Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 15:49:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на iveto90 - 18.06.2011  (Прочетена 44322 пъти)
 
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юни 13, 2011, 15:10:42 »

А такааа вие сега ако се окажете и някоя рода  DANCE
Шегувам се разбира се.
Това е много хубаво в смисъл нещата се подреждат на всяка една от нас .Всеки си има някакви ядове ,но накрая всички ще бъдем най-прекрасните булки weddingday weddingday weddingday
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #76 -: юни 13, 2011, 15:13:39 »

panteryx разбира се че ще сме най-прекрасни  blum а за рода не сме защото аз имам баба и дядо там, но и те са живяли преди в София  smile
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юни 14, 2011, 15:29:26 »

срещу стадиона сме, Иве. А между другото, в събота съм на сватба  DANCE ще пия по едно и за вас  give_rose
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #78 -: юни 14, 2011, 15:42:51 »

Аха ясно, къде сте на сватба? smile
 Аз да се похваля младоженеца е с костюм и обувки*YAHOO* остана да украся шампанското, чашите и да опаковам подаръка за кумовете smile а пък е бебо е супер днес бяхме на лекар smile вече съм спокойна
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юни 14, 2011, 15:45:12 »

а така - само хубави неща да се чуват smile
сватбата ще е в ресторант галант в панчарево
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #80 -: юни 14, 2011, 15:48:46 »

Супер, да си изкарате весело smile аз вече съм много спокойна че сме готови на 100%, тортата ще вземем в събота по обед и направо в ресторанта ще я закарат smile Аз днес мерих роклята, няма забележки даже имам още място Wink
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #81 -: юни 14, 2011, 20:06:00 »

panteryx бебето ще е момче baby_boy а за име не сме на 100% сигурни още но ще е на свекъра така казва милото smile
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юни 14, 2011, 22:14:21 »

blum ние нашият син решихме да не го кръщаваме на никого за да няма сърдити после    smile но както и да решите ще бъде ваше решение.
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #83 -: юни 14, 2011, 22:22:11 »

blum ние нашият син решихме да не го кръщаваме на никого за да няма сърдити после    smile но както и да решите ще бъде ваше решение.
подкрепям това което казваш ! И ние няма да го кръстим на никой каквото и да е детенцето !! Но да не спамя тук за себе си .. Иве, как ще се казва ??
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юни 14, 2011, 22:50:31 »

Ивееее, още съвсем малко остава Bravo Bravo Аз колко малко отсъствах, а вие сте вече готови с всичко!!! Браво на вас Bravo Радвам се,че бебчо е добре и всичко е наред. Желая ти прекрасни 3 последни дни като госпожица!

П.П. Извинявам се за къснението - Честит Рожден ден! give_rose give_rose give_rose
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #85 -: юни 15, 2011, 06:25:16 »

Леле то наистина не остана време !! Как се чувстваш три дни преди сватбата Иве ??
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #86 -: юни 15, 2011, 08:28:01 »

V_e_S_i благодаря мила give_rose  очудващо спокойна съм smile и аз се надявам тези 3 дни да минат без никакви изненади и всичко да е наред smile Много бях притеснена но както се вижда бързо се стегнахме и оправихме нещата...радвам се, че и вие действате халките са ви много красиви smile

mynicheto спокойна, но не е късно да се паникьосам  smile а за име на бебо милото иска Красимир, а аз Калоян и ще видим кой ще надделее  Wink

ето малко снимки от на чантата и другите нещица дето не бях снимала smile smile smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #87 -: юни 15, 2011, 08:39:57 »

А така, още една свекърва smile във форума! За гордост на таткото, хубаво е, че ще е момченце. Ако името на свекъра по принцип ти харесва, нека се казва така. Не би трябвало да има сърдити, в крайна сметка такава е традицията. Пък може и на останалите роднини да им дойде реда след време!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #88 -: юни 15, 2011, 08:48:22 »

Не от женка солидарност, но Калоян е много хубаво име. Пък е и със същата буква... Нещата за сватбата са много хубави.
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #89 -: юни 15, 2011, 08:55:06 »

Иве нещата , които сте избрали са страхотни до едно ! И въобще не си и помисляй да ми се паникьосваш !!! То не остана ! както казва татко ми като си си го избрала сега мълчиш и търпиш хахахах в кръга на шегата разбира се ! А относно името , много съжалявам  но подкрепям таткото с две ръце  два крака и една глава и с всичко друго , с което мога да го подкрепя !! Аз адски много искам ако е момченце да е Красимир, но таткото ме отряза и каза , че няма в никакъв случай да е така ! Затова сега тайничко ще се надявам бъдещия татко да надделее и поне твоето момченце да се казва така !!  danceg
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines