Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 10, 2024, 19:57:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛЕВЕН 2  (Прочетена 75514 пъти)
 
fetska
Любопитен
*
Публикации: 32


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 01, 2011, 22:37:47 »

Театъра ми излезе 200лв. наема на залата и като сложиш и 150лв. за изнасяне на книгата и да ще украсявам арка,цветя ,но затова ще се погрижи сватбената ми агенция.
Активен
armira
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #31 -: август 05, 2011, 14:47:23 »

Момичета от Плевен помагайте! Ще ходя на сватба във вашият град и ми трябва добър гримьор и фризьор.Ще съм благодарна да ме насочите защото никой не познавам.Благодаря предварително на всички който се отзоват на молбата ми.
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #32 -: август 05, 2011, 15:12:46 »

Днес ходих да ни запиша за граждански брак и ми казаха безплатно. Наистина ли е така, тъй като казах,че ще имаме и фотограф?
Активен
Leyla
Любопитен
*
Публикации: 39


« Отговор #33 -: август 05, 2011, 21:00:14 »

Привет, дами!
Съвсем нова съм във форума и се надявам да ме приемете във вашата групичка.  smile Не съм от Плевен, но съм сгодена за плевенчанин. Все още не знаем кога ще е събитието, защото за момента сме ангажирани с бъдещето ни жилище. Това обаче не пречи да си мисля и за предстоящата сватба. Живеем в София, но ми се иска сватбата да е в Плевен. Понеже голяма част от гостите няма да са от Плевен, това ще доведе до нуждата да осигурим хотел.
Бихте ли ми препоръчали хотелски комплекс в Плевен с градина и хубав ресторант, където ще може да проведем тържеството и да настаним и гостите? Мечтата ми е изнесен ритуал. В Плевен изнесеният ритуал истински ли е или е само театър? До сега  знам, че само в Троян предлагат истински изнесен ритуал. Също така ще ми е нужна и агенция, която да организира събитието. Някакви препоръки и за агенция? Ако може да споделите и някакви ориентировъчни цени ще съм много благодарна Flower
Активен
Pure
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #34 -: август 06, 2011, 14:06:18 »

Понеже няма отделна тема за гр. Свищов, ще си позволя да питам тук. smile Трябва ми фотограф, добър, който да прави арт фотография и който би се наел да пътува до Свищов... Или фотограф от Свищов, но със съвременно виждане и опит в сватбите. Ще се радвам на всякакви съвети!!! give_rose
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 08, 2011, 14:20:19 »

 Leyla мога да ти предложа парк мотел Гривица там е ресторант с лятна градина и хотел и е съвсем на нормални цени .Моят ритуал беше изнесен и всичко беше театър разписахме през седмицата без да плащаме нищо ако е в зала катя попова искат 50лв за граждансото и отделно си плащаш на агенция за ритуала.Аз ползвах агенция пиши на лични ако искаш да ти дам кординати.А за фризьор и гримьор пак мога да дам координати на лични .
Активен
fetska
Любопитен
*
Публикации: 32


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 09, 2011, 00:43:31 »

АЗ СЕ ОМЪЖИХ С ИЗНЕСЕН РИТУАЛ В ТЕАТЪРА ,ИСТИНСКИ ОТ ЕСГРАОНА ДОЙДОХА,НО ТОВА УДОВОЛСТВИЕ МИ СТРУВАШЕ 150ЛВ. ТАКСА ЗА ИЗНАСЯНЕ НА КНИГАТА.
Активен
Leyla
Любопитен
*
Публикации: 39


« Отговор #37 -: август 09, 2011, 20:18:19 »

mimi1809, благодаря за информацията!

АЗ СЕ ОМЪЖИХ С ИЗНЕСЕН РИТУАЛ В ТЕАТЪРА ,ИСТИНСКИ ОТ ЕСГРАОНА ДОЙДОХА,НО ТОВА УДОВОЛСТВИЕ МИ СТРУВАШЕ 150ЛВ. ТАКСА ЗА ИЗНАСЯНЕ НА КНИГАТА.
Точно това искам и аз. Искам ритуалът да е изнесен в ресторанта или градината му, но същевременно да си е истински. Тоест да не се налага да се разписвам няколко дни преди това. За съжаление знам, че много малко общяини разрешават това удоволствие. В Пловдив на пример нямало проблем за такъв ритуал.
Активен
slavundi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 10, 2011, 19:45:02 »

Leyla, и аз съм като теб "чужда булка" в Плевен. Аз за един ден обиколих всички възможни агенции, като най-добро впечатление имам от "Арт2" и "Happy day". Избрах "Happy day", защото там агентката ми предложи всичко "от - до" в един голям пакет, съобразен с нашите възможности. Сватбата ще е в хотел "Балкан", защото ще са много хора (Ростов беше зает). Направиха ни ОГРОМНА отстъпка за хотела. И аз мечтаех за изнесен ритуал, но през ноември няма как да стане. Съветвам те (ако не сте) първо да измислите дата за сватбата. Ние я измислихме 30мин след като милото ми предложи  give_rose
Активен
slavundi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 10, 2011, 20:08:14 »

Днес ходих да ни запиша за граждански брак и ми казаха безплатно. Наистина ли е така, тъй като казах,че ще имаме и фотограф?
В Плевен ритуала е машина за пари. Да, ритуала е безплатен, но няма шампанско, чаши, глезотийки...Затова се наема агент, който да води ритуала 40-50лв и плащаш наем за залата 36 лева. Пародияяяяяя. И имат някакви стойки с цветя, та моята агентка каза, че няма смисъл да плащаш на агенция за тях.
Активен
Leyla
Любопитен
*
Публикации: 39


« Отговор #40 -: август 11, 2011, 20:34:42 »

slavundi, все още нямаме дата. За съжаление събитието няма да е скоро, защото правим ремонт на апартамента и след това ще трябва да го обзаведем. Имам идея да направим сватбата пролетта, на датата на която ми предложи - тоест на годишнината от сгодяването ни. Това обаче си е моя идея и още не съм я обсъдила с годеника ми.  Good luck
Активен
ppvasileva
Ентусиаст
**
Публикации: 81



« Отговор #41 -: август 12, 2011, 08:51:26 »

   Leyla,бих те посъветвала да погледнеш и Парк-Хоте Кайлъка.Там е много красиво.На мен много ми се искаше да сме там,но за съжаление ресторантът събира само около 120 души,ако не се лъжа.Вече всичко зависи и от финансовата страна.Там може да стане невероятен изнесен ритуал *THUMBS*Колкото за датата наистина трябва по-навреме да си я изберете и да си запазите ресторант преди всичко(ние през януари отидохме да си запазим дата в ресторанта,който избрахме и датата беше заета в началото на септември).Успех smile
Активен
Sabrina84
Ентусиаст
**
Публикации: 64


« Отговор #42 -: август 12, 2011, 09:08:43 »

   Leyla,бих те посъветвала да погледнеш и Парк-Хоте Кайлъка.Там е много красиво.На мен много ми се искаше да сме там,но за съжаление ресторантът събира само около 120 души,ако не се лъжа.Вече всичко зависи и от финансовата страна.Там може да стане невероятен изнесен ритуал *THUMBS*Колкото за датата наистина трябва по-навреме да си я изберете и да си запазите ресторант преди всичко(ние през януари отидохме да си запазим дата в ресторанта,който избрахме и датата беше заета в началото на септември).Успех smile

Ние още февруари искахме да запазим Ростов за края на август или началото на септември, но вече беше зает ресторанта и така си изместихме датата с около месец. Така че, Leyla, ако сте решили за пролетна сватба, най-късно до края на октомври/началото на ноември трябва да сте си запазили ресторант. Имате още малко време да мислите.
Активен
Leyla
Любопитен
*
Публикации: 39


« Отговор #43 -: август 12, 2011, 20:19:04 »

Ахх не знаех, че е толкова сложно. Изобщо не си представях, че трябва да започна да мисля за тези неща от толкова рано. Утре идвам към Плевен и ще направя една обиколка на местенцата, които ми препоръчахте, за да видя как са. Много благодаря за информацията!
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 21, 2011, 13:45:29 »

Момичета къде се позагубихте нещо ни замря темичката на плевенските булки нашата сватба мина и всичко беше чудесно агенцията ни се справи превъзходно и сватбата ни беше като в приказките.  Leyla ти до къде стигна с ресторантите намерихте ли нещо подходящо.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines