Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:58:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛЕВЕН 2  (Прочетена 73023 пъти)
 
didkaiceci
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #165 -: януари 28, 2013, 17:44:09 »

Здравейте,бихте ли ми препоръчали dj и водещ?Ако е възможно да ми кажете и какви са цените?Благодаря ви предварително  girl_wink
Активен
didkaiceci
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #166 -: януари 29, 2013, 16:40:55 »

Dallila ,имам само 1 в пощата от вас сутринта.Нова съм  много не му разбирам на форума  blush  за което се извинявам  give_rose ще може ли телефона да ми дедете
« Последна редакция: януари 29, 2013, 16:42:53 от didkaiceci » Активен
tabakera
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: февруари 09, 2013, 19:56:05 »

Здравейте момичета, сестра ми ще се жени в Плевен и неможем да намерим свободен оркестар, предложиха ни оркестар на Чевермето....... вие как мислите, така де може да сте ходили там, ние няма как да ги посетим за сега, а датата наближава........моля дайте мнение и съвет smile
Активен
Peteto91
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #168 -: февруари 12, 2013, 22:34:26 »

здравейте и от мен на нас също ни предстой сватба на 23.03.13 и засега сме горе - долу добре с организацията или поне аз така си мисля макар,че сигурно ще излязат още доста работи за вършене smile Сватбата ще бъде в хотел Кайлъка,имаме халки,фотографи,водеща,кетъринг и приятелят ми почти е готов с тоалета,а аз моята рокля ще я вземам под наем smile  smile smile
Активен
tabakera
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: февруари 14, 2013, 22:58:37 »

тя търси оркестар за ресторанта, иначе фото си има, предложили са и оркестар на чевермето и търсех мнение за него, успех с приготовлението на сватбата
Активен
stikisisi
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #170 -: февруари 17, 2013, 11:13:24 »

Peteto91, на кое фото и видео сте се спрели?
Активен
mari_i_i
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


Щастлива мама на Даниел!


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: февруари 19, 2013, 21:18:44 »

Привет момичета, някой ползвал ли е услугите на Magic art wedding. страшно много ми харесват видеообработките им и новаторското виждане. Във Велико Търново не съм срещала подобно снимане и обработка.
Някой ако има някакво инфо ще съм много благодарна. good
Активен
blizna4kata87
Любопитен
*
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: януари 25, 2016, 10:05:00 »

Здравейте малко да побутнем темата... има ли бъдещи булки,  на които сватбата ще им се състои в гр. Плевен crazy
Активен
Aria_Stark
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #173 -: февруари 11, 2016, 13:48:29 »

Здравейте, нашата сватба ще е на 23.09 в ресторант Ростов, за сега само фотограф и видео сме запазили, и сега се чудя с какво да се захванем по напред, реално има доста време, но трябва да се действа,особено както не живеем там и рядко се прибираме shok pardon Споделете при вас как са нещата-препоръчайте водещ/агенция...smile
Активен
blizna4kata87
Любопитен
*
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: февруари 11, 2016, 20:05:46 »

Здравейте радвам се че се намери и друга двойка която ще сключи брак в гр. Плевен и то в р-т Ростов. Наистина има доста време нашата сватба ще е по-рано така че аз ще трябва да давам отзиви за ресторанта. Така почвам подробно да разказвам още когато ММ ми предложи брак започнах с организацията, въпреки че има време основните неща трябва да се запазят от рано още повече, че и вие не живеете в Плевен. Ние сме наели сватбена агенция Артр 2, фотограф и видео Рули казаха ми че били най добрите в Плевен, от фолиото им е хубаво, но има и един още по-Добър фотограф  (поне според мен), но за съжаление го открих късно, ако искате на лични мога да дам фб. профил да се свържете с него. Следващото което е добре да се резервира по-навреме е DJ или "оркестър" - понеже Плевенчани си падат по живата музика аз успях да прекарам идеята да сме с DJ. В края на Февруарище ходя на пробна прическа и мога да дам отзиви. Иначе всичко друго по сватбата го правя почти сама. Ако нещо друго те интересува пиши ще се радвам ако помогна със съвет.
Активен
blizna4kata87
Любопитен
*
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: февруари 11, 2016, 20:08:14 »

Извинявай не съм прочела, че вече имате фотограф и видео, кои ще наели
Активен
Aria_Stark
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #176 -: февруари 12, 2016, 14:18:05 »

Здравейте радвам се че се намери и друга двойка която ще сключи брак в гр. Плевен и то в р-т Ростов. Наистина има доста време нашата сватба ще е по-рано така че аз ще трябва да давам отзиви за ресторанта. Така почвам подробно да разказвам още когато ММ ми предложи брак започнах с организацията, въпреки че има време основните неща трябва да се запазят от рано още повече, че и вие не живеете в Плевен. Ние сме наели сватбена агенция Артр 2, фотограф и видео Рули казаха ми че били най добрите в Плевен, от фолиото им е хубаво, но има и един още по-Добър фотограф  (поне според мен), но за съжаление го открих късно, ако искате на лични мога да дам фб. профил да се свържете с него. Следващото което е добре да се резервира по-навреме е DJ или "оркестър" - понеже Плевенчани си падат по живата музика аз успях да прекарам идеята да сме с DJ. В края на Февруарище ходя на пробна прическа и мога да дам отзиви. Иначе всичко друго по сватбата го правя почти сама. Ако нещо друго те интересува пиши ще се радвам ако помогна със съвет.
Здравей, благодаря ти за съветите:) Вашият ден кога е
Иначе и ние се колебаехме за Рули, но в крайна сметка ангажирахме Андреев(нз дали за него имаше в предвид,ще се радвам да споделиш).За DJ също разбрах.че трябва по-отрано(и ние мислим да не е с оркестър) и обмисляме да се свържем с Рули за диджей и осветление(евентуално,ако трябва).
Грим и прическа имате ли някой,който да препоръчате.Мен ми казаха,че във Валентината имало фризьорка,която била добро,но нямам лични наблюдения.В понеделник имаме и ние среща с Арт 2 и май ще ги наемем,макар и за част от нещата.
Вашата церемония на открито или на закрито ще е?И на закрито само Катя Попова ли е вариант?
Благодаря ти предварително!
Ако има нещо с което мога да съдействам съм насреща  good
« Последна редакция: февруари 12, 2016, 14:23:26 от Aria_Stark » Активен
blizna4kata87
Любопитен
*
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: февруари 19, 2016, 00:00:27 »

ЗДРАСТИ писах ти на лично, но ми дава, че капацитетът на съобщения е запълнен. Иначе на 20-ти съм на пробна прическа и грим и ще дам отзиви и снимки може са пратя.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines