Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 01:20:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на posum - 25.06.2011  (Прочетена 28739 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #15 -: май 30, 2011, 09:29:05 »

Здрасти Посумче,
Честита ти тема и предстояща сватба! Тайничко следя какво се случва около теб и сега ти пожелавам само положителни емоции и да сте всички живи и здрави. Нещата ще се подредят, не се притеснявай! Както виждам и двамата ще сте много заети около сватбата, затова послушай съветите на момичетата - хващай някого да помага. Не мисля, че годеникът ти е незаинтересован  Wink, просто е оставил ти да решиш какво точно ще има на сватбеното тържество, дали ще давате подаръци и т.н.....Хората  възприемат различно сватбата - за едни тя е само събиране с хапване, пийване и танци, за други тя е запълнено със символика и много труд събитие. Мъжете, в повечето случаи, разбират и предпочитат първото  Wink. Та ти решавай, дали си струва да търсите подаръци или да оставите това време за подготовка за защитите. Важното е да не си изнервена в последните дни, една усмихната и спокойна булка е най- хубавият подарък за гостите.
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #16 -: май 30, 2011, 12:08:14 »

честита тема и от мен  give_rose дано подготовката тече по план  smile
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 30, 2011, 16:32:50 »

Posum-че, ние нямахме подаръци за гостите, но пък бях спретнала декорация, с която всички се снимаха. Според опита ми - малко хора изобщо забелязват това. Направете си снимки и им ги изпратете - това е много по-сладко (според мен,де) от някакви фигурки без особен смисъл. Не се стресирай около дреболийки, действай по съществените неща като покани, меню, алкохол, облекло, фризура, букет....Успех и ще следя с голям интерес темичката! give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #18 -: май 31, 2011, 09:26:33 »

По отношение на превозването на гостите, от личен опит препоръчвам рейс. На лични мога да ти дам по- подробна информация за фирмата, която ползвахме ние. Много по- трудно е да групираш хората по коли, все нещо се променя в последния момент и рискуваш да останат гости без превоз. Определяш час и място на тръгването, който дошъл - дошъл! Освен това в рейса е много весело, дрехите не се мачкат като в кола, има място и за багаж. Вашето разстояние не е голямо, няма да е много скъпо. Има и микробусчета по 11 души, зависи от бройката. С удоволствие ще помогна.
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 31, 2011, 11:29:42 »

Момичета, благодаря ви за окуражителните думи. Свекърва,  give_rose. Ще ти бъда благодарна да ми кажеш и ориентировъчни цени. При нас сложното е, че половинката е от село до Пловдив, кумовете са от Пловдив, а аз живея в град, близо до Пловдив. Най-удачният вариант е автобусът да тръгне от селото и да дойде право в нас. От там се товарят и моите гости и всички дружно тръгваме за Марково.
Другото ново при нас е часът на подписването - 18 ч. Купихме си и бланки за медицинските изследвания. Аз творя текста на поканите и тази седмица планираме да започнем раздаването.
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 31, 2011, 12:12:17 »

Честита темичка и от мен!  Bravo Ще ти стискаме палци всичко да върви по вода, за да може за сватбата всичко да е подготвено и ти да си спокойна!
Иначе за подаръчетата, аз ходих да гледам в един склад в Пловдив и има страшно много джунджурийки, които ще станат за страхотни подаръчета. Аз харесах малки глинени чинийки нарисувани с пейзажи от Пловдив, както и магнитчета за хладилник с много цветя. Има и най-различни фигурки. Тези, които споменах са около левче, че аз толкова съм си определила. Aко те интересува, ще се разтърся да им намеря сайта, че не се сещам сега.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #21 -: май 31, 2011, 14:09:14 »

Ще ти дам координатите на фирмата на "лични", за да питаш сама за цените, а може и аз да проведа първия разговор и да те информирам за условията. Преди това обаче ще ни трябва ориентировъчна бройка на хората. Щом подписването е в 18ч., сватбата за гостите би трябвало да е поне до 24ч. Рейсът ще ги връща, нали? Подписването ви в Пловдив ли е? Ако е в стария град, трябва и да сме сигурни, че рейсът може да се качи до паркинга пред ритуалната зала. Това са подробности, но все пак трябва да се знаят за да се направи някакъв разчет.
Приятно творене на покани!
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 01, 2011, 17:55:42 »

Свекърва, ще ти бъда благодарна. Подписванрто ще е в ресторанта.
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 01, 2011, 20:11:03 »

Честита темичка и от мен  posum  желая ти всичко да мине по план и без отрицателни емоции до твоят сватбен ден ! weddingday
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #24 -: юни 03, 2011, 10:03:34 »

Все още не мога да се свържа с транспортната фирма, когато са в чужбина си изключват мобилните. След потвърждение, че имат възможност за 25.06.2011., ще ти пратя номерът на лични!
Активен
petia_vj
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 04, 2011, 22:02:52 »

Posum, честита ти темичка! Защо ще купуваш готови бурканчета с мед, след като сте производители? Баща ми също е пчелар, и моите подаръци за гостите ще са именно бурканчета с домашен мед, дори вече извадихме първата реколта. Купи си само бурканчетата, и си ги украси, ние така направихме и ми се върза по-малко от левче бурканчето (намерих ги обаче в склад на едро във Варна). На гостите ще им хареса, че меда - първо е домашен, освен това ето ти и безплатна реклама! Поздрави и успех с подготовката!
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 05, 2011, 03:00:51 »

Посумче, честита тема, мила! Да споделяш с нас само сладки приготовления и никакви проблеми!  kiss2
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #27 -: юни 06, 2011, 09:02:24 »

Опитах се да ти изпратя името на транспортната фирма и няколко снимки от рейса, но нещо не съм сигурна, какво се е получило, че компът няколко пъти ме изхвърля  blush Хубаво е, че вече имаш помагачи, щом и свекърът се е ангажирал активно.....работата е сериозна.  good Приятна подготовка по защитите и сватбата и пожелавам седмица, пълна с усмивки.
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #28 -: юни 14, 2011, 14:43:03 »

Посумче, ами то не останало! smile
И аз съм от тези, които следят какво се случва около теб, даже преди няколко дни се сетих, че не съм те "срещала" скоро и така се зарадвах като видях темичката ти.  Wink
Успех! give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #29 -: юни 15, 2011, 08:58:30 »

И от мен академични успехи на бъдещото семейство. Казвай, ако мога да помагам с нещо - ти поне си близко!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines