Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 14:37:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Monikamaria - 28.08.2011 година  (Прочетена 92309 пъти)
 
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #45 -: юни 12, 2011, 11:01:19 »

Мони извинявай не съм забелязала бродерията.  pardon
Не знам до колко ще се връзва презрамките да са в по-тъмен цвят а останалите розички да са така светли... На оригинала розичките по презрамките и тези отпред са по-тъмни и седи много красиво. От друга страна презрамките така и така няма да са същите като декорацията отпред така че може би ще седи добре. Иначе ако дантелата и воала са еднакви мисля, че ще е хубаво  good .
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юни 16, 2011, 22:55:52 »

Момичета, много благодаря за съветите! Много е важно да чуеш и другите какво мислят! good Купих си дантела и тюл и си намерих шивачка. Ще видим какво ще излезе!  smile
Аз влизам само да кажа, че изместихме датата на 28ми август (добре, че и в ресторанта, и агенцията, и фотографите, и ритуалната са ОК). От една страна се радвам, тъй като е Успение Богородично по стар стил! Явно така е трябвало да стане! Принципно искахме по-рано, но са пости, а това май се оказа най-добрия вариант! Ще пиша да заключат темичката до 28ми юли и ви чакам отново тогава да помагате със съвети! Стискайте палци, че през това време ще съм самичка, тъй като младоженецът замина, и сега сама ще купувам всичко. sad
« Последна редакция: юни 16, 2011, 22:58:29 от Monikamaria » Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #47 -: юни 16, 2011, 23:18:03 »

така е било писано не се ядосвай. А и 28.08. е много добра дата  smile и празника е много голям. Успех с всичко дано няма повече проблеми
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 17, 2011, 06:53:16 »

Темата ще бъде отключена на 28.07 - един месец преди сватбата
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 28, 2011, 12:32:27 »

Миличкаааа, темата ти вече е отключена! Можеш да започваш да си я пълниш  с  много приятни емоции и усмивки!!  Love girl
Аз все се канех да те питам, какво стана с кумовете ви? Наред ли е всичко с тях вече.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юли 28, 2011, 13:44:42 »

Момичета, отключилите сте темичката ми!  chee  yahoo Благодаря!
pink_panther, мерси мила!   give_rose Ами онзи ден се разбра, че това няма да е нашият кум.  sad Новата му жена направи доста интриги, разбрах и от собственото й девет годишно (!!!) детенце по какъв начин ме е коментирала и обиждала. Стана и нещо като мини-скандал. Защо не съм й била обръщала внимание!?!?  shok Сякаш съм компаньонка и тя е някаква принцеса, на която всички трябва да обръщат специално внимание.  crazy А аз съм се държала съвсем нормално, но явно само това е успяла да извърти. Много бях огорчена и реших, че с нея повече няма въобще да се виждам. Тя е решила да създаде на уж-кума ни идеята, че всички са срещу тях и затова те трябва да са срещу всички. А това си е чисто и просто борба срещу вятърни мелници.  pardon Въобще не ме интересува с нея ли е, с Пенка или Драганка е! Но той каза, че освен с нея, няма да е кум с друга. Ние му предложихме да кумува с дъщеря си, но той отказа с довода, че и онази трябвало да седи на младоженската маса. Е как, по дяволите, ще си правя семейните снимки и ще седя с нея на масата, при положение, че тя ми направи 100 проблема и ме обижда зад гърба ми?!?!? Ако имаше поне малко чувство за чест щеше тя самата да откаже. Лошото в случая е, че тук става дума за 20 годишно приятелство м/у младоженеца и него, което е подложено на изпитание. Но аз съм решила, че ще подкрепя това приятелство на всяка цена, но от друга страна с тази жена повече няма да контактувам. Сега ще предложим на други наши приятели, а ако те не се съгласят имаме и още две варианта. Спокойна съм по въпроса, само малко ми е кофти.  sad
Много досадна станах с този дълъг пост, та по-натам ще разказвам докъде сме с подготовката.  smile
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 28, 2011, 15:25:46 »

EEEEEE,много кофти ситуация,
Може да е за хубаво,знаеш ли?
Кога ще каните вашите приятели,че не остана вече  smile
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #52 -: юли 28, 2011, 15:58:23 »

Моника честито за отключената тема. Сега поне ще знаем какво става около теб. Тази дилема с кумовете е наистина гадно. Но пък не разбирам защо на вашия ден трябва да се съобразявате с няква фръцла която познавате от скоро? ( или поне с такива обеждения останах) Ами и ако бившата му жена изяви различни притенции? Това за мен е голяма наглост от негова страна да казва кой къде ще седи. Щом тази е по важна от 20г. приятелство... незнам какво е направила ама яко му е завъртяла акъла. Дано скоро си намерите подходящи и всичко да е наред при вас.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 28, 2011, 16:01:01 »

Честита тема give_rose
Много отдавна следя как върви подготовката. Нещата в галерията са прекрасни, а за роклята нямам думи просто heart
Надявам се нещата с кумовете се оправят бързо и да намерите Вашите кумове, защото те остават приятели и съветници на младото семейство за цял живот - поне при нас е така.  Дано след промяната на датата и проблема с кумовете, подготовката върви гладко и да имате една приказна сватба Good luck
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #54 -: юли 28, 2011, 16:10:51 »

Е, те неприятностите вървят до три  Wink Първо роклята, после датата, сега кумовете. Няма да има повече проблеми, всичко ще върви гладко.
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юли 28, 2011, 16:59:23 »

Мони, аз много рядко напоследък влизам във форумчето (сраммм blush), но няма да пропусна да пиша в темичката ти и да ти честитя влизането в последния месец преди сватбата Wink Пожелавам ти повече хубави емоции на финалната права, целувам те! heart
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #56 -: юли 28, 2011, 17:55:50 »

Хайде честито за отключената тема give_rose вече може да започнеш спокойно да споделяш какво става с подготовката... За кумовете не им се впрягай чак толкова, явно не е писано приятелят на годеника ти да му кумува въпреки дългогодишното им приятелство smile нашите кумове не са ни от години приятели но пък са сериозни хора на които знаем, че ако се наложи може да се разчита girl_wink

Сигурна съм, че нещата ще се наредят Wink
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юли 28, 2011, 18:16:07 »

Мони, много е кофти ситуацията с кумовете ви angry При мен се получи така, че  две от двойките, които още преди време си бяхме набелязали за кумове се разделиха, третата се оказа, че чакат бебе точно около месец преди сватбата и не искахме да ги притесняваме и така голямото ми желание моя много близа приятелка да ми е кума няма да се сбъдне,защото моя младоженец държи да са семейство кумовете. Въпреки това, сега ще ни кумуват други наши близки от скоро, които са прекрасно семейство и си имат две много сладки дечица  yahoo danceg Да, не сме приятели от сто години, но бързо си станахме близки и мисля, че сме направили чудесен избор..............всъщност, стига съм ти пълнила темичката с моите работи, ами вземи я напълни ти с най-хубавите предсватбени емоции и вълнения!Ще видиш,че всичко ще се нареди и така е трябвало да стане за добро! Желая ти успех с подготвката Good luck
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 28, 2011, 18:54:48 »

Хайдеее Монии остава точно 1 месец и до твоят сватбен ден  Сватбаааа желая ти весела подготовка.
С радост ще следя твоята темичка и всичко ,което се случва ,около теб.
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юли 28, 2011, 21:37:10 »

Успешна подготовка и от мен! smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines