Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 19:24:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на iveto90 - 18.06.2011  (Прочетена 48114 пъти)
 
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #45 -: юни 08, 2011, 14:31:26 »

Иве честит  рожден ден и от мен. Какво да ти пожелая - ами бъди наййй - вече здравичка, много и истински обичана останалото ще се нареди от самосебе си. Леки финални щтрихи и незабравим сватбен ден. Wink
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юни 08, 2011, 15:24:16 »

Иве, честит рожден ден и от мен!  Bravo Пожелавам ти всичко най-най-хубаво, много щастие, любов, късмет и стотици предстоящи вълшебни моменти!  weddingday
И естествено, благодарности за тортата ( 2 парчета изядох  blush )! 
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #47 -: юни 08, 2011, 15:28:50 »

Mishi, pink_panther- благодаря ви  give_rose дано ви е "харесала тортата"
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 08, 2011, 18:10:14 »

Ивее честит рожден и от мен, желая ти всичко да бъде така ,както си си го мечтала  give_rose
Само да отбележа ,че близнаците сме страхотни хора  yahoo(не че нещо ама  blush сме си душички )
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юни 08, 2011, 18:50:03 »

Охооо, влизам съвсем навреме!  danceg Честит рожден ден от мен, с пожелание за много щастие, здраве и любов!  chee  Birthday Пожелавам ти също и последните 10 дена като госпожица да минат без никакви главоболия и да им се насладиш максимално!  give_rose
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #50 -: юни 08, 2011, 19:00:53 »

panteryx, Monikamaria- много ви благодаря  give_rose

Дано всичко е наред, че още не сме намерили DJ и не знам вече...време не остана

А за зодията съм съгласна, направо сме си душички, търпим доста и почти не се оплакваме...абе страшни сме  blum blum blum
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #51 -: юни 10, 2011, 15:48:54 »

момичетааа да се похваля, взехме подаръка за кумовете точно какъвто искаха-сервиз от 19 части е...

ето снимка: http://medialider.com.ua/products_pictures/6638228404_CARINE_whiteblack_1.jpg  много съм доволна  yahoo

остава торта да изберем, много се колебаем и DJ също остава...

с агенция говорих за украсата на ресторанта като се уточним ще съм още по-спокойна...
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #52 -: юни 10, 2011, 16:46:25 »

аххх точно такъв сервиз искам и азззззз браво много добър избор страхотен е  Bravo Bravo Bravo
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #53 -: юни 10, 2011, 19:08:19 »

Браво, Иве, страхотен избор! И на мен тези ми харесват много smile Стискам палци за тортата и DJ good
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 11, 2011, 02:31:22 »

Иве, мога да ти препоръчам моите ДЖ, ако имаш нужда! Близки приятели са ми. Те са много добри, но не са от популярните ДЖ за сватба. Въпреки това имат опит и аз много ги харесвам как работят. Имаш право на избор между двама. Взимат и малко. smile Ако има нужда - свиркай! smile
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #55 -: юни 11, 2011, 04:19:55 »

Mishi, Тiama - много благодаря  Wink и на мен много ми харесва аз си поръчах такъв за подарък от роднини за сватбата, не знам дали ще е същия но ще е черно и бяло, дано само и кумата го хареса...

Monikamaria- благодаря за предложението мила но ние се справихме smile обадихме се на Данаил Марков и там той ни даде телефон на негов DJ, видяхме се с него и говорихме, половинката го хареса знае какво точно трябва да се прави, което ми хареса, за ритуали се разбрахме и за първа песен...мисля че ще стане купон  blum blum blum blum и дано, сега остава да се видиме и да се доуточним.

Торта остава и любимия да си купи обувки, риза и панталон и ще сме на 100% готови...украсата на ресторанта ще я направи позната дето има сватбена агенция в самия ден, ще е изненада за нас...

иначе в понеделник ще носим документите до ритуалната зала, аз може би не съм споменала, че ще сме в зала "Възраждане". Във вторник съм на доктор да видим бебока как е, че от месец не съм го виждала и малко изследвания ще има, сряда ако има нещо за дооправяне, в четвъртък с кумата сме на маникюр иии  петък с любимия ще почиваме малко преди деня и ще ме остави после вечерта при мама и тати  blum Програмата е пълна дано всичко мине по вода, че нещо ми е напрегнато...

Малей какъв отчет дадох само, съжалявам ако съм прекалила малко, ама то е от вълнение  smile smile smile
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юни 11, 2011, 09:21:13 »

Ивенце браво ,че сте си намерили Dj . blum
На сватбата ,сигурно ще е голямо земетресение за малкият бебок  banana
Не се притеснявай всичко ще е ок ,а прическа избра ли си ?
Ние този момент с преспиването при мама и тати ще го пропуснем ,защото няма как при нас pardon
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #57 -: юни 11, 2011, 10:11:01 »

 panteryx -прическа няма да имам пробна, нямам идея каква ще е но имам доверие на фризьорката защото работи много хубаво за бала тя ме прави и има много идеи, моята коса сега не е много дълга и идеята ми е да имам обем повдигнат и от диадемата и отзад вече тя ще експериментира с останалата част... оставям се в нейните ръце, а пък аз нямам воал и може нещо по семпло...

Иначе за DJ  и аз съм по-спокойна сега, но младоженеца няма дрехи и се ядосвам че няма достатъчно време...той си знае аз там няма да се меся

А бебока ще гледам да не го друсам много много но няма и да си седя през цялото време  blum blum blum

Аз ще остана при мама и тати защото все пак там съм живяла най-дълго и така е редно, а пък и залата ни е на път така, че ще е удобно  smile
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #58 -: юни 12, 2011, 09:16:47 »

Момичетааа вчера говорихме пак с  DJ всичко е ОК, после си харесахме и торта много съм  yahoo yahoo yahoo страхотна е на 3 етажа със стойка, казва се "Рафаело" с кокосови стърготини, изглеждаше адски вкусна и младоженци има отгоре, тортата струва 165 лв. поръчахме я от сладкарница с домашно производство казаха че за 2 дни ще я направят...за съжаление никъде не намерих снимка, но след сватбата ще кача  smile smile smile

Остана само младоженеца дрехи да си купи и сме 100% готови  yahoo Дано съм така и на сватбата  blum
« Последна редакция: юни 12, 2011, 09:57:56 от iveto90 » Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #59 -: юни 12, 2011, 10:40:26 »

ехаааааа браво на Вас. То сте на финала с приготовленията. Само колко бързо се подредиха нещата и всичко е ОК.  Bravo Bravo Bravo Bravo
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines