Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:18:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Monikamaria - 28.08.2011 година  (Прочетена 91580 пъти)
 
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« -: май 25, 2011, 18:10:25 »

Monikamaria след малко повечко от месец и твоят вълшебен ден ще настъпи и понеже си много активна във форума нямам търпение да започне твоята темичка yahoo

Много се вълнувам от всияко което ти се случва и ти честитя темата Bravo
« Последна редакция: юни 17, 2011, 06:52:30 от fiibi_bg » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 25, 2011, 18:32:45 »

Тема за сватбата се пуска един месец преди сватбата.Темата ще бъде отключена на 03.06.2011.Моля четете правилата и ги спазвайте.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 05, 2011, 02:59:46 »

alo_madona, много ти благодаря за темичката!  give_rose kiss2
При нас обаче проблемът, който имахме се оказа доста сериозен. Има шанс да отложим сватбата с около месец, а най-лошото е, че ще разбера 2 седмици преди датата! Изобщо не знам какво да правя! Просто седя и чакам! Това е! Няма да ви описвам колко съм притеснена и как се чувствам, вие най-добре можете да ме разберете! Но няма да се ядосвам! С младоженеца постоянно си повтаряме, че важното е, че сме заедно и се обичаме!
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 05, 2011, 08:49:52 »

Честита темичка Мони  give_rose
Всичко това ,което се случва при теб е много неприятно .Наистина много съжалявам  nea
А какво е станало ,че искате да отложите сватбата?Заради роклята ти ли ?Аз защо не се заемам да поръчвам от чужди сайтове ,защото според мен нищо не е сигурно.Едно е да си поръчаш рокля примерно от Стара Загора ,а друго си е от друга държава.Успех ти желая!
Не се ядосвай ,всичко ще се нареди give_rose
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 05, 2011, 09:13:12 »

Мони, честита темичка и от мен! Аз писах за отлагането ти в друга тема (за ергенското и моминското парти), но не знаех, че момичетата са ти направили вече твоя собствена. Надявам се всичко при теб да е наред и дойде така мечтаната рокля! И тук да те попитам: какво стана с пробния грим и ако не ти е проблем можеш ли да качиш снимчици? Отново стискам палци за всичко останало  give_rose
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #5 -: юни 05, 2011, 09:39:28 »

Честита темичка, момиче! smile Желая ти да я изпълниш само с хубави и положителни мисли и емоции. Дано не се налага да отлагате сватбата и всичко да мине по мед и масло, както ти си си го представяла - да бъде твоята приказка.
С радост ще следя какво се случва около теб.  heart
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #6 -: юни 05, 2011, 11:27:21 »

Честита темичка! Дано всички проблеми които имате да се решат съвсем скоро и да можете спокойно да се насладите на подготовката на вашия ден!  good
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 05, 2011, 15:31:38 »

Честита темичка и от мен  give_rose
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 05, 2011, 15:33:17 »

Monikamaria, стискам палци нещата при вас да се наредят и сватбата да се състои в определения ден, но дори и да не стане така, най-важното е че се обичате и сте заедно!
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #9 -: юни 05, 2011, 17:11:08 »

Monikamaria, дано всичко се оправи и не се налага да отлагате сватбата. Стискам палци good
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #10 -: юни 05, 2011, 19:14:34 »

Monikamaria, честита темичка и от мен!
Каквото и да стане, да знаеш, че явно така е трябвало и е за добро. Не си хаби нервите и не трупай негативни емоции. Бъди непукист и се радвай на предстоящото събитие,когато и да е то.  give_rose
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 05, 2011, 19:14:59 »

И аз стискам палци всичко да е наред, сватбата да е както я планувате и да нямаш повече проблеми с роклята.

Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 05, 2011, 23:41:04 »

Благодаря на всички ви! Много сте мили, наистина!  give_rose give_rose give_rose Знам, че тук винаги ще чуя окуражаващи думи!
lawyer, пробният грим исках да е на рождения ми ден (07.05), но Джулия ми се обади, че няма възможност и щяла да ми прати неин колега. Аз отказах и го отложих за моминското парти, но то все още не се е състояло и за съжаление ще трябва да чакам! smile
panteryx, не е заради роклята, аз съм си харесала три резервни варианта Wink . Просто гафът с роклята е поредното чудо на чудесата, което се случва с нас. Но животът е живот, защото е вълнуващ. Какво да се прави!
П.П. Купила съм си всички материали за късметчета, кутии, покани и т.н., но толкова нямам настроение за сватбена подготовка, че просто събират прах. sad Добре, че поне ми останаха само три изпита и ремонтът е на свършване.
« Последна редакция: юни 05, 2011, 23:51:33 от Monikamaria » Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #13 -: юни 06, 2011, 08:50:36 »

Мила Мони горе главата!!! всичко ще се нареди, и сватбата ще мине страхотно точно както си го мечтала. Сигурна съм, че всичко ще се нареди, продължавай с подготовката, после като дойде момента няма да имаш време за всичко, по себе си знам. Изпращам ти положителна енергия да се заредиш за подвизи  blush  girl_wink и ти пожелавам успех във всичко!!!
 айде мила  give_rose ние сме с теб
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #14 -: юни 06, 2011, 12:22:20 »

Хайде и аз тук! Честита темичка!  give_rose Желая ти да я напълниш с огромно количество положителни емоции!  heart Убедена съм, че всичко ще се нареди в благоприятната посока, така че не се вълнувай!  girl_wink
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines