Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

август 01, 2024, 18:44:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Monikamaria - 28.08.2011 година  (Прочетена 96094 пъти)
 
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: август 24, 2011, 13:25:11 »

Момичета, за пореден път ме зарадвахте!  blush give_rose give_rose give_rose
Обувките за сега ги нося с хавлиени чорапи, но ще пробвам и това с фризера. Ако не стане ще ги занеса на обущар и ще питам и за спрей!
V_e_S_i, с лещи съм, да. Аз съм късогледа (и то много  randma ) и не мога да ходя без лещи, та съчетавам полезното с приятното!  blum
А прическата в самия ден ще гледам да е доста по-стегната и да са по-пригладени кичурчетата, че така наистина не е точно както трябва.  good
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: август 24, 2011, 14:13:50 »

На мен пък ми харесва прическата и в този вариант smile От снимките на моминското малко не се вижда добре, но на тази, където си в салона е супер! Нормално е за пробна да не е в съвсем изчистен вид, но чак пък да е "рошава" - не съм съгласна smile Ако не е тайна с какво ти я начупиха косата, с дифузер ли? Изглежда много естествена и стои добре, поздравления  give_rose
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: август 24, 2011, 21:55:11 »

Монииии, толкова сте хубави, "еле па ти"  yahoo  yahoo  yahoo Не остана почти и през всичките тези месеци, всички емоции (положителни и негативни)..... довеждат до един прекрасен резултат  give_rose
Относно причекста и на мен ми е интересно, как те "обработиха" така, стои супер естествено  Bravo
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: август 24, 2011, 23:17:16 »

Момичета, и аз исках по-естествени къдрици.  good Та затова фризьорката ме направи с най-дебелата маша. В диаметър е около 6 см., ако не ме лъже окото.  smile
Да ви се похваля за обувките - отпуснаха се!  danceg Напръсках ги със спрей "Tarrago"! Действа за минути, нищо че не са ми от естествена кожа обувките!
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: август 25, 2011, 08:55:45 »

Мони браво за обувките сега вече може да си спокойна останаха броени дни до големия ден вече сигурно те връхлита тръпката от предстоящото и емоциите се засилват.Останаха ли още недовършени нещица.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #155 -: август 25, 2011, 08:58:11 »

Браво за обувките! Справила си се успешно!
Прическата много ми харесва! И аз си се представям с такава на моята сватба.  blush
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: август 25, 2011, 09:32:46 »

Мила, страхотна ти е прическата. Къдриците ще са по-стегнати когато ти я правят на деня със сигурност.  smile
Останаха ли ти още неща за вършене. Гледай в деня преди сватбата да си починеш.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: август 25, 2011, 09:40:03 »

Мони, и на мен много ми харесва прическата! Постигнат е точно ефекта, който искаш - естествени къдрици good danceg Браво и за обувките! Хайде отдай се вече на релакс, че не остана!!!! Сватбаааа чука на вратата!
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: август 25, 2011, 21:02:56 »

Олеле, момичетааааа!  tease Започвам да полудявам! Все ме е страх, че нещо няма да е готово! Иначе остана само да направя схемата на местата на гостите, да довърша някои тейбълки, украсата на ресторанта с цветята и да занесем алкохола в ресторанта. Нещото, което най-много ме изнервя е, че има някои много нагли хора и до този момент все още списъка с гостите се мени!  bqsnasym Въобще не се съобразяват, че нямаме време да правим размествания и т.н. Все едно на някакъв рожден ден сме ги поканили! Толкова съм бясна, че идея си нямате! Ако не бяха техните прищевки и капризи, щях да имам само украсата да си направя и да занесем алкохола! А сега до последно ще се тормозя!
Днес си направих и маникюра. Не е точно това, което исках, че златничкото е малко в повече, но иначе ми харесва!  smile По-късно ще кача снимки.
Всеки път като вляза тук и като ви чета и да знаете доста ми олеква! Така че ви благодаря много!   heart give_rose
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: август 25, 2011, 21:24:58 »

Мони не се ядосвай все ще има и такива на който не можеш да угодиш -прави си така както сметнеш за добре това е вашият ден и вие решавате как ще бъде всичко Прави това което ви харесва за да не съжаляваш за нищо после и в такъв момет има сърдити винаги Успех с останалите неща и ви пожелавам много любов и вълнения и щастие в сватбения ви ден -направете вашата приказка незабравима
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: август 25, 2011, 21:34:50 »

Moni,аз ти чета темичката редовно,но все не знам какво да пиша,понеже аз нямах сватба в истинския смисъл на думата и не разбирам от подготовката за нея.  pardon
Искам да ти пожелая невероятно празненство,много забавления и само положителни емоции.  chee music drum
Не мога да разбера и аз подобен тип хора,които си правят каквото си искат.В днешно време всеки изчислява всичко до последната стотинка,а очевидно има и такива,които все едно на кафе си им казал да излезете...правят се на тежки ..  NO Каквато съм ината,сигурно щях да режа поголовно ..  diablo
Тоя спрей за обувките откъде го купи?Много ми трябва за едно балерини.  blush
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: август 25, 2011, 22:13:02 »

Мерси, момичета!  give_rose
Карли, как да не си имала в истинския смисъл сватба! Двама души са се врекли в любов!  heart Има ли значение дали сте имали 20 или 200 гости?
А спрейчето ми го взе една приятелка от нейния обущар, но за съжаление нямам повече инфо.  sad
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: август 26, 2011, 08:53:20 »

Мони, неизбежни са тези промени. И на мен до последно някои гости казваха, че ще идват, после, че няма да идват, после че ще идват. Имах и двама несигурни, които казаха, че няма да дойдат накрая, но дойдоха все пак по-късно. Важното е да се успокоиш, направи схемата още днес и я дай в ресторанта. Ако има някакво изменение, им се обади да ги предупредиш просто.  smile
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: август 26, 2011, 09:03:37 »

Не остана, само два дена и идва голямото събитие smile Как се чувстваш, сигурно ти е напрегнато, но когато видиш резултата от цялата подготовка ще си щастлива, убедена съм!
Хайде успешни финални метри и много положителни емоции  give_rose
Активен
teriJ
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #164 -: август 26, 2011, 09:07:37 »

Здравейте, вмъквам се в темата, за да кажа за спрея за разширяване на обувки.
Тоя спрей за обувките откъде го купи?Много ми трябва за едно балерини.  blush
Аз също имах проблем с тесни обувки.Купих си спрей за разширяване от магазин SALAMANDER (В София има такъв на Витошка, в мол Сердика и ако не се лъжа същите продукти имат и в магазин Мандарин ).
Много съм доволна от спрея. За 10 минути се отуснаха обувките ми.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines