Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 11:19:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Monikamaria - 28.08.2011 година  (Прочетена 98390 пъти)
 
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: август 26, 2011, 09:20:57 »

Мони, то не останало  Girl_hide
Не им се ядосвай на "нетактичните гости", направи си схемата, не я оставяй за последния ден. На края ако има недволни, те ще са си виновни, защото те не са се съобразили с теб. Не си заслужава последните дни да се тормозиш заради несъобразителността на някой си, а този някой да си бере плодовете от поведението...
Аз бих си освободила съботата на твое място (или поне половината), за да отдъхнеш и да се отдедеш на вълнението.
 give_rose
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: август 26, 2011, 10:54:45 »

Прави сте, момичета!  good Вчера направих схемата и рекох и отсекох, че това е финалния вариант! Който дошъл - дошъл! А, ако някой непредвиден дойде - да сяда на празните маси!  nea При нас масите са от кръглите, за по 8 човека и не можем да си позволим всеки да сяда, където иска!  pardon
Иначе днес ми е деня за чистене. Ще занесем алкохола в ресторанта, ще изгладим роклята и ми остават само икебаните за масите. Което значи, че утре наистина половината ден ще бъде отделен за релакссссссс!!!!  chee popcorn Read
П.П. Забравих да постна маникюра.  smile
« Последна редакция: август 26, 2011, 10:59:50 от Monikamaria » Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: август 26, 2011, 11:05:01 »

Мони страхотен маникюр  Bravo 
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: август 26, 2011, 11:15:40 »

Ееее, супер е! Точно като оригиналния се е получил!  danceg
 Offtopic това твоите нокти ли са?
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #169 -: август 26, 2011, 13:39:42 »

Мони, всичко ти се получава прекрасно!  give_rose Маникюрът е точно като на снимката в галерията ти.
Дано наистина успееш да релаксираш последния ден! heart
Утре едва ли ще успея да вляза във форума, та отсега ти пожелавам незабравим сватбен ден! Сигурна съм, че всичко ще е ПРИКАЗНО! А ти ще си истинска принцеса! Dance2 Acquaintance
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: август 26, 2011, 18:54:02 »

Моника, лакът е супер и наистина е точно като на снимката!! Bravo Bravo Bravo :bravo:на маникюристката! Много добре си направила, че си спряла да се тормозиш със схемата на гостите good Това е твоят ден това е твоята сватба и хората, които те уважават и обичат няма да се разсърдят, че седят до някой друг или не там, където са искали pardon Утре да си починеш много, да се насладиш максимално на последните вече часове като госпожица и нещо много важно - да не забравиш на 28-ми да спазиш нашата традиция с  Coffe Ще те чакаме!
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: август 26, 2011, 19:13:06 »

Лака ти е станал много добре  Bravo наистина ти остана много малко, свърши достатъчно неща и вече е време да си починеш. Ще си една прекрасна булка  kiss2
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: август 27, 2011, 16:45:59 »

 И аз се присъединявам към пожеланията за спокоен, незабравим, приказен сватбен ден и помни, че на този ден (а и занапред) вие двамата сте най-важни, никой друг. Да сте много усмихнати и една прекрасна сватба ти пожелавам  give_rose chee
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #173 -: август 27, 2011, 17:11:40 »

И от мен пожелания за хубав и незабравим празник! Да си най- най- най всичко!
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #174 -: август 27, 2011, 18:29:49 »

Попътен вятър на една от любимите ми булки  Bravo give_rose Нека утре бъде един от най-хубавите и влюбени дни в живота ти!
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: август 27, 2011, 20:13:14 »

Приятно изкарване,Мон!  hiphip Да пиеш една ракийка и за нас,или там каквото пиеш.  girl_wink
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: август 27, 2011, 20:15:22 »

Здравейте, вмъквам се в темата, за да кажа за спрея за разширяване на обувки. Аз също имах проблем с тесни обувки.Купих си спрей за разширяване от магазин SALAMANDER (В София има такъв на Витошка, в мол Сердика и ако не се лъжа същите продукти имат и в магазин Мандарин ).
Много съм доволна от спрея. За 10 минути се отуснаха обувките ми.
Мерси!Аз съм от П-в,но и тук ппредполагам има магазин на Саламандър smile
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: август 27, 2011, 22:00:56 »

Мони, пожелавам ти един незабравим ден утре, пълен с усмивки и много щастие! Наслаждавай се на всеки един миг!  smile
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #178 -: август 27, 2011, 22:28:44 »

Мони, желая ти незабравим, приказен ден!! Насладете му се и бъдете безкрайно щастливи!!! Дано тази вечер да се наспиш и да си спокойна. Всички тук сме с теб и ще те очакваме с нетърпение вече като Госпожа smile
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: август 28, 2011, 01:17:43 »

Мониии, прекрасна, заради теб влизам по късни (или вече ранни  Wink) доби, как ще пропусна да пожелая на едно невероятно момиче да изживее ден, по-красив от всичките му фантазии! Имай своя ден, принцесо, и нека всеки един ден оттук нататък бъде по-щастлив и по-щастлив за вас двамата, завинаги heart
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines