Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 08:02:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Monikamaria - 28.08.2011 година  (Прочетена 92226 пъти)
 
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: септември 16, 2011, 09:01:57 »

И аз се записвам за паролата,ако може  blush
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: септември 16, 2011, 09:25:39 »

Може ли и аз да се запиша за парола. Когато четох за твоята подготовка много се развълнувах, че си отделила толкова време и си направила толкова неща сама. Иска ми се и на мен да имам толкова енергия за догодина smile Но се оказа, че дори за дата е трудно да реша smile хахахаха
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: септември 16, 2011, 14:05:40 »

Гучи, много ти благодаря за помощта!  give_rose Аз така или иначе не мога да смогна все още да я пратя на всички. blum
Hecate, ще имаш, мила, само да тръгнеш веднъж и няма да можеш да се спреш дори! blum
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #333 -: септември 16, 2011, 15:47:20 »

Мони, може ли и на мен паролата. Покрай твоите теми се запалих по форума и почнах да съпреживявам, на 28ми дори нямах търпение да стигна до компютър, за да прочета всичко ли е по план smile tease

Иначе аз тепърва ще се възползвам от съветите на момичетата, имам си датичка за напролет smile
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: септември 16, 2011, 16:06:01 »

Мони успях да видя няколко снимчици само -разкошни сте много ви се радвам.Много сте лъчезарни и хубави.
Активен
maianiki
Сватбар
***
Публикации: 199



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: септември 16, 2011, 16:26:25 »

Moni,zabravi li me za parola... sad mnogo mi se iska da ti vidq roklqta.
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: септември 16, 2011, 16:37:38 »

И аз искам парола,моляяя  yahoo
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: септември 16, 2011, 18:33:07 »

Момичета, аз май много се "вталясвам", както казваше баба ми (точен превод няма, дано го знаете  sarcastic). Махам паролата на албума, пък каквото ще да става. То стана вече смешно с това пазене. Пък онази лудата си е за нейна сметка, ако ги гепи.  Girl_hide
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #338 -: септември 16, 2011, 18:41:14 »

Мони, заслужаваше си чакането! Страхотни сте и двамата, но ти си като истинска принцеса! А последната снимка в албума е невероятна heart Поздравления за страхотното настроение, бъдете все така щастливи, усмихнати и весели smile
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #339 -: септември 16, 2011, 19:28:06 »

Мониииии  Bravo Бях затаила дъх и не можех да спра да спра да гледам още и още и още... От къде да започна!
- малката шаферка - прекрасна малка, черна рунтавелка със страхотна рокля!
- гримът - уникален е! Този цвят ти стои уникално! Колко много "уникално"  tease
- чантата - е, не можех да си представя елегантна булченска чанта докато ни видях твоите снимки! Хич не харесвам тези сатенени торбички, а твоята е разкошна  smile
- роклята - вече съм тотално убедена, че ще си поръчам рокля от интернет! И ти благодаря! Роклята е... ами нямам думи! ТВОЯТА РОКЛЯ  yahoo
- цялата ви лудория си личи във всяка една снимка - толкова настроение, толкова любов
И прическата, и костюма на младоженеца, и кумувете, и украсата на колата.... и всичкоооо
Желая ви от все сърце много любов, много щастие, много сбъднати мечти заедно, много подкрепа и красота през целия ви живот!  heart  heart  heart
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: септември 16, 2011, 20:01:08 »

Мониииииииииии изгледах всичко на един дъх мила и мога да гледам още милион пъти всичко е приказно все едно  е сън .Мони миличка -----------------------------------------------------------------------
Всеки ден в дома ви нека има светлина, нека огънят не гасне, нека смеят се деца, и всяка дума, поглед, жест - да носят благослов запазете във сърцата своята любов
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #341 -: септември 16, 2011, 21:33:58 »

 Да видим дали ще успея да намеря точните думи, за да изразя възхищението си към цялото тържество. От както влизам във форума ти си ми една от любимките. С голямо вълнение следях всичко около сватбата ти. Знаех си, че ще бъде всичко чудесно, но чесно казано ти надхвърли всякакви очаквания в мен. Изглеждате наистина повече от страхотни и много влюбени. Най - важното е, че наистина сте се забавлявали. Било е голям купон. И нека този " купон " продължи и в съвместния Ви живот.
Тъщата е страхотнааааа. Постарала се е жената и изглежда зашеметяващо. А какво да ти кажа за кумовете -  Bravo Bravo Bravo прелестни и очарователни. Знаех си, че след толкова ядове около кумовете ще имате най - прекрасните кумове. За шаферките няма какво да говоря  good Изобщо ... великолепна приказка с happy end.
Активен
pkara
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #342 -: септември 16, 2011, 21:42:19 »

Чудесни снимки на щастливи влюбени! Пожелавам ви още много прекрасни моменти и емоции в семейния живот! Много се радвам, че ни позволи да се порадваме заедно на вашето тържество.Бъдете щастливи!!!
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: септември 16, 2011, 21:47:32 »

Страхотни сте Bravo
За булката няма какво да говоря, за шаферите, младоженеца също. Купона е бил на ниво, много весела сватба сте имали.
Бъдете винаги толкова щастливи и влюбени, напук на всичко и всички smile
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: септември 16, 2011, 21:51:20 »

Страхотни снимки, Мони.  Bravo Била си много красива булка и всичко е прекрасно. И аз ви пожелавам винаги така да се обичате и да сте толкова щастливи както на най-специалния ви ден.  heart И съвсем скоро да ни зарадваш с новина за нов член в семейството.  smile
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines