Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 19:19:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Monikamaria - 28.08.2011 година  (Прочетена 97724 пъти)
 
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #105 -: август 10, 2011, 14:28:22 »

Мониии, чудесно си се справила, както винаги! Идеята с поставка от захарна бучка е наистина впечатляваща! Браво!  Bravo Bravo yahoo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #106 -: август 10, 2011, 15:30:34 »

Аз...нямам думи! Пожелавам ти винаги и за всичко да имаш вдъхновение, да подготвяш приказни тържества на деца, внуци и правнуци!
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: август 10, 2011, 16:09:38 »

Еййй как я измисли тази бучка захар, страхотно е! smile

Горкия младоженец, явно е доста търпелив ... пак бая си го изпохващала. Моя само последните дни успях да го включа в подготовката и той една сутрин така се беше побъркал колко неща има да се правят, че възкликна: "Повече никога няма да се женя!"  NECKTIE при условия, че аз организирах почти всичко ...
Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: август 12, 2011, 17:14:00 »

Хейй това е много сладко  Bravo страхотна идея за поставките. Да им е сладко на гостите да си седнат на местенцата.  danceg
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: август 12, 2011, 20:30:21 »

Страхотна идея с бучките захар!!!!! И въобще с идеите за тейбъл картите!  heart
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #110 -: август 12, 2011, 20:55:34 »

Мони, не съм се съмнявала в твоята изобретателност  good. Поздравления и за идеите и най-вече за вдъхновението, което имаш!!!
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: август 13, 2011, 01:41:09 »

За пореден път ви благодаря, момичета!  give_rose Честно казано идеята за бучките захар е от нета. На някаква снимка, която съвсем случайно ми попадна, имаше нещо подобно и аз от там го изплагиатствах.  blush Радвам се, че се е получило добре и много съм щастлива, че ви е харесало!   give_rose
Да ви кажа тези дни се побърквам! Нямаме време за нищо от сума ти ангажименти, а работата все си е много!  Girl_sing
Вчера взехме и колан на младоженеца от същия магазин, от който взехме и костюма. Ще кача утре снимчица, много ми харесва. Днес взехме панталона от подгъване и вече младоженецът ми е готов!  yahoo Днес си правихме и медицинските, внесохме и второто капаро в ресторанта. Ходихме и до църквата и се оказа, че не ни искат кръщелните, което е един ангажимент по-малко. Довърших и бутониерите, защото няколко не ми достигаха. А остава още мноооооого! hysteric Чувствам се зверски уморена! Да не казвам, че никакво внимание не можем да си обърнем с младоженеца! Разбирайте ме за какво говоря!  girl_wink
 Offtopic once_upon_a_time, честито професорство!  Bravo
Майче, то и аз това си виках по едно време!  sarcastic А моя се включи само със захарчетата и за кратко с пъхането на поканите в пликче. Ама и това е нещо!  sarcastic Той се занимава упорито с апартамента иначе.
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: август 14, 2011, 08:48:10 »

Наистина много оригинална идея с бучката захар. Много ти се радвам и съм сигурна, че денят ви ще мине страхотно, а и виждам, че сте почти готови с всичко вече.  smile
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #113 -: август 15, 2011, 08:57:50 »

Мони, браво, страхотно се справяте, и съм сигурна че всичко ще успеете, но все пак си оставете малко време за почивка, за да не сте толкова изморени в самия ден
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: август 15, 2011, 17:23:58 »

Morning_Flower, и аз така искам и затова давам толкова зор да свършим по-бързо с всичко.  good
Сега боядисваме нашата стая и в момента съм под един огромен найлон с компютъра. sarcastic Барикадирала съм се, за да се защитя от безпощадното мече, омазано с латекс. Иначе си избрах какви ще са етикетите на ракията ни. Ще ги отпечатам на самозалепваща се хартия. Остана ни общо взето да довършим апартамента и да вземем алкохол и цветя. Трябва и да доуточним украсата и май е това. А...от ресторанта ни казаха, че тортата, която сме си избрали няма да могат да я направят. Та сега очаквам потвърждение какво ще могат да направят. Избрали сме си торта, отгоре с фондан в цвят екрю и малко рози. Искам да е нещо семпло, от което да не се разочаровам после, че не са го направили. Нещо като това:


* ivoryroselg.jpg (16.5 KB, 338x450 - видяно 195 пъти.)
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #115 -: август 15, 2011, 17:44:10 »

Каквато и да е съм сигурна, че ще бъде много сладка и вкусна като тръпката около цялата ви организация. Тази изглежда супер даже като я видях преди д прочета поста ти ми се дояде тортичка, а принципно не съм привърженичка на сметаната. Надявам се всичко да ви е по план остават почти 2 седмици и наистина си оставете време за почивка, че и с този ремонт чак ви съчуствам за умората.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: август 15, 2011, 22:05:33 »

Мерси, мила Миши! smile И аз като я гледам и веднага ми се прияжда!  Torte

 OfftopicСега страшно се извинявам на всички, че трябва да станете свидетели на това, но просто ми писна. Следващото, което ще напиша е за потребителката на форума, която си направи петнайсетина различни ника само, за да се заяжда с мен. - След поредния фалшив профил и поредното, с нищо непредизвикано писмо на лични, пълно с обиди, ще ти кажа нещо последно тук, защото както винаги пишеш и ме обиждаш и след това ме блокираш. Пак ли ти, Мануеладобромир, Красавичка и т.н.?   sarcastic Пак ли открадна снимка на някоя булка? Аз от форума няма да изчезна, тъй като след сватбата си и дечица смятам да имам, а тук има много свестни и мили момичета, с които имаме какво да си кажем за нашия реален живот. Приеми го - аз съм щастлива и така ще си остане, а ти по-добре си потърси истински младоженец и създай реално свое щастие, вместо да висиш тук просто, за да обиждаш! Смятам, че в другия форум се разбрахме веднъж завинаги и там дори уж се извини. От тук натам и 100 писма да ми напишеш - все ми е тая! Истината е една и ти я знаеш!

Извинете, момичета, още веднъж! give_rose Въпросното момиче м/у другото сега се е кръстила Aldariel. Вече си мисля, че наистина не трябва да качваме наши снимки, за да не се ползват свободно от подобни хора.
« Последна редакция: август 15, 2011, 22:07:23 от Monikamaria » Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: август 15, 2011, 22:46:42 »

Мони, до сега само четях (и ти се възхищавах за цялата енергия която имаш и влагаш, за цялото желание и безспирния позитивизъм въпреки всичко, което ти се случва и малката част, на която ние сме свидетели  give_rose), а сега се включвам и с мнение  give_rose
За тортата, моят фаворит е такъв и може би няма да е трудно да го направят smile
За "спамърите" тук и в живота (реалността)... винаги си остават такива... ненужни и непотърсени, винаги си остават нещо .... нещо като брадавица (правят впечатление, но рано или късно минават и единственото, което оставят след себе си е неприятния спомен за "сърбежа").
Продължавай в същия дух мила  give_rose


* 283158_191676370896454_145440652186693_532022_8131669_n.jpg (52.35 KB, 497x720 - видяно 207 пъти.)
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: август 15, 2011, 22:56:10 »

babyboopk, благодаря мила!!!!  heart
За тортата- точно такова нещо харесвам и искам! Единственото, което бих променила е, че бих искала рози, не за друго, а защото са свързани с темата ми. Все пак ще им покажа и тази снимка.  smile
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: август 16, 2011, 07:16:09 »

Monikamaria  ето ти и мойта торта тя беше с рози http://www.facebook.com/photo.php?fbid=267442243269959&set=a.267067826640734.83026.100000125554747&type=1&theater
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines