Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 13:44:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Нашите Коремчета и Сутиенчета 6 "  (Прочетена 132113 пъти)
 
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: януари 08, 2012, 09:57:58 »

Слънце, много сладка пупа си имаш smile Всички момичета са много сладки и тези коремчета... smile Много сте хубави, но честно казано на мен корема не ми липсва, някои майка като кажат липсва ми корема....е на мен не ми липсва, може би ми липсват ритниците, но не и корема smile С този корем след 7 месец нищо не можех да правя. А също нямам много снимки като бременна, защото не се харесвах така, когато си с момиче много напълняваш и разширяваш, отделно и зимата в къщи и станах.... smile Имам снимки за всеки месец, в който влизах, за да се види колко напълнявам.Качих 27кг, свалих 20 за 6м. , бавно,но сигурно:) Остават ми още 7, въпреки че никой не ме харесваше толкова слаба.
Като знам сега колко хубави моменти ви чакат ми се прииска и на мен бебе, но ще чакам. smile
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #166 -: януари 09, 2012, 13:33:25 »

tweety bird , като казваме че ни липсват коремчетата може би точно ритничетата имаме предвид. Поне за мен това беше много мил момент, който никога няма да забравя:) Няма бременна грозна - радвайте се на коремчетата и бебчетата в тях  Girl_hide
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: януари 10, 2012, 22:59:08 »

...честно казано на мен корема не ми липсва, някои майка като кажат липсва ми корема....е на мен не ми липсва, може би ми липсват ритниците, но не и корема smile
Ооо, и на мен не ми липсва корема. Даже май нищо от бременноста не ми липсва, освен съня и спокойствието. То това май не от бременноста, ами от времето преди децата като цяло ми липсва. Но това е друга тема smile И аз много искам вече да отслабна, много ми е тежко да съм тежка tease

alben4ik и vilinka__ много сте сладки и двете.

Моника, ти имаш ли вече коремче?
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: януари 10, 2012, 23:11:55 »

Аз съм от тези,на които им липсва корема. sad Знам,че е тъпо,ама дори и тежестта на тумбака ми липсва.
Не и килограмите обаче. tease
И аз се присъединявам към Капризче и искам да призова Моникамария да качи някоя снимчица. blush
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: януари 11, 2012, 02:03:40 »

Ето го мойто коремче.  blush Снимката е от преди 2 дена, т.е. 20-та седмица и 3 дена. Тъкмо преполовила бременността.  danceg


* DSC00991d.JPG (73.33 KB, 410x631 - видяно 307 пъти.)
Активен
vilinka__
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: януари 11, 2012, 08:14:54 »

Monikamaria - много хубава пупа си имаш! yahoo И само колко си финна ... чак ти завиждам blush Много се чудя на повечето момичета тук, как успяват да запазят тези страхотни форми. Аз се чувствам и изглеждам като топка с крака  huhhuh.gif
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: януари 14, 2012, 16:51:17 »

vilinka__, мерси, ама то пък и една пупа.  Wink Относно формата не се чувствай така - все пак си бременна! После ще сваляме докато тичаме по бебето!  blum Аз 5 кг. съм качила, но да ти кажа гледам да внимавам. И много ми помогна това, че всяка сутрин ям задължително грейпфрут на гладно. С него много по-бавно се качват килата. good А е и много полезен същевременно!
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: януари 16, 2012, 22:22:26 »

Моникамария,направо си супер! Bravo Изглеждаш страхотно.Стискам палци да се задържи така положението до края. give_rose
Вилинка,изобщо не изглеждаш пълна,напротив!Много си слабичка и изобщо не ти личи.Ако те видя в гръб,няма да знам,че си бременна. girl_wink
Слънце,видях снимката в темичката ти и съм без думи...  Girl_hide Много си красива.  girl_wink
Активен
vilinka__
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: януари 17, 2012, 17:02:20 »

Monikamaria и аз го знам това за грейпфрута, но не мога да го вкуся! Толкова горчиввв .. ужас!  bad Carlyangel - благодаря ти за хубавите думи, но аз винаги съм била много слаба и сега като качих толкова килограми, се чувствам кофти! Все пак всичко е в името на бебчо, то да е живо и здраво, пък мама ще му мисли после.  pardon 

Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #174 -: януари 17, 2012, 17:20:18 »

Писах, писах, а пък не ми е излязъл поста  crazy
Общо взето обяснявах, че си мисля, че на мен ще ми липсва коремчето. Най-вече заради прекрасната врзъка, която имаме с бебчето докато сме едно цяло  heart Няма как да не ми е мъчно и за сладките движения, които бебка много усилено изпълнява нон-стоп. А може дори и заоблената форма да ми липсва. Въпреки, че неудобставата по обличането и движенията ще изчезнат  blum а и ще мога да си обличам отново всички дрехи  MANICURE
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: януари 17, 2012, 17:40:10 »

Светле пусни повече снимки от фотосесията.Моника изглеждаш добре.
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: януари 18, 2012, 00:26:38 »

Цитат
Имам снимки за всеки месец, в който влизах, за да се види колко напълнявам.Качих 27кг, свалих 20 за 6м. , бавно,но сигурно:) Остават ми още 7, въпреки че никой не ме харесваше толкова слаба.
tweety bird ,може ли да споделиш как?
Незнам дали тук е мястото,но понеже няма тема за коремчетата след раждането,реших тук да питам.
Аз напълнях 24-25, за година и 3месеца свалих само 16кг.Имам още 8 -9кг, като от 2 месеца вече не кърмя и не съм свалила нито грам.

И аз да кажа,момичета чудесни сте. give_rose
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: януари 18, 2012, 00:42:00 »

Благодаря, момичета!  give_rose
carlyangelkiss2 то че няма да остане така - няма. Ама и аз се надявам силно да не кача прекалено много, защото знам, че много трудно ще сваля! Много!
vilinka__, това с вкуса си е проблем за някои хора, особено сега, когато си бременна.  good
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: януари 18, 2012, 13:51:51 »

matsinka , има тема за коремчетата и след раждане, но е за снимки, не за това как са свалени, освен да напиша как съм свалила в темата за здравословно хранене. Бях на диетата със зелевата супа няколко пъти плюс тренировки. Не ям много сладко, пък и не обичам и не ям пържено. АКо искаш на лични да ти пиша , прецени си как да не спамим. smile
Коремчетата са сладки така или иначе, защото знаем какво ще излезне накрая, но като корем не ми липсва, но много обичах да ме ритка. smile
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: януари 25, 2012, 18:20:12 »

Здравейте, мацки!
Ето ме мен с коремче от 29 седмица.


* SDC12969 (300 x 400).jpg (16.91 KB, 300x400 - видяно 2777 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines