Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 10:04:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на iveto90 - 18.06.2011  (Прочетена 45490 пъти)
 
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #105 -: юни 16, 2011, 08:14:30 »

Mishi може скоро да ви изненадам и да ви кажа че съм отворила магазин  Wink хихиии
Аз също предпочитам сама да правя неща, а и сега покрай бебчо ще имам време понякога и мисля да правя нещо не мога да бездействам smile
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #106 -: юни 16, 2011, 08:29:44 »

Иве , нещата които правиш са много хубави и можеш да ги продаваш спокойно според мен ! Например на момичета , които са тук от форума и тепърва ще организират и купуват всичко ! не знам може би не е зле да помислиш по въпроса !
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #107 -: юни 16, 2011, 08:34:26 »

mynicheto бих се захванала с нещо подобно, даже се замислих за Сватбена агенция но за нея първо че ми трябат доста пари а пък и помещение нямам, второ че има толкова много конкуренция и не се знае дали ще потръгне smile а иначе може да помисля да вземам поръчки и вкъщи да си правя всичко, но това за сега са само идеи, естествено след сватбата ще продължа да следя форума, и ако нещо измисля веднага започвам и ще ви кажа... smile Иначе и на мен си ми е страст докорирането от край време Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #108 -: юни 16, 2011, 08:39:00 »

Иве, много ти са красиви и стилни нещата, всичко е правено с мисъл и любов. Браво на теб, аз когато бях в твоето положение, бях с подути ръце и нищо не можех да направя като хората. Не се притеснявай за сватбата - приказката, че "когато затупат тъпаните, сватбата сама тръгва" е много вярна. Вълненията са преди събитието, в самия ден само се радваш и усмихваш. Приятни последни дни и наистина си почини!
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #109 -: юни 16, 2011, 08:41:24 »

Иве, Аз също съм се замислила сериозно за сватбена агенция ! Мен ме бива в самата организация и намирането на всичко нужно , а майка ми е невероятна в декорацията и бъка от шантави идеи ! Много ми се занимава с подобен бизнес !
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #110 -: юни 16, 2011, 08:45:20 »

svekarva благодаря ти, на мен за сега нито ръцете нито краката слава богу не ми се надуват, макр че като ходихме за халките момичето ме пита все пак дали съм бременна и аз като и казах тя вика спокойно преди да родиш няма да ти става халката после чак към 3-4 месец ще можеш да я сложиш, но аз мисля че ще мога да я слагам моите пръсти са много тънки  smile blum Въобще не се притеснявам за сватбата, мисля че всичко ще е наред blum в самия ден повече емоции ще има, аз сега чат-пат си поплаквам милото не ми обръща внимание вече, а в събота ще има доста сълзи от щастие smile Да от вчера съм се отдала на почивка, нищо не правя то няма и какво де blum
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #111 -: юни 16, 2011, 08:48:48 »

mynicheto аз също имам много идеи, и ако имах повече време щях да си правя дори и украсата на ресторанта сама, нали ти казвам че много сватбени агенции има и конкуренцията е ужасно голяма, а пък и са малко хората които се доверяват на агенти... smile А при теб ако има възможност направи но проучи конкурентите, тука в София са мноооооооооооооого smile
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #112 -: юни 16, 2011, 09:58:11 »

И във Варна са много , Иве, но всеки е тръгнал от някъде нали ? smile В крайна сметка покрай приятели, на които ще направиш сватбата , покрай по-ниски цени и познати и т.н. можеш да пробиеш където и да е !! Пожелавам ти успех ако решиш ! Аз все още мисля ! Но на мен ми се иска не да съм като агентите , които просто те свързват с фирма за това или онова . Иска ми се цялостна организация . Т.е. да работя с мои си фотографи , които работят за мен и мои цветари и мои декоратори и т.н. просто да те наеме дадената двойка и да не се занимава с нищо повече !!
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #113 -: юни 16, 2011, 10:03:56 »

Точно това искам и аз, още повече че имам познати фотографи, цветарка, и всички екстри, ама трябва само да се навия да го реализирам Wink
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #114 -: юни 16, 2011, 10:33:37 »

Даммм значи мислим за едно и също !! Оле всеки път се стряскам като ти погледна датата на сватбата хахах Имам чувството , че аз ще се омъжа след два дни а не ти и направо изтръпвам ахха
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #115 -: юни 16, 2011, 10:49:54 »

Ехеее много сватбени агенции станаха. И аз адцки много искам и то от много малка  blum но както казахте конкуренцията е голяма. но и форума не е малак така като гледам тъй че все някоя бъдеща булка може да има нужда от услугите ти а и може да и излезне много по ефтино и същевременно нещата да са много по-красиви. Вече видяхме че ти Не си в клуба " пречат ми ръцете" , а точно обратното отдават ти се така, че смело напред може и да просперираш
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #116 -: юни 16, 2011, 10:53:06 »

Именно ! Аз например догодина със или без агенция обещах да организирам сватбата на едни приятели ! Така че ето ти летящ старт и после имаш и опит и снимков материал smile хахах Не е ли така ?? Ти ще имаш примери от твоята сватба smile
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: юни 16, 2011, 10:54:03 »

я взимайте се организирайте, вие сръчните с тези с връзките, заедно с тези с колите, че и с тези от разните градове и отваряйте една голяма корпорация, че да затмите всички останали  DANCE
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #118 -: юни 16, 2011, 16:30:25 »

е хайде де ама пари трябват smile ще видиме след сватбата ще го помисля сериозно  Wink готова съм и с маникюра ето ви снимчица Wink гелиш френски  yahoo по-хубаво от ноктопластика yahoo мама е златнааааааааа


* LGIM.jpg (21.37 KB, 324x243 - видяно 1430 пъти.)
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #119 -: юни 16, 2011, 17:27:34 »

Ауу много е нежен страхотен е браво  yahoo на мен много ми харесва. Нежен, стилен без много излични елементи. Ето на това казвам хубав маникюр и направин с вкус.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines