Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 17:06:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛЕВЕН 2  (Прочетена 73670 пъти)
 
kali_emo16
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #150 -: юни 24, 2012, 15:21:40 »

Да да ако може питай за координати на този златар, аз попитах в магазин сватба до хотел Ростов, някой правил ли е там нещо, дали са добри, знаете ли  blum
Активен
Leyla
Любопитен
*
Публикации: 39


« Отговор #151 -: юни 24, 2012, 16:51:39 »

Leyla , документите трябва да се занесат една седмица преди подписването  smile
Да знам, че е около седмица, но не знам как да го интерпретирам. Ако сватбата е в събота на 21.07.2012, най-късно трябва да ги занеса на 13.07 (петък) или може и в понеделник на 16.07?
Питам, за да знам как да си планирам отпуска...
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: юни 24, 2012, 16:52:51 »

ние  ги  занесохме  в понеделник
Активен
ani_todorova
Любопитен
*
Публикации: 22


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: юни 24, 2012, 17:38:26 »

Здравейте, препоръчайте ми добър фризьор, гримьор и маникюрист.
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: юни 24, 2012, 21:58:11 »

Здравей, Ани.Аз бих ти препоръчала Ани (фризьор) и Маца (маникюр) в комплекс Валентина и Биба от агенция Като на кино за грим. smile
Активен
eelitoo
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #155 -: юни 26, 2012, 09:11:36 »

Да знам, че е около седмица, но не знам как да го интерпретирам. Ако сватбата е в събота на 21.07.2012, най-късно трябва да ги занеса на 13.07 (петък) или може и в понеделник на 16.07?
Питам, за да знам как да си планирам отпуска...


Може и в понеделник, няма да е проблем smile
Активен
kaula_camparri
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #156 -: юли 01, 2012, 12:39:51 »

Моята рокля излиза 550лв., без було със шлейф,халки си поръчах в магазин Сватба и аз,горе долу класически модел.
Активен
kali_emo16
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #157 -: юли 03, 2012, 23:01:13 »

kaula_camparri Доволна ли си от магазин Сватба, как станаха хълките, добри ли са,4е и аз там мисля да ги пору4вам
Активен
Leyla
Любопитен
*
Публикации: 39


« Отговор #158 -: юли 04, 2012, 08:02:12 »

Къде се намира този магазин? А за колко време стават готови халките и каква е цената на златото там?
Активен
kaula_camparri
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #159 -: юли 15, 2012, 01:39:12 »

Много съм доволна халките станаха уникални  good за 2 седмици и си ги взехме . Сватбата наближава,яко вече ме тресе сватбена треска .Нямам търпение ,агентката ми разработи страхотен ритуал , за подписите, а за ресторанта го остави в тайна ,хареса ми ,че няма да е със стандартните фрази  Girl_hide ,постоянно измислям ли измислям какво да добавя като украса и дизайн на сватбата, и Мери като ми направи проба да видя кое как изглежда и си мисля, че трябва да се оженя поне още 3-4 пъти . yahoo
Само се моля времето да е с нас и да не вали, защото то ще има шатри ама няма да стане купон стискайте ми палци.  Bravo Иначе всичко е напълно готово вече от най-малкият до най-големият детайл ,остана май само да си кажем-ДА  give_rose yahoo girl_wink
Активен
kaula_camparri
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #160 -: юли 15, 2012, 01:46:10 »

P_Petrovas11- наистина Мери няма сайт ,но повярвай ми на нейно място и ти не би имала,в момента си подготвя сайта и събира съгласия от всички нейни бивши и настоящи младоженци да и публикува сватбата,аз подписах декларация ,с която давам съгласие да бъда публикувана в сайта и .Всяка булка има право само да си избира,агенция,ресторант,екип и аксесоари, аз се бях насочила към друга агенция ,по препоръки и за нея бях и слушала страшни суперлативи и като отидох  cray NO  ,започнах едно търсене ли търсене.Случайно побаднах на бивши нейни младоженци,който явно са останали доволни от нея защото тя и подготвя  втората сватба в Благоевград.Но всеки си има мнения.В предният пост забравих да попитам-МОМИЧЕТААААААААААААА КАЖЕТЕ СИ МНЕНИЕТО ЗА ДЕКОРАТИВНИТЕ ЛЕЩИ.КОЛЕБАЯ СЕ ДАЛИ ДА СИ СЛОЖА ИЛИ НЕ НА СВАТБАТА.
Активен
kaula_camparri
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #161 -: юли 15, 2012, 21:41:36 »

Момичетааа,днес беше ад под небето няма такава жега,ужас.Имали някоя от Вас ,която днес е била булка и да сподели как се е справила в този нечовешки горещ юлски ден?
Активен
Leyla
Любопитен
*
Публикации: 39


« Отговор #162 -: юли 22, 2012, 18:34:57 »

Момичета, какво е нужно за медицинското? Нужно ли е и психо и какво точно представлява? Подпис от психиатър в медицинското или заверка от областния психодиспансер? Какви други прегледи ще са нужни?  За Васерман ми е ясно, но при какви други специалисти ще трябва да се ходи и нужно ли е медицинското да е от личния лекар или може от някой медицински център?
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: юли 24, 2012, 07:48:29 »

Ние не сме ходили с моя съпруг на психо само извадихме васерман и при личната лекарка всичко останало
Активен
stikisisi
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #164 -: януари 22, 2013, 15:52:17 »

Здравейте,

аз съм нова във форума и се надвам, че ще ми помогнете за решенията на много от нещата, които са свързани с организацията на една сватба в Плевен.
Тъй като с моят годеник искаме сватбата да е на открито, към момента сме се насочили към парк хотел Кайлъка и парк хотел Гривица, като повече клоним към Кайлъка.
Ще се радвам на Вашите мнения и препотъки относно двата ресторанта. Предстой ни стеща с управителите, но ако ми дадете предварителна информация ще съм много благодарна.

Хубав ден!  smile
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines