Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 02:43:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: сватбата на Radost на 7-ми юли 2007г.  (Прочетена 3880 пъти)
 
Radost
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101


усмивки и любов


Моят сватбен албум

« -: август 06, 2007, 14:44:59 »

Здрадейте момичета!
        Искам да разкажа за деня, който ме накара да се влюбя отново в моя любим. Сватбата беше определена за 7-ми юли 2007г. Подготовката по нея ме накара в един момент да плача, в един да се смея..... но беше изпъстрена и с много напрежение, но и с много хубави емоции. След като последните десетина дни преди сватбата бях пометена от вихъра на приготовления, уточнения и подробности нямах никакво време за себе си. А така ми се искаше последната седмица преди сватбата да се върна при мама и татко и да спя последните 7 дни в старото ми „в къщи”. Но откъде ти време. Двамата с дани ставахме сутрин в 6.00 ч. И тръгвахме по задачи – танци, срещи и последни покупки. До късно през ноща правихме – винаги двамата – менюта, карти с имената на гостите, разпределения на гостите – по маси, списаци с гостите – по азбучен ред, по маса, по това чии са гостите – наши приятели, мои роднини, негови роднини, приятели на родителите. Побъркахме се. Ако не ми помагаше той нямаше нищо да направя. Беше с мен навсякъде  - по магазините, на проба, на среща със сватбения агент, на танци и н.т.
В деня преди сватбата вече всичко беше готово, с изключение на някои дребни неща, но Данаил ми каза да не се тревожа, че той всичко ще довърши – аз да отида да си почивам за да съм красива на другия ден. Отидох на масаж и процедура за лице, после се прибрах в къщи и се предадох на грижите на майка ми и сестра ми. Бях решила да си легна рано, но не стана така. Със сестра ми се заприказвахме и времето бързо минаваше. Видях, че е станало 1.00 ч. И реших да си лягам. Тотава Данаил ми се обади и ме пита: „ Слъце, знаеш ли къде са ми обувките? Не мога да си ги намеря.”  Не можа да ги открие и аз вече уморена и притеснена му казах да си ляга и утре да отиде да си купи други. Въпреки всичко  спах спокойно и се събудих към 8.00ч. в превъзходно настроение – нетърпелива, превъзбудена, но и малко притеснена дали Данаил ще успее да си намери същите обувки. Пих кафе на слънчице на терасата и чаках фризьор и гримьор да дойдат. Оставих се в ръцете им. Отпуснах се и се наслаждавах на последните си часове като госпожица. И ДЕНЯТ започна.............
       Всички се суетяха около мен и неусетно времето летеше, летеше, летеше. Данаил ми се обади и казва: „Мило идвам да те взема... чакаш ли ме... ?”  Сърцето ми щеше да изкочи. Всички съмнения, които имах бяха забравени. Остана само мисълта, колко много го обичам. Започнаха да ме обличат, да ми слагат воала. Всички приятелки бяха в моята стая и помагаха. Не след дълго чух клаксоните и видях лимозината да спира пред нас. Бързо се дръпнах от прозореца да не ме види. Приятелките започнаха да ме шегуват дали не съм размислила. Не бях, въпреки, че се шегувах, че може да съм булката беглец. Чух музиката. Свиреха любимата ми песен от филма „ Зона Замфирова”. Усетих, че се чувствам на седмото небе.
       По това време става пазаренето пред вратата, после пред моята врата и .... той влезе.... Очите му бяха пълни със сълзи и трапареше, докото ме прегръщаше. „ По-красива си от ангел, любов моя.... обожавам те.”  Това бяха неговите думи, когато ме видя и аз никога няма да забравя как ме накара да се чувствам.  Оттам нататък за мен света започва и свършва с него........ Развълнувах се .... ще ви доразкажа..... още по-нататък. Сега сам потънала в спомени за онзи миг.....

       




* 07=07=07 062.jpg (80.21 KB, 841x558 - видяно 320 пъти.)
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 06, 2007, 15:05:53 »

Ееех,любов,любов...Радост,като приказка е сватбата ви,а ти една очарователна,красива булка!!!Гледах ви в предаването на Калина-много любов струи от очите ви!А организацията на празника си личи,че ви е отнела време,направена е с много желание и,както казваш-с взаимно раздаване...Обичайте се все така!
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #2 -: август 06, 2007, 15:12:39 »

Мила Радост, първо искам да те поздравя и честито разбира се give_rose
Пожелавам Ви на теб и твоя любим щастието и красивите мигове , които бих искала и за себе си  blush
Гледах вашата сватба по скат - наистина сватбеното ви тържество е било много красиво!Браво за перфектната организация Bravo Bravo Bravo
Но освен влюбения поглед на мъжа ти имаше едно нещо което ме развълнува най -много - речта ти към твоите родители cray...Няма по -красиви думи които могат да се изрекат...Докато те слушах имах чуството че това са думите които аз винаги съм искала да изрека на моята майка, но които никога не  съм могла да подбера правилно....Не бях чувала/виждала/ до сега толкова силни чуства, да бъдат толкова добре "облечени" с думи Bravo Bravo Bravo
Още веднъж честито и попътен вятър kiss2
Активен
Radost
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101


усмивки и любов


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 06, 2007, 15:30:09 »

Мила Радост, първо искам да те поздравя и честито разбира се give_rose
Пожелавам Ви на теб и твоя любим щастието и красивите мигове , които бих искала и за себе си  blush
Гледах вашата сватба по скат - наистина сватбеното ви тържество е било много красиво!Браво за перфектната организация Bravo Bravo Bravo
Но освен влюбения поглед на мъжа ти имаше едно нещо което ме развълнува най -много - речта ти към твоите родители cray...Няма по -красиви думи които могат да се изрекат...Докато те слушах имах чуството че това са думите които аз винаги съм искала да изрека на моята майка, но които никога не  съм могла да подбера правилно....Не бях чувала/виждала/ до сега толкова силни чуства, да бъдат толкова добре "облечени" с думи Bravo Bravo Bravo
Още веднъж честито и попътен вятър kiss2

Мaichenceto,
Първо благодаря за милите думи на теб и на Rossistela. Много ми се искаше да си подготвя хубава реч, но от толкова други неща за това не остана време, затова реших, че ще заложа на импровизацията. На самият свадбен ден за речта бях напълно забравила, затова, когато Калина обяви, че булката иска да каже нещо, първоначално се стреснах, защото не бях мислила какво да кажа. Тогава като взех микрофона думите дойдоха сами... и аз успях да разплача и разсмея мнозина.
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 06, 2007, 17:25:50 »

Radost, пожелавам ви дълъг и щастлив семеен живот smile За съжаление не успях да гледам предаването sad Разкажи как мина самата сватба lol) Сигурно е била много хубава good
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 06, 2007, 00:20:46 »

Radost защо така е забравена твоята темичка? Това, което си разказала звучи страхотно и нямам търпение да разбера и повече!  girl_in_love Хайде разкажи ни!  smile
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 06, 2007, 13:23:36 »

Да, да и снимчици повече, Радост миличка много стилна и  изискана булка си била, браво за стила и красотата на цялата Ви сватба  Bravo
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 06, 2007, 18:15:10 »

Макар и с малко закъснение искам да ти честитя сватбата Радост!  give_rose
Много си красива, много стилна, а воала ти е страхотен  girl_in_love
Бъдете много щастливи и се обичайте  heart


* 3_roses.jpg (14.57 KB, 300x400 - видяно 1819 пъти.)
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines