Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 16:43:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Monikamaria - 28.08.2011 година  (Прочетена 92099 пъти)
 
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #345 -: септември 16, 2011, 22:12:27 »

ЕЕйййй,Монии,супер!!!
Чудесни снимки с много настроение!! Бъдете все така влюбени, безкрайно щастливи и радващи се на прекрасни моменти!!!!
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: септември 16, 2011, 22:23:00 »

Eй, момичета, много ви благодаря за милите думи!!!!  blush Стоплихте ми сърчицето!  give_rose Благодаря и за пожеланията! Нека са и от мен за вас! blush
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: септември 16, 2011, 22:39:30 »

Гучи, много ти благодаря за помощта!  give_rose Аз така или иначе не мога да смогна все още да я пратя на всички. blum
Hecate, ще имаш, мила, само да тръгнеш веднъж и няма да можеш да се спреш дори! blum

Толкова се вдъхнових от снимките ти, от замисъла и невероятния блясък в очите ти на твоя специален ден, че съм казала на мъжа да сяда да гледа сватбени неща, за да помага и ние да започваме с организацията smile че се сгодихме юли и още нищо не сме решили или направили, но наистина форума дава много желание и енергия след тежък работен ден smile Любовта е най-голямото вдъхновение smile
Разкошна си, пожелавам ти много любов в живота и скоро да опознаеш и майчинската smile
Ние преди два дни станахме чичо и леля и много се вълнуваме  yahoo
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #348 -: септември 16, 2011, 22:47:01 »

Хубава, по-хубава, най-хубава  Bravo Последната снимка е разкош!
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #349 -: септември 17, 2011, 04:46:41 »

Олееее, ама вече имало снимки  yahoo, а аз чакам да оправят албума и въобще не поглеждам...
Мони, какво да кажа, без да повторя горните постове - невероятна си. Супер обаятелна, красива, лъчезарна. И зная, че вече звучи изтъркано, ама и на мен си ми една от любимите съфорумки, въпреки че не сме общували много. В теб има голям заряд и ентусиазъм, затова и постовете ти са така интересни за чете и успяваш бързо да се превърнеш в любимка на много хора. Вижда се, че този заряд се е пренесъл и на сватбения ти ден - всичко, което си направила е много красиво - адски много се радвам на дрешката на кученцето ти. Помня, че дори нея си прави сама. Сватбената ви сесия е супер готина и забавна. Ти, младоженеца, кумовете, гостите - всички изглеждат супер щастливи. Както се пее в песента Love is in the air. Пожелавам ви тази любов винаги да е около вас и в сърцата ви и да заразявате всички около вас с нея.
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: септември 17, 2011, 06:13:46 »

Хубава, по-хубава, най-хубава  Bravo Последната снимка е разкош!

 Страхотни снимки.... а последната е просто невероятна smile 
Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: септември 17, 2011, 06:27:18 »

Хейй страхотно си преразказала чрез снимките всичко  Bravo Много настроение се усеща и всичко е било наистина прекрасно. Заслужавлало си е притесненията, труда и безсънните нощи. Поздрави отново  give_rose
Активен
katqsl
Ентусиаст
**
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: септември 17, 2011, 08:28:43 »

Най-искрени поздравления  Bravo Снимките са страхотни, толкова сте лъчезарни и щастливи, запазете завинаги този заряд  Bravo
Ти си много красива булка, истинска принцеса. Всичко е разкошно - и украсата, и малката шаферка и усмивките ви. Бъдете мноооого влюбени  give_rose
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #353 -: септември 17, 2011, 08:50:00 »

Мони, прекрасни снимки! От тях струи такова настроение и любов, каквото рядко съм виждала от младоженци! Поздравявам ви за сетен път!  gu6
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #354 -: септември 17, 2011, 09:35:56 »

Мони страхотни сте smile Великолепни снимки ,великолепни лица ,великолепни хора Wink Дано този блясък в очите Ви никога не угасва..Бъдете наистина щастливи и извървете пътя  си така както само вие си знайте smile Обичайте се вечно !!! give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #355 -: септември 17, 2011, 10:59:38 »

Мониии, снимките са невероятни! Струи огромно щастие, което Ви желая да запазите завинаги. Ти си много красива булка - толкова истинска и неподправена. Прическата ти се е получила прекрасно, много по-яка е от пробната, а иначе не е различна кой знае колко. Грима ти също е много готин, евала на Джули, тя си знае работата момичето. А относно фотосесията - впечатлена съм от факта, че има много забавна страна, а не само чупки, стойки и заучени пози. А това я прави уникална и много сладка! Общо взето снимките ти са страхотни, това е!  yahoo  heart
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: септември 17, 2011, 13:12:49 »

С една дума-уникална (булка,шаферка,рокля,...сватба...)
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: септември 17, 2011, 13:51:05 »

Мони, много сте хубави, а роклята е страхотна. Bravo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #358 -: септември 18, 2011, 09:07:00 »

Много са хубави снимките на шахматната дъска! Предварително ли беше подбрала местата, или е моментно вдъхновение /не че е важно/, получило се е страхотно! За да не се повтарям с момичетата, само ще добавя, че майка ти е много красива жена, а съпругът ти изглежда хем мил, хем "мъж на място"! Моникамария, ти си истинско модерно и красиво момиче, с умения и чувство за домашен уют.
Активен
echi_
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #359 -: септември 18, 2011, 11:14:35 »

А на мен още ми иска парола и нищо не мога да видя :huh:Някой знае ли защо???

едит: излязох и пак влязох, и сега вече имам достъп и отивам да гледкам, след малко пак ще едитна.

и обещаният едит: има много луди снимки, с идейки които не сум виждала, като булка продаваща сладолед shok и много нежни и красива снимки, прекрасна  Сватбаааа, браво Мони!!! Все така щастливи, както в този ден да сте и скоро да имате и нов повод за радост stork-boy
« Последна редакция: септември 18, 2011, 11:26:22 от echi_ » Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines