Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 17:07:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Monikamaria - 28.08.2011 година  (Прочетена 92246 пъти)
 
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 09, 2011, 21:53:05 »

danceg Бравооо, Монии! Много се радвам, че ти е харесала и всичко е наред! Имаш си рокля вече!  Bravo Чакаме снимкииии! good ( ейй, действа тва стискане на палци, бе,  pardon всички булки от форума, за които сме стискали получиха прекрасни рокли!  Wink
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 09, 2011, 22:04:48 »

pink_panther, определено действа! Мисля да пусна един тото-фиш и да пробваме и там!  blum
Вече има снимчици в галерията. Както писах и в другата тема, ще има доста поправки! А именно - презрамките ще се сменят, отзад ще се сложат връзки, коланчето ще се пооправи и най-важното-дантелата отпред се сменя задължително! Почвам да търся шивачка! smile
П.П. Забравих да се извиня за бъркотията! Правим ремонт и е ад в нас! Направо ме е срам!
« Последна редакция: юни 09, 2011, 22:20:57 от Monikamaria » Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 09, 2011, 22:51:23 »

За роклята - още веднъж да ти я честитя give_rose Затвърждавам си мнението,че ще си прекрасна булка, много величествена осанка придава тази рокля Curtsey Curtsey и ти седи супер! А за бъркотията - сигурна съм,че никой не й е обърнал внимание Аз лично само роклята гледах, дори не съм за загледала какво има отзад или отстрани около теб girl_wink
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #33 -: юни 09, 2011, 23:02:28 »

Мони и аз разгледах снимките и наистина разликите са минимални! Чудесно ти седи роклята (особено на бюста!) и съм сигурна, че ще си прекрасна булка  yahoo ! Жалко, че я няма бродерията отпред, както при оригинала, но и така е чудесна! До колкото се виждат цветовете мисля, че цвета се връзва добре и с обувките и бижутата  good . Много се радвам, че перипетиите приключиха и всичко имаше щастлив край.  girl_wink
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 10, 2011, 08:01:54 »

Мила роклята ти е прекрасна и си много хубава с нея...Искам да се поуспокоиш малко и да не се ядосваш , защото съм убедена , че нещата ще се подредят по плана ви
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #35 -: юни 10, 2011, 08:37:44 »

Мони роклята е прекрасна, както казаха момичетата много добре ти седи, не се тревожи с тези малки корекцийки ще стане още по-добре  girl_wink
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 10, 2011, 11:41:34 »

Monikamaria, сега разгледах галерията ти. Прекрасни са всичките ти неща. Обаче аз не виждам снимката, на която си ти с роклята sad Иначе тази, на която я виждам е приказна  heart heart heart Много се надявам да успеете да разрешите проблемите и да не се налага да отменяте сватбата  give_rose
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #37 -: юни 10, 2011, 12:15:22 »

Всичко е просто чудесно. Все едно нещата са излезнали от някоя приказка, в която се разказва за перипетите на една великолепна принцеса и нейния любим принц. Както в приказките всичко завършва с happy end , така и вашата приказка ще завърши така. Затова си сложи " розовите очила" и гледай малко по-ведро на нещата. Предполагам, че ти е тежко, но както се казва всяко зло за добро. Може би е трябвало това да се случи, за да си покажете, че любовта ви е по-силна от всичко и заедно ще преминете през трудностите. Спирам да филосовствам и ти пожелавам голям успех стискаме палци всичко да е наред и да изживееш една великолепна сватба.
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #38 -: юни 10, 2011, 19:31:50 »

Честито за роклята и от мен! Много ми хареса и ти стои чудесно (до колкото мога да видя). Чакането си е заслужавало и след тези малки корекции ще е още по-прекрасна!
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 11, 2011, 02:15:31 »

Момичета, не знам как да ви благодаря!  give_rose give_rose give_rose Младоженецът даже ми се обиди като му казах, че вие най-много ме успокоявате! Ама той не разбира какво е да чуеш добра дума "по булченски" все пак!  blum
Да ви питам - какво мислите дантелата, която сложа отпред, както и новите презрамки да са в по-тъмно шампанско? Нещо като цвета на оригинала. Дали ще се върже?  scratch one-s head Ще си направя и същия воал, защото този, който ми пратиха не е от най-хубавите.
Sandri, мила, има бродерия, но много-много не се вижда - много са кофти снимките! Иначе е почти същата!  smile
Капризче, новите снимки са на втора страница. Там видя ли? smile
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #40 -: юни 11, 2011, 04:23:36 »

Monikamaria- много ми харесаха нещата в галерията  blum честито и за роклята много е красива на мен ми харесва така както е в момента и много хубаво ти седи, обувките също са прекрасни, не знам дали има смисъл нещо да и поправяш, тя е шита за теб  Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #41 -: юни 11, 2011, 09:39:16 »

Роклята е прекрасна, но облечена на теб е великолепна! Ако ти е "на сърце" вариантът от снимката, струва си да потърсиш по- тъмен екрю цвят за презрамки, дантела и воал, за да се "раздвижи" ансамбълът. По този начин ще имаш и възможност да включиш /ако се налага/ новия цвят в букета или в другите аксесоари във вид на ивички, розички, панделки и др. Няма начин да не се върже, стига да намериш толкова ефирна дантела. Но както те познавам от постовете, за теб няма невъзможни неща  Bravo! Иначе както казва  iveto90, на мен ми харесва и така, както е в момента, защото просто е шита за теб!
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #42 -: юни 11, 2011, 09:54:05 »

Мони, роклята е страхотна, а сложена на теб се получава истински "УАУ!!"-ефект  yahoo.
Видях снимките още щом ги публикува, но все не ми оставаше време да пиша, само четях. Иначе моето мнение е - дателата наистина няма да е лошо да се смени, но презрамките много ми харесват- не разбирам защо ще махаш и тях  pardon.
За цвета на новите презрамки и дантелата - мисля, че ще се върже да е в тъмно шампанско само новата дантела. На презрамките има цветя, които при теб са светли и мисля, че е хубаво всички цветя - и по роклята и по презрамките, да са в един цвят. На оригинала презрамките са по-тъмни, но там и цветята по роклята са в същия по-тъмен цвят. Но за дантелата съм твордо "за" няколко нюанса по-тъмен цвят. Мисля, че ще се получи много ефектно.
 
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 11, 2011, 21:36:05 »

Капризче, новите снимки са на втора страница. Там видя ли? smile


И аз видях  yahoo Леле, приказна е роклята, честно. Аз не бих променила нищо. Но и ти си със страхотна фигура, каква малка талия имаш... Аз с този тумбак в момента благородно завиждам  tease
Активен
Susito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131


Ще ставам госпожа :-)


« Отговор #44 -: юни 12, 2011, 09:53:50 »

Monikamaria Чак сега разгледах снимките ти. Много добре ти стои роклята, като излята ти е  Bravo за корекциите аз не мога да преценя. Ще бъдеш прекрасна булка  give_rose
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines