Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:23:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на iveto90 - 18.06.2011  (Прочетена 43906 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #180 -: юни 27, 2011, 09:12:15 »

Това със суровото яйце е страхотно, хубаво е, че си сръчна! Иначе как ли щеше да се разплеска..... Bravo
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #181 -: юни 27, 2011, 09:18:40 »

svekarva ама аз не знаех нищо до последно, и DJ-я като започна да обяснява и аз не знам какво да правя хахаха, нооооо се справих отлично без да бързам, всички ме гледаха и пляскаха, беше готино smile и хайде ще направя един подробен разказ и ще го постна  blum исках да изчакам и DVD-то от сватбата за да се подсетя за някой по интересни моменти но то закъснява нещо...
« Последна редакция: юни 27, 2011, 09:20:37 от iveto90 » Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #182 -: юни 27, 2011, 18:14:12 »

Здравейте дами,
ето и така дългоочаквания подробен разказ от мен (съжалявам че късно го пиша).

На 18 станах в 8 часа и си пих кафенцето както обикновенно, само дето бях при мама и тати от предната вечер. Към 9 часа дойде фризьорката приятелка на мама да и направи прическа и така обихме малко време. Към 11 отидохме вече в салона и мен да ме правят, първо прическата после грима. Нямах ни най-малка идея каква ще е прическата защото пробна нямаше време да се прави smile После дойде време за грима-той стана страхотен точно както исках супер нежен и семпъл. След това тръгнахме пак за вкъщи и започнаха да идват част от гостите. Баба ми и майка ми се хванаха да ми обличат роклята а то какъв зор беше с нея...аз супер много се изнервих, но си заслужаваше. Като се видях облечена и направена много се харесах smile И така стана 15:00часа и започнаха да се чуват класконите, бързо слязоха долу на вратата всички които бяха в нас и не ме дават...било е страшна бутаница на вратата но най-накрая след около 20 минутно чакане младоженеца нахлу при мен и като ме видя запчнаха прегръдки и целувки, последваха снимки, с кумовете с гостите и така се поуспокоиха малко нещата и аз започнах да ги закичвам с битониерите. Към 4 без малко се подготвихме да ходиме към ритуалната. Слязоха всички долу само аз и баща ми останахме за да ме изведе под ръка. Мама ни подля вода да ми върви и така тате ме предаде на кума. След това се качихме леко по колите и тръгнахме. В ритуалната беше много хубаво, влязоха преди нас шаферките (много бяха сладки) и след тях и ние. Застанахме а на мен сърцето щеше да ми изфръкне smile и започна ритуала. Жената попита младоженеца дали ще ме вземе той бързо без да се замисли (не че трябваше lol каза силно "ДА", след това и мен и аз казах силно и ясно "ДА". Сложихме халките и последва едно голямо "ГОРЧИВО"... след като се врекохме един на друг направихме малко снимки, поздравиха ни и излязохме навън, пак малко снимки и се качихме отново по колите...По пътя с кумовете се забавлявахме, пяхме, те пиха от ракииката и така...Стигнахме в ресторанта, влязохме вътре и последва ритуала със захранването...Свекито беше притеснено но имаше едно допълнение DJ-я каза че младоженеца трябва да захрани тъщата и свекървата с каквото пожелае...и така даде на майка си мед а на майка ми и от двете-хихихииии....
След това ритнах менчето( не че не знаем какво ще е бебето) и излязоха двете едно зад друго плътно, но първото момче smile След това се настанихме, последва наздравицата с кумовете и отново "ГОРЧИВО", но не само за нас а и за тях-хихихииии
След това открихме дансинга с първия си танц като семейство на песента на Силвия Кацарова-Обичам те...поканихме кумовете и родителите ни да танцуват до нас. Всички станаха след това на хорото което поведе кумата smile И така до като последваха и другите ритуали, през това време всички танцуваха (за което съм супер щастлива, че нямаше почти седящи), после дойде ред за хвърлянето на букета. И такаааа всички девойки бяха се нахъсали да го хванат даже и шаферките (а те са на 5 и 6 години) но майтап да става...залъгах ги първоначално и хоп- обръщам се и гледам на младоженеца сестра му го държи и се смее (а тя много искаше да го хване), и и казах "не е ли съдба" smile Обаче изненадата не беше това. Една приятелка казала на кумата за една игра. Трябваше да прекарам сурово яйце през единия крачол на младоженеца и да го изкарам през другия-това означавало колко съм сръчна. Ееее справих се като за 6-ца разбира се:) Последва и жартиера младоженеца се справи за нула време с него като кумата му държа ръцете, хвърли го и хоп на сестра му годеника го хвана...това вече си е чисто и просто за сватба...
След това продължихме с танците, хората и т.н. Малко по-късно последва и тортата (много съм доволна, беше страхотна точно както си я представях) разрязахме първото пърче и то се оказа след 2 мин върху мен, бях доста омазана ама беше забавно и вкусно...След това раздадохме по едно пърче на неженените двойки които преди това извикахме около тортата и трябваше момичетата да дават от тортата на момчетата и които първо я изядад са следващите младженци...и там стана едно омазване.
И така продължихме всичко с мнооооооооооого танци, песни и хора, даже играхме и навън пред ресторанта...
Аз съм супер щастлива и мноооооооого доволна от сватбата, всичко беше супер, е имаше малко притеснения и нерви но като цяло беше страхотно.

Мноооооого се отнесох, съжалявам ако има неща които се повтарят, но се надявам да ви е харесал разказа smile Сега си чакам само и видеото което доста се забави дано си заслужава чакането
« Последна редакция: юни 27, 2011, 18:19:43 от iveto90 » Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #183 -: юни 27, 2011, 18:26:47 »

Еййй Иве това беше един невероятен разказ. Много се радвам, че сватбата е станала точно както си си я представяла. Какво по хубаво от това да получиш сватбата-мечта. Напроаво останах безмълвна след разказа ти наистина всичко изглежда ,много добре подготвено. А относно трвогите - е то няма как хептен без тях smile все пак те разнообразяват обстановката girl_wink
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #184 -: юни 27, 2011, 19:03:00 »

Mishi благодаря ти, радвам се че ти е харесал blum
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: юни 27, 2011, 20:38:30 »

Страхотно докато четях разказа ти се почувствах все едно съм била там  Girl_hide направо е прекрасно било.
Много се радвам за теб ,че сте си изкарали добре и ви желая много много много щастие  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #186 -: юни 28, 2011, 08:02:07 »

хахаха, и това за захранването от младоженеца много хубаво го е направил водещият! Пък и зетът умен, знае как да се подмаже на тъщата  Wink!
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: юни 28, 2011, 08:24:15 »

Ехаааа, дочакахме го този разказ, но си струваше! Браво на вас, много хубаво е било!
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #188 -: юни 28, 2011, 08:51:17 »

Много, много благодаря give_rose разказано като на един дъх, радвам се че ви е харесал Wink
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: юни 28, 2011, 09:52:10 »

Супер , Иве, страхотно е било, и аз поех малко от емоцията докато четях  danceg много се радвам, че се е получило както си го искала  smile
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #190 -: юни 28, 2011, 09:59:21 »

Благодаря, аз направо се върнах на сватбата с този разказ, все едно на момента се случва всичко-хихииии...сега ще следя бъдещите булки за техните разказчета smile

Иначе момичета още не сме почнали с освежаването в нас и тези дни ми е едно такова нервно, всичко ме дразни направо нямам думи, милото само ме пита дали съм добре за да не му говоря и на него глупости само казвам "добре съм", след малко се развихрям да чистя докато го няма поне там ще си изразходвам енергията и нервите smile
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #191 -: юни 29, 2011, 13:30:29 »

Най-накрая видях и аз снимките! Много сте сладки, просто сияете! Бъдете все така щастливи и влюбени heart
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: юни 29, 2011, 15:08:27 »

пак ви разглеждах снимките, големи сладури сте и двамата наистина  give_rose
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #193 -: юни 29, 2011, 16:33:51 »

plesure, Тiama благодаря ви give_rose ще кача още малко само да имам време, че утре ще ходя на доктор да си видим малкото съкровище а днес съм на имен ден... smile
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #194 -: юли 18, 2011, 08:18:46 »

                                   ЧЕСТИТА НИ МЕСЕЧИНКА

Пожелавам си да сме все така влюбени и щастливи и малкото съкровище, което чакаме да ни слуша и радва и да ни изпълва със сили за да преминаваме през препятствията които ни поднася живота girl_in_love Пожелавам си още винаги да разчитаме един на друг, да не позволяваме семейният ни живот да се превърне в бреме или навик. Любовта ни е събрала и вярвам, че няма да угасне и ще е с нас постоянно.


                         


Наздраве за нашата любов! Наздраве и за следващите ни безброй години на взаимно щастиe! nazdrave
« Последна редакция: юли 18, 2011, 08:22:07 от iveto90 » Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines