Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 19:15:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на posum - 25.06.2011  (Прочетена 28688 пъти)
 
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« -: май 25, 2011, 19:42:16 »

Честита ми темичка.
Реших да си направя тема, където цялото внимание е насочено към мен tease.
Остава точно 1 месец до сватбата, а ние имаме 1 готова покана... без текст.
Не сме уточнили час на подписването, не сме говорили за менюто, за превоза на гостите. Вкъщи все още сме в ремонт и има още мноооооооооооооооооого. Аз имам 2 защити 2 поредни дена, а няма как да излезна в отпуск.
Честно, искам да идва, за да минава по-бързо...
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #1 -: май 25, 2011, 19:56:43 »

Честита ти темичка, posum smile Да я напълниш само с хубави емоции и да разкажеш по-подробно за подготовката, а за защитите не се тревожи толкова - всичко ще бъде наред good
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 25, 2011, 21:38:36 »

Честитоооооооо  и от менннн give_rose
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 25, 2011, 22:41:45 »

Posum, мила..............обратното броене тече с пълна пара, а ти............ти си до никъде!!!! Е сега ще има скоростна подготовка май tease С интерес ще следя до къде си го докарала Успех от мен Good luck Good luck Good luck
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 25, 2011, 23:06:43 »

Успех и от мен с подготовката  girl_wink
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 26, 2011, 00:00:16 »

Посумче за едната бройка и ме изпревари да открия темичката посветена на твоята сватба, да знаеш ще искам реванш! blum пожелавам ти всичко най-най-най-хубаво и въобще да не се тормозиш .. както имаш купища неща за вършене изведнъж всичко ще се нареди, ще видиш! give_rose
Активен
pandelka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 51



« Отговор #6 -: май 26, 2011, 11:20:44 »

Посумче, честита темичка  Bravo и само недей да се притесняваш, че имаш малко време. От личен опит ти казвам, че с притеснения до никъде не се стига. Трябва да сме като Карлсон : "Спокойствие и само спокойствие"  Wink
Успех мила
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 26, 2011, 11:34:37 »

posum, честита темичка, мила!  give_rose  give_rose  give_rose

Сигурна съм, че всичко ще бъде с положителен резултат накрая! Отпуснете се малко и съгласувайте по между си плана, за да подхванете организацията. Ние така направихме, че 1 седмица преди сватбата бяхме потънали в неща за отмятане.

Спокойна подготовка и на двама ви! пиши как върви!

Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #8 -: май 26, 2011, 13:24:08 »

Честита темичка  good

Хващай помощници,че нямаш време  Wink, я майка ти, я кумата да помагат..  blum
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #9 -: май 26, 2011, 15:21:27 »

хайде честита темичка и от мен. постоянно следях развръзката с кумовете ти. Радвам се, че най -накрая се намериха.А относно многото анганйименти - ще се справиш 1 месец както е малко така е и много време. до деня на сватбата ще си готова даже и време за релакс може да ти остане. успех и от мен и очакваме подробности относно организацията
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 26, 2011, 17:04:21 »

Благодаря ви, момичета.
Искрено се надявам да имаме достатъчно време да свършим с всичко, защото не ми се иска да претупвам нещата.
Тъпото е, че след 2 седмици годеникът излиза в сесия и съответно ще е в сесия около сватбата. Той учи 2 висши едновременно, и 2-те са редовни, отделно ходи на работа => , че не му остава мн физическо време да ми помага.
На дневен ред, освен поканите, които майсторя след работа, е фризьорката. Ходя при една от дете, обаче ми казаха, че не е добра с официалните прически. Не съм се правила при нея, за бала ме прави друга. И всички познати ме съветват да отида именно при другата. Обаче, аз избързах и питах моята фриз. дали би се съгласила да твори на косата ми за сватбата... Сега не ми е удобно да ходя при другата, като след сватбата смятам пак да си ходя при моята. Кажете какво да правя.
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #11 -: май 26, 2011, 17:26:49 »

защо не направиш една пробна по - рано ако ти хареса не е нужно да ходиш при друга.А ако наистина не се справи пробвай и на другото място а на фризьорката й обясни, че просто не можеш да рискуваш на този ден да не се харесаш. кажи, че това не е желания ефект който ти целиш, но така или иначе ще си я посещаваш редовно за пострижка. Според мен няма смисъл да ти се сърди това е твоя ден ти решаваш кое каде с кого как и защо.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 26, 2011, 21:47:06 »

Mishi , идеята с пробната прическа е добра! Аз също имам фризьорка, при която ходя редовно за подстригване,но прическата за сватбата ще си направя при друга, която ме прави на бала и  като бях кума. Мислех си,ако стане на въпрос да кажа на фризьорката ми ,че например гримьорката ще бъде в друг салон, където има и фризьорка, която ме е правила преди и искам да са на едно място, защото нямам време да обикалям на няколко места.... crazy crazy crazy
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 27, 2011, 21:36:32 »

Тъпото е, че живеем в малък град и няма как да скрия, че се женя и ще ходя при друга crazy.

Днес обикалях сватбените магазинчета. Цените са Oh my ..., а най-шокиращо беше, че за 1 миниатюрно бурканче, което събира 10-15 гр, пълно с мед му искат 2.30 лв. Ние сме медопроизвводители и цената ми се видя повече от кожодерска.
В този ред на мисли още не сме решили ще имаме ли подаръци и ако "да" какви... Не ми се мисли и за това, а на половина изобящо не му дреме, че след по-малко от 28 дена се женим. Такава пък незаинтересованост... beating
Вчера си поносих малко халката, мерак ми е, и за по-малко от 3 часа успях да я надера на 3 места pardon.
Борим се и с текста на поканите. Намерихме и евентуално място, където да ни ги напечатат, ако ние не се справим. На дневен ред е направата на части за самите покани. Това ме навежда на мисълта, че не съм показала портотипа, ще снимам и ще покажа. good
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #14 -: май 28, 2011, 10:33:03 »

Здравей Посум,
За подаръците за гостите, може да не взимате бурканчета с мед, а някакви фигурки, каквато е темата на сватбата. Има толкова много и за към левче могат да се намерят хубави  smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines