Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 12, 2024, 18:43:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛЕВЕН 2  (Прочетена 75553 пъти)
 
ani_todorova
Любопитен
*
Публикации: 22


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: февруари 19, 2012, 16:12:43 »

Някой може ли да ми каже къде се ходи за запазване на дата и час за подпис, и колко струва цялото удоволствие по подписването
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: февруари 20, 2012, 08:10:44 »

Здравей, Ани.В Есграона се запазва час за подписа и е безплатно.Плащам си само за медицинските и евентуално, ако искаш да си занесеш шампанско, почерпка и такива неща.Там се прави обикновено в делничен ден.Вече ако имате граждански ритуал в деня на сватбата, цените са според тарифата на агенцията, която ви го води.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: февруари 20, 2012, 08:38:04 »

Здравейте момичета! И аз като Мария871113 искам да ви попитам за малко информация относно добър гримьор и фризьор от Плевен, а също така ако може да ми препоръчате танцъори или агенция, която предлага нещо интересно за изненада на кумовете.  smile Искам да помогна на моя приятелка, която ще се омъжва в Ловеч, но иска да ползва горепосочените услуги от Плевен.
За фризьор Тони.Дълги години докато още си бях в Плевен ходих при него и съм много доволна.
Активен
ani_todorova
Любопитен
*
Публикации: 22


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: февруари 21, 2012, 09:38:53 »

Според вас колко време трябва да оставя между ритуалната зала и ресторанта. Залата ни е в 17:00, а ресторанта(Теодорос) е за 18:30.Много или малко е това време?
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: февруари 21, 2012, 10:59:13 »

Зависи дали искате да си направи фотосесия между залата и ресторанта.Ако не искате нещо специално, мисля че е достатъчно да мине ритуала и да можете да се предвижите до Теодорос спокойно.Вече ако искате снимки на по-различно място от градинката около залата, по-добре оставете повечко време.
Активен
ani_todorova
Любопитен
*
Публикации: 22


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: февруари 21, 2012, 11:10:01 »

Ние ще се снимаме, но идеята е в това, че гостите ще влязат преди нас.Те ще влязат в 18:30 в ресторанта и се чудя тея гости какво ще правят, защото ритуала да го сложим да е 20мин., после поздравленията ще минат бързо,защото гостите са малко, после малко снимки и после гостите да отидат да се настанят в ресторанта,а ние да отидем да се снимаме. И някакси час и половина за гостите ми се струва много
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: февруари 21, 2012, 11:42:19 »

Ние ще се снимаме, но идеята е в това, че гостите ще влязат преди нас.Те ще влязат в 18:30 в ресторанта и се чудя тея гости какво ще правят, защото ритуала да го сложим да е 20мин., после поздравленията ще минат бързо,защото гостите са малко, после малко снимки и после гостите да отидат да се настанят в ресторанта,а ние да отидем да се снимаме. И някакси час и половина за гостите ми се струва много
Защо просто не организирате коктейл с плодове,шампанско и сладки примерно до като вие се снимате? Защото час и половина в ресторанта е доста време. А например в градината или в фоето могат да пият кафенце или да си пият шампанското. Ако са в ресторанта докато се върнете салатите,ще са свършили и после всичко от куверта,ще трябва да се изнася по-рано.
« Последна редакция: февруари 21, 2012, 11:49:55 от Nina Style » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: февруари 21, 2012, 15:46:53 »

Аз когато съм ходила на сватби и има разстояние между двете ритуал - ресторант винаги ходим на кафе с приятелите.Яно ни е че гостите младоженците искат да се снимат.А и Теодорос не е точно на центъра, да не кажа, че е далечко и гостите ще имат време да си оставят колите(който е с таква), да се поосвежат.Ще им е ясно, според мен, че най-добре е да се отиде в ресторанта към 18.15.Нали затова на поканата се пише кое кога се прави.
Активен
eviaz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101


отче наш които си на небесата.........


« Отговор #113 -: април 05, 2012, 17:50:53 »

ехо привет  smile на всички отдавна не бях влизала та ми стана интересно още ли има луди за сватба
поздравявам всички които са на път да се бракуват blum и им пожелавам дълъг и щастлив семеен живот
които има въпроси ще се постарая да отговарям  smile от личен опит ви казвам сватбата е нещо страхотно така че даваите смело напред дори и да се получи някои гаф после всичко се забравя и остават само хубавите спомени
Активен
Leyla
Любопитен
*
Публикации: 39


« Отговор #114 -: май 12, 2012, 09:48:43 »

Здравейте, дали е възможно някой друг да запише час за сватбата ни и колко време преди събитието трябва да се случи това? Ако изпратя бъдещата ми свекърва или някой друг познат дали ще могат да направят това вместо нас? И след това какво следва? Кога се носят документите ни?
« Последна редакция: май 12, 2012, 09:50:19 от Leyla » Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: май 12, 2012, 22:33:56 »

Мисля,че  трябва лично,или поне  дайте  на  свекърва  ти личните  си карти.Това  ви  трябва  за  начало.Ходи  се  и  в  Есгараун,където пак лично подавате  заявление,че искате  да с е ожените,там се попълват  данни и как искате  да  са имента  ви след  брака и се  разписвате  на  документа.Трябват  и  ви  данни  на  кумовете.Една  седмица  преди  сватбата  се  ходи отново  там  за  потвърждение и  в  обредната  зала за  таксата.Общо  взето  май е това
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: май 13, 2012, 05:58:43 »

В есграона документите се подават лично защото се попълват декларации с вашите данни и на кумовете и искат да се разпишете на тях иначе за заявяването на датата може и някой друг.Една седмица преди сватбата се носят и документите.
Активен
Leyla
Любопитен
*
Публикации: 39


« Отговор #117 -: май 13, 2012, 20:24:33 »

Интересува ме записване на дата и час. Иначе за попълване на декларациите с данните ни и аз чух, че става лично, но това е малко преди събитието май (около седмица). Чух, че записването на датата трябвало да стане най-късно месец преди сватбата, но няма да ми е възможно да си взема отпуск скоро, а искам все пак да си запиша избраната дата. Опасявам се, че ако чакам още малко и ще трябва да запиша час за октомври  sad
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: май 13, 2012, 20:40:27 »

може и някой друг да отиде но с вашите лични карти
Активен
eviaz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101


отче наш които си на небесата.........


« Отговор #119 -: май 19, 2012, 16:28:40 »

здравей  smile мими
фризьор до кодак на цветан спасов на 2 или 3 етаж жената е добра при нея има и гримьор и маникюр но от гримьорката не съм много доволна  за фото ние бяхме с креатив маус не ти ги препоръчвам некадърници за дж незнам но мога да поразпитам
весела сватба и щастлив брак и всичко най  smile
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines