Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 18:14:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛЕВЕН 2  (Прочетена 73717 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: юни 05, 2011, 19:35:07 »

Активен
ppvasileva
Ентусиаст
**
Публикации: 81



« Отговор #1 -: юни 06, 2011, 10:25:26 »

   eviaz,честито!Пожелавам ти много семейно щастие и много красиви моменти!!!Това,което е станало с косата ти е ужасно,направо не мога да повярвам,че има толкова некадърници beating Важното е,че сте съомели да покриете гафовете и сте се забавлявали.Ще чакам с нетърпение да качиш снимки,за да разгледаме.Ако не ти е проблем би ли ми писала на лични кои ти бяха фотограф и видео?
Активен
Sabrina84
Ентусиаст
**
Публикации: 64


« Отговор #2 -: юни 08, 2011, 10:50:30 »

Eviaz, честито и от мен! Дълъг и щастлив семеен живот ти желая! Важното е, че в крайна сметка всичко е минало добре. Запомни само хубавите моменти и не се ядосвай заради грешките на другите.

Можеш ли да ми кажеш коя ти беше фризьорката, за да не попадна на нея. Може и на лични. Аз не съм си намерила още нито гримьор, нито фризьор.
« Последна редакция: юни 08, 2011, 10:54:55 от Sabrina84 » Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 08, 2011, 18:12:39 »

eviaz честито и от мен много семейно щастие и помни хубавите моменти от тази нова стъпка в живота ви .Би ли споделила на лични фризьора си и фотографа да не съм разочарована и аз.
Активен
eviaz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101


отче наш които си на небесата.........


« Отговор #4 -: юни 11, 2011, 10:11:55 »

благодаря за пожеланията момичета smile
ппвасилена нещо не успявам с качването на снимки sad ще пробвам пак  pardon дано успея
Активен
Sabrina84
Ентусиаст
**
Публикации: 64


« Отговор #5 -: юни 13, 2011, 10:40:42 »

благодаря за пожеланията момичета smile
ппвасилена нещо не успявам с качването на снимки sad ще пробвам пак  pardon дано успея

Много красива булка си била, Eviaz. И не се ядосвай за косата - булото стои чудесно!
Активен
ppvasileva
Ентусиаст
**
Публикации: 81



« Отговор #6 -: юни 13, 2011, 12:31:27 »

   Eviaz,с булото наистина изглеждаш страхотно и роклята е много красива.... :)като цяло изглеждаш невероятно!!! Bravo
Активен
mishenceto
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #7 -: юни 15, 2011, 08:43:28 »

Евтиното излиза винаги много по-скъпо от скъпото...  pardon За това никога не залагам на евтини неща.
Наехме уж скъпо фото и видео накрая се оказа, че е без пари. Подариха ни и три дневна почивка в Слънчев Бряг на самата сватба, нещо което не сме очаквали. Получихме далеч повече от очакваното и като снимки и като видео.  pardon
Не си ли гледала какво ти предлагат преди това като фото и видео или си се ръководила само от цената  girl_impossible?
eviaz как се казват фотографа и оператора ти сподели за да не се опари и друга двойка. Форума нали е за това.
« Последна редакция: юни 15, 2011, 16:13:08 от mishenceto » Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 20, 2011, 15:05:51 »

Момичета къде се загубихте кажете ми някой знаели как стоят нещата по въпроса с служебната бележка която се изисква от работодателя за сключване на граждански брак -от къде се взема в какъв срок трябва да се представи пред работодателя.Благодаря ви
Активен
eviaz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101


отче наш които си на небесата.........


« Отговор #9 -: юни 20, 2011, 15:43:12 »

mishenceto smile ами гледах да ти кажа и бяха хубави а за цената не ми се струваше евтино 230 лв но откаде да предположа че няма да ни направят поне една снимка с родителите колкото и хубави да са другите снимки това е огромен провал от тяхна страна все още съжелявам че ги наехме cray
 mimi1809 незнам дано някои знаещ се включи и ти помогне
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 20, 2011, 18:02:21 »

mimi1809 аз представих на работа копие от Свидетелството за граждански брак.Не съм давала бележки и нямаше проблем.
Активен
ppvasileva
Ентусиаст
**
Публикации: 81



« Отговор #11 -: юни 21, 2011, 10:24:21 »

  За пръв път чувам за подобна бележка.Аз съм все още студентка,но милото работи,така че наистина ако някой знае нещо повече да сподели smile
Активен
peperuda
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #12 -: юни 21, 2011, 10:44:00 »

Евтиното излиза винаги много по-скъпо от скъпото...  pardon За това никога не залагам на евтини неща.
Наехме уж скъпо фото и видео накрая се оказа, че е без пари. Подариха ни и три дневна почивка в Слънчев Бряг на самата сватба, нещо което не сме очаквали. Получихме далеч повече от очакваното и като снимки и като видео.  pardon
Не си ли гледала какво ти предлагат преди това като фото и видео или си се ръководила само от цената  girl_impossible?
eviaz как се казват фотографа и оператора ти сподели за да не се опари и друга двойка. Форума нали е за това.


Далеч съм да правя реклама някому, но на моя позната в Плевен, както и на мен самата фотото и видеото го снимаха един сравнително млад екип. Момчето се камерата се казва Евгени, а фотографката Камелия. Снимат във Варна, харесва ми това, че имат креативни и нови идей. Не са като повечето стари фотографи и видеооператори по на 60, където не виждат, ама са търгнали да снимат.

Нашето видео е Full HD, от снимките сме повече от доволни.
Цената им при това е приемлива. Всичко някъде излиза към 550 лв.

Ако някой има желание да пише на лично - давам и сайт, защото модераторите ще ме погнат, че правя реклама. smile
Активен
ppvasileva
Ентусиаст
**
Публикации: 81



« Отговор #13 -: юни 23, 2011, 11:39:39 »

   Момичета дайте някакви съвети къде да обикаляме за халки...Мисля другата седмица да го правим,а въобще не съм наясно къде да ходя :(Незнам и колко време ще отнеме,ако няма размери и т.н.,за да се направят...
Активен
peperuda
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #14 -: юни 23, 2011, 13:50:26 »

   Момичета дайте някакви съвети къде да обикаляме за халки...Мисля другата седмица да го правим,а въобще не съм наясно къде да ходя :(Незнам и колко време ще отнеме,ако няма размери и т.н.,за да се направят...


Ако имате време пообиколете извън Плевен ... например велико Търново или София.

Аз на ското бях в Търново за известно време и наистина имаше чудни халки, даже в различни размери!  smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines