Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 03:44:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на iveto90 - 18.06.2011  (Прочетена 44404 пъти)
 
Susito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131


Ще ставам госпожа :-)


« Отговор #135 -: юни 17, 2011, 17:52:22 »

iveto90  Сватбаааа Пожелавам ти незабравим ден!
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: юни 17, 2011, 20:14:06 »

Ивееее хайдееее  yahoo yahoo вече почти си госпожа.
Желая ти прекрасен и незабравим ден , да си изкарате страхотно и после да разказваш. weddingday
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #137 -: юни 17, 2011, 20:49:20 »

А последните часове като госпожица предполагам ще ги прекараш у мама и тати .. Да се почувстваш за последно детенцето им !!!
Утре ще ти честитя , нищо че най-вероятно няма да видиш на самия ден ! Аз не обичам предварително да се честити !
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #138 -: юни 18, 2011, 07:16:39 »

Иве, пожелавам ти един прекрасен и незабравим ден weddingday, много емоции, усмивки, настроение!  Party time
Активен
petia_vj
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: юни 18, 2011, 09:00:01 »

Честито, Иве! Много слънчево настроение днес и отсега нататък само усмивки да огряват лицата ви! heart
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #140 -: юни 18, 2011, 09:04:11 »

Ивеееееее хайде днес е твоя ден. Отдай му се и се наслади до последно. От днес ти официално ще станеш госпожа. Нека тази " титла" донесе само радост в живота ти. Обичайте се, уважавай те се и се подкрепяйте неотлъчно един от друг. yahoo yahoo yahoo yahoo
Честито на младото семейство!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #141 -: юни 18, 2011, 09:08:34 »

Да си много, много усмихната, много обичана и да радваш всички около теб /включително и нас/! smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юни 18, 2011, 16:08:15 »

Ивеее, дойде и твоят ден да станеш "Госпожа" marriage marriage marriage Бъди много щастлива и обичана, като такава и нека любимият много да те слуша и да те радва. Чакам с нетърпение да разкажеш как е минало и да видя снимки!
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: юни 18, 2011, 17:52:58 »

Честито , Иве! yahoo


 На вас семейство мило, желая светли дни,
желая ви букет от рози и сбъдване на всичките мечти!
Животът ви да бъде пълен с радост, да бъде свидна вашата мечта,
желая ви прекрасна младост от името на ЛЮБОВТА!     give_rose
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #144 -: юни 18, 2011, 17:54:41 »

Хайде и от мен честито ! Изчаках търпеливо да мине повечко време за да съм сигурна , че вече си госпожа !! Искам да ти пожелая най-лекия и щастлив семеен живот изпълнен с вълнения прекрасни емоции и невероятни преживявания ! Също ти пожелавам да си изкарате най-щурото лято като за последно преди да се появи най-важното човече !!! Дано всяка сутрин те будят с целувка , а всяка вечер да заспиваш с думите " Обичам те !!! "
Не мога да повярвам колко много се вълнувам за теб , а дори не те познавам лично !! наистина ти желая всичко най-добро за напред и нямам търпение да разказваш !  yahoo
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: юни 18, 2011, 22:09:01 »

Вече мога да ти честитя и да ти пожелая цял живот да сте щастливи както в този момент!!!!  heart heart heart Сега сигурно сте във вихъра на танца и се чувствате страхотно! danceg
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #146 -: юни 19, 2011, 10:39:26 »

Честито, мило семейство! Желая ви много обич в сърцата, топлина в душите и искри в очите! Обичайте се и си бъдете опора в живота! ГОРЧИВОООООО  weddingday
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #147 -: юни 19, 2011, 15:04:07 »

Момичетааа, безкрайно ви благодаря за всички пожелания give_rose страхотни са, благодаря и за подкрепата, която ми оказахте и че бяхте с мен в подготовката на този така прекрасен ден в живота ми, наистина изкарахме страхотна сватба  smile имаше нерви, вълнения, притеснения но пък си заслужаваше smile снимки нямам за сега чакам ги, а пък и нямам време да разказвам, защото още съм във вихъра на емоциите и не знам къде се намирам yahoo безкрайно съм щастлива, и много се забавлявах наистина за мен беше невероятен ден  smile Тези дни ще ви пиша с подробности, и снимки smile
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #148 -: юни 20, 2011, 08:11:37 »

Бравооо !!! Щом си прекарала страхотно другото не е от значение !!! И ние тук нямаме търпение да видим снимки и да разкажеш в подробности , но те разбирам !! Сигурно все още не можеш да си поемеш въздух и да осъзнаеш какво става !
Много съм щастлива за теб !!!  yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo и честно казано - благородно ти завиждам !!!
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #149 -: юни 20, 2011, 10:34:49 »

Здравейте дами give_rose
започвам да разказвам, че остана малко свободно време покрай подреждане и чистене smile
Сутринта в събота станах рано към 8 часа и се обадих веднага на младоженеца да видя всичко ли ОК, и да му кажа някой неща да вземе, бях супер спокойна пих кафе, мотках се, къпах се и хайде на прическа. Там малко ми беше напрегнато понеже не ходих на пробна и не знаех как ще стане нооооо беше супер (не че съм се съмнявала във фризьорката)... После и на грим минах и се прибрахме и от там нататък като ме обвзе една паника smile започнаха да идват гости, снимки и т.н. и към 3 часа започнаха да се чуват клаксони всички слязоха долу на вратата да държат и не ме дават хахаха беше уникално младоженеца нахлу при мен и започна да ме целува и прегръща yahoo yahoo yahoo бях на седмото небе от щастие...после се притесних докато им слагах бутониерите, но се справих и така тръгнахме към ритуалната. Там също емоции много, беше много хубав ритуала. След това веднага в ресторанта там спазихме всички ритуали и като ритнах менчето излязоха 1во момче след него веднага и момиче yahoo... След това започна купона имаше много танци, като дойде време за букета всички неомъжени девойки се наредиха и сестрата на младоженеца хвана букета blum беше супер щастлива, след това имаше една изненада която не очаквах, трябваше да видим колко съм сръчна и ми дадоха сурово яйце трябваше да го пъхна в единия крачол на младоженеца и да го изкарам от другия без да се счупи...направо смених 100 цвята от притеснение нооооооооо изкарах го здраво yahoo След това с жартиера също беше интересно и годеника на сестрата на младоженеца го хвана-направо си е писано да вдигнат сватба blum И така продължи много хубаво сватбата всички гости се забавляваха, DJ-я не остави никой да седи много съм доволна...

Много съм щастлива много хубаво беше всичко, сигурно се повтарям но то е от емоции, чакам си с нетърпение снимките и видеото... Надявам се не съм ви отегчила, хем исках всичко да разкажа хем да не е много дълго smile снимки скоро
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines