Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:33:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛЕВЕН 2  (Прочетена 74286 пъти)
 
kaula_camparri
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #135 -: юни 19, 2012, 00:21:17 »

Момичета вече имам рокля  Bravo Girl_hide girl_wink от Асеновград магазин "Сиана" уникална е ,цената е много добра и нямам търпение да е готова до 20.07.2012г. ще е при мен и само 1 път трябва да отида на проба  danceg ,ако има други булки,който се лутаха като мене Асеновград им препоръчвам горещо girl_impossible
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: юни 19, 2012, 15:12:16 »

Моята  беше  пак от  Асеновградска  фирма,Салона  се  казва  'Александра" .Аз  също  съм  доволна,като  тебе  имах  1  проба,всичко  беше  ок.Също препоръчвам:)
Активен
Leyla
Любопитен
*
Публикации: 39


« Отговор #137 -: юни 20, 2012, 07:33:06 »

Момичета, ако не е тайна, може ли да споделите за какви цени става въпрос?
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юни 20, 2012, 07:40:16 »

Ако не  се лъжа моята  излезна около  500лв със булото и едно  цвете,което ми  беше  вместо  бижу
Активен
P_Petrovas11
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #139 -: юни 21, 2012, 10:31:17 »

kali_emo16  изпратих ти  на ЛС телефона на жената,да да съм успяла да ти го пратя.

Момичета искам да споделя с вас:една от вас ми препоръча Мери -агенция,изпратих майка ми да провери за какво става въпрос.Въпросното момиче се омъжило миналата година и сега е направило агенция.Незнам колко са агенциите в плевен, не ме интересува,но това ммомиче постояно говорило против колежките си и на няколко пъти казала на майка ми ,че са я крали и затова нямала сайт.Много странно,не е показало снимки а в същото време  е дала оферта написана на ръка и накрая е казала да не се притесняваме.Е не бих се доверила на човек ,които на всяка дума каза че го крадат.Май накрая ще говоря с мъжа ми да изместим сватбата в моя град.
Успех на всички булки,и внимавайте!
Активен
kali_emo16
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #140 -: юни 21, 2012, 17:35:56 »

P_Petrovas11 Би ли ми изпратила отново телефона на жената с живите цветя защото нищо не сам получила на ЛС.
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: юни 21, 2012, 18:28:10 »

по  погрешка  явно ,телефона  е при мен:)  на мен сте  го изпратили:)

P_Petrovas11  вие търсехте  ,агенция  за украсата нали? илис е  лъжа? Между  другото  почти  всичките  така си  говорят,кой  кого крал и  т.н.Да  си кажа  честно могат  да  крадат идеи,но изработката и  душата ,която  е  вложена  в даденото  нещо,никой  неможе д а  го  открадне.А  и  честно  да  си кажа почти  всички  агенции правят  еднакви  неща,разликата е  в   цената
kali_emo16 не мога  да  ти препратя  съобщението,пълен  ти  е лимита
« Последна редакция: юни 21, 2012, 18:33:27 от bamce » Активен
kali_emo16
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #142 -: юни 21, 2012, 23:12:21 »

Ами незнам защо не можеш да ми препратиш саобштението, не ми е пълен лимита, пробваи пак
 blum
Активен
kali_emo16
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #143 -: юни 21, 2012, 23:18:32 »

А някой може ли да ми препоръча къде да си направя халките в Плевен каквито аз поискам
 blum
Активен
P_Petrovas11
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #144 -: юни 22, 2012, 06:53:34 »

kali_emo16 изпратих отново ЛС дано да си го получила.

Аз лично мисля че това не е нормално агенциите да се плюят една друга,незнам вие какво мислите.Мисля че не говори добре за дадена агенция да говори против другите.На мен това ми прави лошо впечатление.Аз разгледах няколко сайта незнам за разлика в цената ,но като гледам и в качеството има разлика.За мен качеството е по важно,а за вас?!
Активен
Leyla
Любопитен
*
Публикации: 39


« Отговор #145 -: юни 22, 2012, 10:25:16 »

В Плевен кога трябва да се занесат всички документи в гражданското? Ако сватбата е в събота, мога ли да занеса документите в понеделник същата седмица например или трябва да е повече от седмица?
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: юни 22, 2012, 11:46:23 »

И  качеството  е  важно.Има  агенции,които  показват  чужди  снимки и  казват,че  са  техни.Мармалада  е  старшен,спор  няма.Съгласна  съм с  теб,че  не  трябва да с е  плюят.Човек сам си преценява дали иска или не.Каквото имаш  му предлагаш,пък  другото божа  работа:)

Leyla когато  сте  си подавали  заявлението не  са ли  ви казали кога  да  отидете?  Ние  отидохме 1  седм  предварително,така  както искаш  ти:)
Активен
eelitoo
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #147 -: юни 23, 2012, 10:10:05 »

Leyla , документите трябва да се занесат една седмица преди подписването  smile

Активен
eelitoo
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #148 -: юни 23, 2012, 10:11:53 »

А някой може ли да ми препоръча къде да си направя халките в Плевен каквито аз поискам
 blum

 smile и мен ме интересува дали някъде в Плевен могат да направят халки по модел който аз искам  Wink
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юни 23, 2012, 11:14:55 »

Имам една  приятелка  в  Плевен,която си прави неща по  поръчка при  един  златар.И  ние  се  бяхме  запътили  натам,тъй като  дълго  време  не можехме да  си намерим халки.Ако искате ще  я питам  за  координаати.Нещата,които  съм  виждала са  страхотни
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines