dj , украсата,торта и там разни дреболии.
Но аз съм сигурна ,че ще се оправите някак .
След сватбата ще има да се смеете на тези преживявания give_rose give_rose give_rose
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 10, 2011, 09:47:58 »

Благодаря ти за подкрепата, но сумата е 10 пъти повече от това, което на вас ви е било нужно.. Навсякъде ни искаха капаро по 10-20%, а всичко трябва да се плаща едва ли не в деня на сватбата. И така се насъбра доста голяма сума. Не, в най-краен случай родителите ще дадат, но ние изрично не искахме от тях да взимаме пари.. В понеделник ще кандидатстваме в следващата банка. Стискайте палци
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 11, 2011, 02:40:17 »

plesure, стискаме палци!!! good Ще се справиш, не се притеснявай!!! Начин ще се намери, само не се ядосвай! smile
Активен
Susito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131


Ще ставам госпожа :-)


« Отговор #9 -: юни 12, 2011, 09:55:38 »

Pleasure И аз ще ти стискам силно палци!
Всичко ще се подреди, не се притеснявай и не си разваляй настроението преди сватбата.

П.С. Чакам с нетърпение снимките от твоята сватба smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #10 -: юни 13, 2011, 08:46:02 »

Виж ти каква "ниша" за банковия бизнес се откри във форума  blum! Как не са се сетили да имат агенти тук, че да си ловят клиенти....
plesure, спискам палци и аз, нека не ви губи време уреждането на заема! Ако родителският е безлихвен, имате чудесен резервен вариант и няма място за притеснения.
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 13, 2011, 10:02:53 »

Момичета, бях на пробна прическа и грим в събота!

Гримът: за първи път в живота си ме гримираха (до сега максимума е било да си сложа спирала). Уникално - съвсем друг човек ме гледаше от огледалото. Цял час се оглеждах и се опитвах да свикна с визията си. Любимият каза :"Това не е моята жена", майка го успокои, че поне сега е подготвен, та да не вземе да го изцепи това в ритуалната  ROFL, брат ми реши че съм с изкуствени мигли, а всички останали не престанаха да сипят комплименти колко съм била хубава (свекъра, приятелките ми, и останали познати, които срещнах след това). Общо взето съм доволна много. В събота сме на сватба и се уговорих с мацката пак да ме гримира smile. Цена - 20лв.

Прическата: малко съм разочарована и може би даже ядосана и леко обидена от отношението на фризьорката ми. Тя е готина мацка, ама тоя път грам не си направи труда да се постарае! Бях в салона в 14, тръгнах си почти в 18. И за 4 часа (айде 2,5 като махнем времето за гримиране) тя ме пооправяше в минутите между другите си клиенти - то не бяха боядисвания, детски подстрижки, други глупости.. Накъдри ме на машата колежката й, а моята само ми забоде няколко фиби и ми показа как горе-долу ще изглеждам с воала. Думите й бяха - ние тогава ще се постараем повече, всеки кичур ще го правим перфектен, това е добиеш някаква представа.. Ама аз не искам някаква представа да добия, исках да се видя как ще изглеждам в деня на сватбата си! Накрая ме разби със сумата от 70 лв, които поиска. Вярно ме боядиса (корените само), ама откъде ги сметна 70 лв не ми е ясно. Та бях малко чорлава в главата, и все още не мога да се измия от лака, който изляха върху мен. Замислям се дали да не пробвам на друго място да ми направят сватбена прическа, ама идея си нямам къде да ида..
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #12 -: юни 13, 2011, 14:05:08 »

 plesure не се ядосвай, а наистина иди и питай салони колкото искаш, не може около теб да е само този  Wink а за торта веднага ще ти кажа http://suny-dream.dir.bg/ нашата е от тук има избор и са домашно производство

Сладкарница "Съни Дрийм"
гр.София,кв.Павлово,ул."ген.Суворов"№56

Сладкарница"Съни Дрийм"
гр.София, жкЛюлин7,бл.701, вх.Б

Сладкарница"Надежда"
гр.София, кв.Княжево, бул."цал Борис 3"№411

Сладкарски щанд
гр.София,кв.Гевгелийски, ул."Мачуково" до бл.1-Т-Маркет

давам ти всички адреси и да ти кажа не са много скъпи ако имаш възможност иди да видиш и да питаш за колко парчета и т.н. става въпрос. Ще пусна снимка на нашата в моята тема. Дано съм ти била полезна  smile
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 13, 2011, 14:17:45 »

plesure за гримът това е страхотно имаш ли снимки да те видим да ти се порадваме?А и на тая цена тази гримьорка е мечта за всяка булка  give_rose
70 ЛВ. за пробна прическа ми се струва малко множко Oh my ... а и всичките тези разтакавания направо нямам думи ,аз ако бях направо щях да и вдигна скандал и да си търся друга фризьорка }:->Взимам си чантичката и си отивам ,как може такова нещо?Времето е ценно от къде на къде ще ми го губи?

Дано скоро решите проблемите си .
Успех!
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 13, 2011, 14:38:53 »

ето това искам аз ..  huhhuh.gif http://forum.svatbata.bg/index.php/v/plesure/Preparation/Valentine.jpg.html?action=gallery

любимият е подал документите в друга банка за кредита - до сряда трябва да дадат отговор. Освен това тази седмица ще ги водя него и брат ми на първи урок по народни танци - голям смях ще падне biggrin:D:D те и двамата са с по два леви крака biggrin:D:D
« Последна редакция: юни 13, 2011, 14:42:29 от plesure » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines