Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 22:49:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 78 79 [80] 81   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките - мода, тенденции ...  (Прочетена 330546 пъти)
 
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #1185 -: януари 21, 2008, 16:34:53 »

Ииии, харесах си супер обувки от колекция 2008 на GIDO!Намерих адресите на магазините, в които продават тук в Стара Загора! Пожелайте ми успешно намиране поне на обувки! blum


ава нали за тази фирма Гидо става на въпрос
http://www.gido-shoes.com/ ето адреса има защото ако е същата тази фирма е Пещерска,а аз съм от Пещера и ако мога да ти помогна ще се радвам Wink
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #1186 -: януари 21, 2008, 16:49:25 »

Dafni, точно за тази става въпрос! good Трябва да съм ги купила обувките до 2 седмици /заради пробата/, така че ако не ги намеря, нищо чудно да ми се наложи да те моля за услуга! blush
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #1187 -: януари 21, 2008, 16:52:42 »

Dafni, точно за тази става въпрос! good Трябва да съм ги купила обувките до 2 седмици /заради пробата/, така че ако не ги намеря, нищо чудно да ми се наложи да те моля за услуга! blush
няма проблем ще се радвам ако мога да помогна,но щом имат магазин в Ст.Загора отивай веднага там и ги питай да си направиш поръчка на обувките до две седмици със сигурност ще са готови Wink иначе ако немогат ще задействаме нещата от тук,даже познавам някои които работят там така че няма да се пртесняваш Wink good
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #1188 -: януари 21, 2008, 20:32:52 »

Иии,вече си мислех че поне с едно нещо няма да имам проблем,ама йок! Плачещо момиче Mad girl Ходих в трите магазина, за които в сайта на Гидо беше посочено,че са техен представител. Единият магазин вече не работел с Гидо, в другите ми казаха,че още н са започнали договарянията между производител и търговци-щяло най-рано да е през март..На мен ми трябват обувките до 2 седмици!
Дафни,моля те провери как да действаме!Да разбера колко струват,може ли да поръчам една бройка и т.н. Ужас! Малко е страшно така на сляпо..
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #1189 -: януари 22, 2008, 12:48:53 »

Аз на всяко гърне мирудия, или както веднъж милото каза след едно ходене на китайски ресторант: на всяка манджа соев сос, но и аз да си кажа мнението.

Аввичка обувчиците са много милички и сладурски  girl_in_love И можеш и после да си ги носиш. А dafni да я черпиш тортичка че ще удари едно рамо за покупката  tease tease tease
Активен
_Deskata_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #1190 -: февруари 05, 2008, 23:24:30 »

Аз си поръчах дантелени ботуши. Роклята ми е дълга,ама не е вярно,че няма да се виждат, както казват всички, защото когато ходя и танцувам почти през цялото време ще я повдигам и няма как да съм с каквито и да е  crazy Аз съм страшен маниак на тема обувки и обиколих 5 пъти София и Перник и не можах да си харесам. Не мога да повярвам, че има толкова грозни бели обувки...  cray И всичките ги правят ниски, с цел да са по-удобни, но не мислят изобщо за булките, които могат да носят и високи  beating
Активен
Kali77
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32


Аз и Дядото - вече семейство!


Моят сватбен албум

« Отговор #1191 -: февруари 07, 2008, 19:12:11 »

Здравейте!Потърсих чрез търсачката за нещо писано по въпроса,но нищо не открих pardon,та затова реших да пусна тема!Моля да бъда извинена,ако се повтарям и темата да бъде изтрита! Girl_hide
  Та въпроса ми е,някой знае ли място,където могат да ми направят обувки и ботуши по поръчка за сватбата?Но не по техни модели,а аз да им предоставя модел,а те да ми изработят в друг цвят или от друга материя!!!
Става дума за Варна и региона!
Благодаря предварително! thank you
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #1192 -: февруари 07, 2008, 19:16:53 »

за варна не знам но ако ти се разхожда до софия,виргиния здравкова май правела и в една пресечка на витошка имало едно ателие където също правели,но сега точен адрес не мога да ти дам.ако искаш повече инфо пиши на лични Wink
Активен
Kali77
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32


Аз и Дядото - вече семейство!


Моят сватбен албум

« Отговор #1193 -: февруари 08, 2008, 13:32:20 »

Благодаря за вниманието,но мисля,че едно ходене до София би оскъпило толкова много обувките,че просто не си струва!
Писах ЛС на Dafni,с молба да ми даде малко инфо,но честно казано не успях да разбера дали в крайна сметка успях да го изпратя успешно new user!Моля Dafni да ми пише във форума,ако не е получила нищо,за да и го напиша пак!
Благодаря ви още веднъж и всичко най,най на всички! good
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #1194 -: февруари 09, 2008, 22:01:18 »

Здравейте!
Имам един малък проблем. Ходих до Сватбен център София и там си харесах едни обувки - много симпатични, цвят шампанско, заоблени отпред - от пръв поглед си знаех, че това са моите обувки! Но когато попитах за моя номер, троснато ми отговориха, че това било само мостра и не се продавали, нямало моя номер и не можели да ми дадат информация за фирмата-производител. huhhuh.gif Отличен подход към клиента, няма що aggressive
Та така, на обувките пишеше Spas Bulgaria - търсих в гугъл и не откривам нищо... Някой знае ли нещо за тази фирма или поне къде другаде се продават техни обувки? Готова съм да отлетя веднага натам smile
Ще ви бъда много много благодарна, ако можете да ми помогнете! butterfly
Активен
_Deskata_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #1195 -: февруари 09, 2008, 23:45:06 »

Здравейте!
Имам един малък проблем. Ходих до Сватбен център София и там си харесах едни обувки - много симпатични, цвят шампанско, заоблени отпред - от пръв поглед си знаех, че това са моите обувки! Но когато попитах за моя номер, троснато ми отговориха, че това било само мостра и не се продавали, нямало моя номер и не можели да ми дадат информация за фирмата-производител. huhhuh.gif Отличен подход към клиента, няма що aggressive
Та така, на обувките пишеше Spas Bulgaria - търсих в гугъл и не откривам нищо... Някой знае ли нещо за тази фирма или поне къде другаде се продават техни обувки? Готова съм да отлетя веднага натам smile
Ще ви бъда много много благодарна, ако можете да ми помогнете! butterfly


Моят съвет е да не търсиш точно тази фирма и да си го поставяш за цел, защото можеш да се изнервиш. Аз така си харесах едни, на които още даже им мисля  cray, ама имаше само 36-ти номер от тях. Мислех да търся фирмата, ама те може да ги докарват от Турция или някъде другаде и реших, че това ще ми докара само повече нерви. Накрая направих малък компромис и си взех дантелени ботуши. Bravo
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #1196 -: февруари 10, 2008, 10:59:39 »

Искам обувки с висок ток, а всички булченски са с едни мънички токченца. angry
Аз съм висока, а приятелят ми е още по -висок и спокойно мога да се кача на какъвто си ток искам, ама няма. Свикнала съм да ходя на високи токчета и то по-цял ден и въобще няма да ми е проблем. Трябва май доста да пообикалям за да намеря каквото искам
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #1197 -: февруари 10, 2008, 18:27:28 »

Aniiii8, пробвай в Tendenz и в големия магазин за обувки в City Center Sofia (който май се казва Leonardo).
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #1198 -: февруари 10, 2008, 19:34:55 »

Онзи ден ходих в Леонардо и много неща си харесах, нали съм маниак на тема обувки. Моите ги поръчах от същата фирма, която ми шие роклята, в понеделник ги пробвах и са страшно удобни. Това не го очаквах, веднага ми легнаха, десенът е по поръчка и само ще спомена, че ги избрах на сляпо, без дори да съм пробвала. Голям риск си поех. Токчето е 7 см. и ми е супер добре.  Bravo
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #1199 -: февруари 11, 2008, 14:52:41 »

здравейте!Аз също мислех че ще имам проблем с обувките.........но за моя радост не стана така :)Имах точна представа какво искам.....влизам в един магазин и се оказва че това което искам или не е в моя цвят или е на много висок ток или на глезена не е с панделка......и тогава продавачът каза че могат да ми ги направят така както искам-фирмата е българска- и така след 2 седмици ще си имам обувки+чанта-отново по поръчка! yahoo
Активен
Страници: 1 ... 78 79 [80] 81   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines