Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 19:15:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Monikamaria - 28.08.2011 година  (Прочетена 97719 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #135 -: август 22, 2011, 09:11:48 »

Мони, разтъпкваш ли обувките??  banana
Остава ти по-малко от седмица вече и започвам чак и аз да ти се вълнувам от нетърпение. Скоро ще си Г-жа!
Как мина моминското парти? И пробната прическа? smile
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: август 22, 2011, 09:48:19 »

ооооо настръхнах докато дочитах темичкатата ти , Мони  give_rose и така ми се сви корема... представям си при теб как е  blush Всичко се подрежда малко по малко, а Денят си наближава......
Какъв е проблема с обувките ?
Относно младоженеца и неговото парти, защо не го изненадате с кума или някой негово близък приятел ? Пред свършен факт няма къде да ходи, а пък ако съвсем не иска, ще пият една бира по мъжки някъде и пак няма да е стоял цяла вечер в къщи  Wink
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #137 -: август 22, 2011, 10:32:41 »

Мониии как мина моминското? Хареса ли пробната прическа? Спря ли се вече на нещо определено? Ах, че много въпросиии  blush Хайде намини да разкажеш.
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: август 22, 2011, 11:51:32 »

ооооо настръхнах докато дочитах темичкатата ти , Мони  give_rose и така ми се сви корема... представям си при теб как е  blush Всичко се подрежда малко по малко, а Денят си наближава......
Какъв е проблема с обувките ?
Относно младоженеца и неговото парти, защо не го изненадате с кума или някой негово близък приятел ? Пред свършен факт няма къде да ходи, а пък ако съвсем не иска, ще пият една бира по мъжки някъде и пак няма да е стоял цяла вечер в къщи  Wink
Пфууу и аз съм една заспала... то моминското минало и моето предложение идва малко като след дъжд качулка ... Girl_hide
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: август 22, 2011, 12:21:31 »

Мони бъди по щедра и кажи,какво се случи на моминското парти.  yahoo Доста сме се наредили на опашката да разберем подробности.  yahoo
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: август 23, 2011, 19:48:14 »

Здравейте отново, момичетааа!  cap
Нямам време да седна, да знаете!  tease
Моминското мина страхотно!!! Ще кача по-късно снимки в албума, че трябва да слагам вечерята.  smile Такива танци бяха, такова чудо! Изпихме сума ти шотове!  Girl drink Бяхме 6 момичета и си изкарахме много готино! Младоженецът така и не си направи парти.  pardon
Пробната прическа много ми хареса - снимки в галерията. Малко по-рошавка съм, отколкото ще бъде в деня, защото закъснях с 30 мин. за часа и трябваше по-набързо да стане, а се боядисвах и подстригвах отделно.
Вчера занесохме документите в ритуалната и ми заявиха, че не можело да ми сложат на масичката с чашите и бутилката!  bqsnasym В деня съм натоварила майка ми да настоява да се сложи там. какви са тези глупости, не разбирам!
Днес поръчах 200тина рози от борсата. Взехме и част от алкохола. Украсих бутилките с ракията. Снимки отново в галерията. Има и снимка как ще изглеждат стъклениците по масите с гостите (без розите, де). Ще бъдат поставени върху огледало и ще има по 4 големи чаени свещи, които сама си боядисах в слонова кост, защото бяха сребристи.
Остава ни да вземем останалия алкохол, да направя подреждането по масите (което много ме затруднява, тъй като списъка с гости постоянно се променя!!!  bqsnasym ), да изчистим добре апартамента, да отида на маникюр, все още имаме десетина покани за раздаване...абе има си неща за правене!  scratch one-s head
А и тези обувки нещо не се отпускаааат!  girl_impossible Нося ги с хавлиени чорапи и ще видим какво ще стане!
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: август 23, 2011, 20:02:54 »

Браво, Мони, много се радвам за партито ти и чакам с нетърпение да качиш снимки да ти се порадваме. Прическата  е точно като на принцеса и много ми харесва (но мацката повече blum) и другите неща са красиви като всичко,което твориш.  Bravo Bravo Bravo А за обувките , и аз имам същия проблем и се  рових за разни бабини рецепти за отпускане и ще ти кажа какво открих. Мазане с ракия; оцет; мек сапун; течен парафин; крем за ръце; натъпкване с мокри вестници или парцали и във фризера докато се заледят, после веднага ги обуваш ...... много методи, но все ми се свиди да си подложа обувките за този ден на тези техники и мисля, че последното нещо, което намерих е най-подходящо - спрей за отпускане, имало го в повечето магазини за обувки smile
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: август 23, 2011, 20:33:55 »

мони прическата ти е страхотна
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #143 -: август 23, 2011, 21:09:44 »

 yahoo Мони всичко е превъзходно... и в тон разбира се. Леле незнам как имаш силички и нерви за всичко това. Толкова перфектно направени, та даже и по магазините не ги правят така хубави. Поне ще знаеш, че всичко е наред и няма да се притесняваш за нищо. И прическата е много добре. Абе наистина ще си имаш една вълшебна приказка. Сега май е време за почивка, че то не остана. Приятни и релаксиращи последни дни като госпожица.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: август 23, 2011, 21:36:01 »

Мерси, момичетаа!  kiss2
fabolous, мила, четох и аз, но моите са от изкуствена кожа и сатен и тези неща май няма да помогнат!  sad
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: август 24, 2011, 06:58:22 »

Ох, много сложно  huhhuh.gif а ако някой с малко по-широк крак от твоя ги разтъпче за малко, дали няма да се отпуснат  ohah
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: август 24, 2011, 07:17:37 »

Мони прическата ти е супер и като гледам снимчиците от моминското е било чудесно.Мони мога да ти дам съвет отиди на обущар за да ти разпусне малко обувките там имат специална поставка за това или пробвай със спрей.Успех с оставащите нещица и нека вълнението и емоциите да ви направят деня на сватбата една сбъдната приказка.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: август 24, 2011, 09:01:22 »

Леле, Моника - вече за не знам кой път се повтарям, но всичко е СТРАХОТНО yahoo Просто вече ми става неудобно все едно и също да повтарям, но не мога да се сдържа badgirl Прическата е WOOOOOW!!!! Oh my ... А ти - направо си зашеметяваща give_rose Може ли само да те попитам - с цветни лещи ли си, защото на други снимки ми се струва, че си с тъмни очи crazy и ако си - с тях ли ще си  на сватбата? Изглеждаш невероятно и много хубав контраст се получава с тъмната коса и тена Bravo Това ми е любимата комбинация - тъмна коса, светли очи, бронзов тен girl_in_love Ще ме извинявате, ако прекалявам с комплиментите, ама което си е хубаво, си е хубаво - какво да кажа друго!  girl_wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #148 -: август 24, 2011, 09:35:13 »

Нали и аз трябва да кажа нещо: Да не ти е уроки, но дори и приятелките ти са "в тон"! Къде ги намери тези красиви момичета...Виждала съм кученцето в друга тема - и то такова бонбонче!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: август 24, 2011, 09:45:30 »

Мони сложи ги в фризера за малко и после ги обуй.Винаги ми помага -и обувката става точно по крака ти-нито повече нито по малко.
Прическата е хубава,ама наистина е малко рошава.
С доста неща си се нагърбила-успех ти желая и много хубави емоции.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines