Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 17:24:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на iveto90 - 18.06.2011  (Прочетена 48084 пъти)
 
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юни 15, 2011, 09:06:11 »

Ауу,то дошло време yahoo
Много се радвам за бебо,на мен също Калоян ми харесва повече.Важното е да е жив и здрав и леко да мине раждането.
Бъди много спокойна, щастлива и красива булка.Ще чакаме с нетърпение снимчици danceg
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #91 -: юни 15, 2011, 09:15:14 »

mynicheto май таткото ще надделее ама поне пък второто аз ще си го кръстя както искам blum няма да се паникьосвам много обещавам smile
svekarva таткото знаеше от самото начало че ще е момче и като ми потвърдиха чак не можах да повярвам smile smile smile той е ужасно щастлив а за име ще го измислим има време smile аз нямам много много претенции знам че попринцип е такава традицията.

malinka_a благодаря ти и на мен Калоян много ми харесва, затова му го предложих ще видиме...и задължително ще има снимки smile smile smile
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #92 -: юни 15, 2011, 09:19:01 »

Оххх аз много се вълнувам за твоята сватба и не мога да си представя какво ще е преди моята ... мале мила !!  yahoo
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: юни 15, 2011, 10:27:20 »

Помните ли в сериала "Приятели" как Рос и Рейчъл си казваха "Вето" на имената smilesmilesmile (Малко офф-топик)
Както казаха дамите - важното е детето да е живо и здраво, и като гледам ще е много обичано и обградено с грижи и нежност, а дали ще му викате Калоянчо или Краси - значение няма. То до тогава може и трето име да измислите, знае ли се smile
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #94 -: юни 15, 2011, 10:55:48 »

Иве, съвсем малко остана Сватбаааа Вълнувате ли се вече? Аз съм във вихъра на емоциите и цял ден обикалям ухилена като зелка smile Много се радвам, че бебчо е добре good И аз съм за името Калоян Wink Хайде още малко остана, времето е на наша страна и дано да имаме страхотни сватби yahoo
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #95 -: юни 15, 2011, 12:44:11 »

mynicheto и аз се вълнувам макар сега да не го осъзнавам, поне спя спокойно тия дни защото знам че сме готови smile но миналата седмица ми беше ужасно shok така изглеждах smile

plesure е права до тогава и трето може да дойде наистина само да се роди нормално и всичко да ни ОК името е най-лесно, но наистина както каза ти ще е обградено нон-стоп с грижи и любов smile имаме баби и дядовци бол smile


Тiama мила вълнувам се както казах ама паниката ще ме обвземе пред ритуалната зала сигурна съм smile дано наистина имаме най-прекрасните сватби и много положителни емоций  yahoo

Аз чистих до преди час, оправих каквото трябваше че да може утре да не го мисля а да се посветя на маникюра и педикюра  yahoo обожавам да ходя при мама в салона smile Иначе да се похваля опаковах подаръка за кумовете и украсих шампанското снимки в галерията (мама каза че е станало по-хубаво и от тези по сватбените магазини  blum blum blum )
« Последна редакция: юни 15, 2011, 12:49:32 от iveto90 » Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #96 -: юни 15, 2011, 12:54:48 »

Иве , наистина е станало супер !!! Аа колкото до паниката .. да не вземеш да избягаш  funnytooth
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #97 -: юни 15, 2011, 12:58:39 »

хахаа определено няма да съм булката-беглец но не знам дали няма да объркам нещо пред всички в ритуалната зала  smile
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: юни 15, 2011, 13:08:41 »

супер е украсата! А там няма какво да объркаш, не бой се. Колеги са ми казвали че преди самият ритуал ви водят в някаква стаичка където се подписвате в официалната книга, а това после е само за пред публиката и камерите.. Не знам дали наистина е така, но не бих се учудила
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #99 -: юни 15, 2011, 13:11:27 »

И аз знам, че е така за стаичката, ще ти кажа като мине blum дано не ми се оплете езика само да кажа някоя глупост-хихихиии, за украсата благодаря и аз много си я харесвам blum
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #100 -: юни 15, 2011, 13:12:54 »

Иве, ти трябва само ДА да кажеш хаха не знам как би могла да объркаш ! хаха
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #101 -: юни 15, 2011, 13:29:45 »

То ясно че само това, а ако си "глътна езика" и не мога да го кажа...  smile
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #102 -: юни 15, 2011, 15:23:38 »

Иве незнам дали ще те успокои това, но преди месец кумувахме и наистина ни заведоха в стаичката където няколко пъти повториха какво трябва да се направи. А и " зад кулисите" имаше кой да подсказва и всичко беше наред даже по - добре от плануваното. Така че спокойно всичко ще е ОК. Но ние се подписахме пред всички, а не в стаята. Наистина украсата е станала по-хубава от магазините  Bravo  чудесно си се справила. А за утре ти пожелавам един наистина отпускащ и релаксиращ ден.
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #103 -: юни 15, 2011, 17:02:08 »

Mishi благодаря, мисля че всичко ще е ОК smile И аз много харесвам как стана, свекърва ми само ми повтаря колко ми се отдава, може да се занимавам по-натам с декорация нищо не се знае smile А утре ще се отдам почивка, по обед сме с кумата на разкрасяване и после пак релакс а за петък остава да закараме в ресторанта подаръците за гостите и за кумовете за да не го караме насам натам с нас в самия ден smile
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #104 -: юни 15, 2011, 17:36:21 »

 Bravo Bravo Bravo Bravo значи ще те имам в предвид един ден ако се заженя  blush защото наистина ти се отдава а аз незнам защо предпочитам да си направя нещата сама отколкото да купувам по ми изпълва душата  blum наистина всичко е супер.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines