Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 19:29:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на iveto90 - 18.06.2011  (Прочетена 48143 пъти)
 
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #60 -: юни 12, 2011, 16:05:26 »

Mishi ако знаеш как ми олекна като оправихме тези неща, днес бях в ресторанта и там доуточнихме нещата вече, ще е изнанада обаче как ще изглежда в деня  smile

Само дето на бебето косата започна да расте и имам киселини, ще видиме във вторник какво ще каже доктора, не можах снощи да спя много много...

Това е за сега от мен  smile
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #61 -: юни 12, 2011, 18:01:02 »

 Не се притеснявай, то ще е послушно в деня на сватбата и няма да имаш  girl_wink и след сватбата много ама много снимки да има, че ми стана много любопитно за украсата
Активен
kateto87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юни 12, 2011, 18:43:42 »

 @}->--Ивееее мила неостана и до вашата сватба:) Пожелавам ти да си искарате незабравимо,в което не се и съмнявам smile Мн се радвам и се вълнувам защото знам какво е и колко съм го чакала,затова се наслаждавайте до край:))) Чакам с нетърпение снимкиии и подробностиииии yahoo


* rsz_8d73a180c5ebaf6ead902e2efb66734d_m[1].jpg (17.65 KB, 169x225 - видяно 1958 пъти.)
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #63 -: юни 13, 2011, 04:06:24 »

Mishi дано да е послушно наистина  blum а за украсата аз май от бързане все пропускам да кажа каква ще е хихи  Wink реших да е нещо съвсем семпло понеже на цялата сватба тема е калата и ще е в тази гама зелено, бяло и прасковено. По столовете ще са бели калъфи с прасковена панделка, покривките и те са прасковени. На нашата маса ще има воал който също е прасковен и букет от живи цветя с калии и гладиол. По масите на гостите ще има сфери пълни с камъчета и плаваща свещ с голяма маргаритка (тя е изключение защото калата няма да седи добре) и разпръснати камъчета по масата. Така ще има място за всичко по масите и няма да е нещо тежко да дразни окото. Естествено и балони ще има  blum

Кате много ти благодаря мила  give_rose Ще има снимки и подробности задължително. Аз много пъти съм гледала твоята галерия и всеки път се радвам било е чудесна сватба  Wink Ще гледам тези дни да пиша когато мога...  blum
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #64 -: юни 13, 2011, 14:12:36 »

Днес ходихме до сладкарницата дето си поръчахме тортата много съм доволна от вниманието им, питах за сайт оказа се че имат а ето и снимка на нашата торта: http://suny-dream.dir.bg/_wm/gallery/item.php?did=3250670&df=17&dflid=3 -точно такава ще е само младоженците и надписа не са нашите... на парче се връзва 2.60лв. Ние с милото бяхме категорични че това ще е нашата торта.

Ходихме и до зала "Възраждане" да оставим документите, и милото утре ще ходи за дрехи и сме готови. А аз утре съм на доктор да видим бебо и после на проба за роклята да видим дали ще се съберем  Wink
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юни 13, 2011, 14:22:09 »

Тортата е страхотна  Bravo
Хайдее Иве не остана още малко!Сигурно си много нетърпелива Party time
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #66 -: юни 13, 2011, 14:23:53 »

Да си призная едно спокойствие ме е обвзело за сега, може би вече четвъртък като ида на маникюр/педикюр ще ме затресе треска  yahoo дано всичко е ОК...
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юни 13, 2011, 14:31:04 »

Иве, тортата наистина е хубава. И цената също. Написах им на хората, както сложих и снимка на това което искам. Ще видим дали ще ми отговорят. Ако не - чак в събота сигурно ще можем да минем.. Мерси за инфото smile
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юни 13, 2011, 14:34:52 »

Иве, колко малко ти остава  give_rose След няколко дни ще си вече госпожа. Колко бързо се минава времето  danceg
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #69 -: юни 13, 2011, 14:45:30 »

plesure стискам палци да отговорят  smile
cherry_dream да наистина е така, и аз не мога да повярвам blum
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #70 -: юни 13, 2011, 14:57:49 »

Иве, честито за ди джея и за тортата - много е хубава, а и цената й е супер! Вече си по-спокойна, както виждам, така че остава и да си починеш малко good
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #71 -: юни 13, 2011, 14:59:41 »

Тiama благодаря, определено съм по-спокойна а за почивка чак след сватбата, тези дни все има какво да се прави smile Свекито сега и балони за колите е взела, туко що ми се похвали, и само панделки останаха за украса на колите  smile
« Последна редакция: юни 13, 2011, 15:01:15 от iveto90 » Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юни 13, 2011, 15:01:44 »

хех, ама света е малък да знаете. Ивето, преди малко по-напред в темата прочетох че си във Владая - аз там прекарах всичките си лета като малка, и преди месец там празнувахме златната сватба на бабата и дядото smile С Тиама сме си избрали един и същи ДЖ - това ме успокоява че не сме сгрешили с избора (само дето се притеснявам че още не сме оставили капаро - той нищо не поиска..), а с Пантерикс се омъжваме в един и същи уикенд smile Найс:)
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #73 -: юни 13, 2011, 15:05:08 »

Ох, и ние сме така. Даже чакам да ме вземе милото и сега ще ходим да му подгъват панталона, че и това не сме свършили още angry
Plesure, и на нас не ни взе, но се чухме много пъти оттогава и всичко е наред good
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #74 -: юни 13, 2011, 15:07:03 »

plesure сериозно ли, къде имате къща може и да се познаваме без да знаем  smile
На нас Ди Джея ни искаше капаро 100лв., и останалото на сватбата smile
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines