Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 04:19:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на iveto90 - 18.06.2011  (Прочетена 44387 пъти)
 
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #30 -: юни 06, 2011, 13:57:20 »

момичета започнах да се паникьосвам, още не сме намерили DJ къде ли не гледах, цялата тема прочетох, някoй DJ много скъпо взимат, моля ви дайте предложения, че аз вече не знам ще ми гръмне главата...

и с украсата на ресторанта до никъде не съм, но за нея не се притеснявам толкова...
Можете ли да ми кажете и за торта някоя сладкарница хубава в София??? Много ще съм ви благодарна smile
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #31 -: юни 06, 2011, 14:00:22 »

Иве, от ресторанта не могат ли да ви препоръчат някой диджей? Погледна ли и в темата за диджеите, там има доста имена?

За сладкарници в София - Маркрит, Лагуна, Неделя, Гаврош. За тези се сещам в момента good
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #32 -: юни 06, 2011, 14:03:39 »

Тiama- прочетох я цялата, харесах този Стоян Петров но е зает, има още 2 варианта но единия взима скъпо...

за торта вашата от къде ще е??? Иначе това са и моите варианти за сега...
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #33 -: юни 06, 2011, 14:14:44 »

Не ме убивай, но Стоян Петров е резервиран точно за нашата сватба и то от миналата година още blush По-добре им звъни и ако не са свободни, помоли за координати на техни колеги. Нямате време вече за много мислене и по-добре да дадете една идея повече пари от предвиденото, но да имате диджей, защото той е един от най-важните хора, за да ви се получи купона.

Нашата торта ще я правят в ресторанта, така че нямам конкретни наблюдения за споменатите сладкарници, но така или иначе мисля, че до няколко дни трябва да си направите поръчката на тортата. Чувала съм, че на места искат няколко седмици по-рано да се поръчва.
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #34 -: юни 06, 2011, 14:36:50 »

аз от тази задача се отказвам, ще я прехвърля на милото той да звъни blum нашата сватба се организира само от 2 месеца все пак  girl_wink а за тортата да на някой места искат повече време, ние уж имаме къде пък ще видим...затова исках помощ да имам резервен вариант  Wink

иначе в петък ще меря роклята с обувките за да няма изненади, тъкмо ще ги снимам да ги видите, и диадемата и жартиера, бижута няма да имам само обеци точно заради тази диадема за да не стане много натруфено smile

и последното което остава е подаръка за кумовете, и те ме затрудниха малко искат сервиз за хранене само че черно и бяло без никакви цветя и други украси   huhhuh.gif ще видим къде да го търсим  smile

това е в общи линии, дано няма изненади, че  angry
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #35 -: юни 06, 2011, 14:43:46 »

Предлагам ти този сервиз - http://www.luminarc.org/Templates/FicheLigne.aspx?idMarque=U&idPays=1&idSousUnivers=&idGroupeDeForme=&idSousGroupeDeForme=&idFormeGeometrique=&idCouleur=&idMatiere=&idGroupeDeLigne=&idLigne=0KI&idConcept=  Това е нашият подарък от кумовете ни. На живо е много красив, освен черните линии има и бели, но на снимката не си личат. Има го в един магазин за домашни потреби в Скай сити до Фантастико. Имаше и други хубави модели, може и да харесате нещо smile
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #36 -: юни 06, 2011, 14:47:52 »

Тiama- много си мила, благодаря ти  give_rose никой до сега не ми е отделял толкова време  blush
само че търся по скоро от този тип http://www.zora99bg.com/02/images/servizi_za_hranene/S_z_30_4eren.jpg   и ако може да е изчистен   huhhuh.gif
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #37 -: юни 06, 2011, 15:02:02 »

На мен ми е много приятно да пиша в твоята темичка и се надявам да съм ти с нещо полезна give_rose

Ако не ме лъже паметта, имаше нещо много сходно на този сервиз в магазина в Скай сити. Аз се колебаех между този, който избрахме, и един с квадратни чинии, подобен на този. Ако имате път, минете оттам good Доста сервизи имат, включително с такива квадратни чинии. Иначе може и в Метро да видите, там също мисля, че продават сервизи за хранене. В мол Сердика на -1 етаж също има 2 магазина за домашни потреби. Не мога да се сетя за други подходящи магазини, където да не ви одерат кожата pardon

Сега се сетих да ти дам сайта на една сладкарница в Овча купел - http://fancypastry.bravehost.com/ Миналата година беше сватбата на колежката ми и тяхната торта беше оттам. Сайтът не е най-страхотният на света, но тортата беше невероятно вкусна и доколкото помня, не беше и скъпа. Може пък там да откриете вашата торта good
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #38 -: юни 06, 2011, 15:08:19 »

Лелееее, страшна си, и на мен ми е приятно че пишеш  give_rose и да определено ми помагаш  Wink
ще погледнем с милото където можем и ще пиша после smile в Малкия цум също мернах подобен ако имам време и до там ще отида, а за Метро не съм сигурна че ги продават отделно чиниите, там имало такъв сервиз но бил с много части а кумата иска само чиниите...
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #39 -: юни 08, 2011, 09:07:28 »

Момичета, да ви "почерпя с една прекрасна торта", днес имам рожден ден  yahoo  Yes  yahoo Заповядайте, насладете и се  smile


* 009002443.jpg (31.74 KB, 640x480 - видяно 183 пъти.)
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 08, 2011, 09:20:32 »

Първо честита темичка, Иве, леки финални приготовления за ГОЛЕМИЯТ ден.
А сега : Честит рожден ден, пожелавам ти здраве, щастие и всичко от което се нуждае човек, за да се радва пълноценно на живота си.  Torte give_rose give_rose give_rose
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #41 -: юни 08, 2011, 09:25:41 »

Честита темичка и от мен ( с малко закъснение  blush ) , само положителни емоции и успех с подготовката
и Честит рожден ден, всичко най-хубаво ти пожелавам  Blush Flower
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #42 -: юни 08, 2011, 09:37:14 »

Иве, честит рожден ден Birthday Бъди жива и здрава, винаги усмихната и лъчезарна и много, много обичана heart Пожелавам ти да имаш най-прекрасния сватбен ден, а след него най-усмихнатото и послушно бебче на света  kiss2
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #43 -: юни 08, 2011, 09:38:37 »

Честит рожден ден! Да си жива и здрава, да имаш много късмет и достатъчно пари! Днес има рожден ден и моят племеник, става на 24. Голяма радост беше когато се роди, защото доста се беше забавил и го бяха чакали години  smile. Тортата е много вкусна, пожелавам ти още по- хубава за сватбата. Аз нямам голям опит с тортите, нашата беше от Неделя и всички я харесаха. Не сме търсили другаде, защото Неделя са любимите торти на снахата и беше съвсем ясно, че ще е от там. Дано сте си намерили ди джей, който ви е по сърце и по джоб  Wink. За всеки случай помоли ваши приятели, с които имате сходни музикални вкусове, да подготвят няколко диска музика /то и вие може да го направите/. Щом си изчела темата за дисководещи, сигурно си прочела и сценариите за сватба, които предлагат. Когато имаш нужната информация и знаеш какво и кога искаш, хората от ресторанта също ще помагат нещата да се случват по план, дори да сте харесали водещ само ден преди събитието.
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #44 -: юни 08, 2011, 10:06:34 »

Момичета едно ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ  за пожеланията give_rose направихте ме много щастлива  yahoo

svekarva - благодаря за всичко да е жив и здрав племенника ти  smile

Тiama,Morning_Flower,fabolous- Нека ви се връщат тъпкано пожеланията  give_rose и ви желая един хубав и слънчев ден
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines