Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:54:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Monikamaria - 28.08.2011 година  (Прочетена 91573 пъти)
 
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #15 -: юни 06, 2011, 15:02:33 »

Честита тема и от мен  give_rose Само хубави емоции ти пожелавам smile
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 06, 2011, 15:16:30 »

Monikamaria, не се притеснявай каквато и да е причината за отмяната на сватбата. Важното е, че се обичате с твоя приятел и независимо кога ще станете едно семейство. Не унивай, подготовката на нещата за сватбата могат само да те разсеят.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 07, 2011, 22:16:12 »

Много ви благодаря, момичета!  kiss2  Вярвам и аз, че ще се оправят нещата! Все пак около месец отлагане не е толкова страшно! Лошото е, че едни от най-близките ми хора живеят в чужбина и няма да могат да присъстват!  cray Това най-много ме притеснява! А и не знам как ще отменя резервацията в ресторанта, ще има ли свободни дати. С агентката за украсата съм се разбрала, тя е супер точна и готина! Но и с фотографите се притеснявам какво ще стане! sad
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 07, 2011, 22:50:51 »

Милата тя, горе главата и не се тормози good good Всичко ще бъде наред!
Честита да ти е темичката и както казват момичетата тук - да я напълниш и препълниш с безброй положителни емоции. Ако случайно сватбата се отложи - ще имаш повече време да пишеш тук  banana banana banana Междурвеменно, недей да се отчайваш, а по-добре се чуй с хората от ресторанта, фото, видео и DJ и ги попитай директно за другата дата, за да си имаш предвид и ти какво да правиш, дали да търсиш други crazy crazy

Не знам какво се е случило, но за да се налага отлагане на сватбата, със сигурност е сериозно и ти пожелавам  всичко да се нареди скоро  danceg danceg girl_wink
Стискам палци и за роклята, както вече ти писах  и се надявам да ни зарадваш скоро с добри новини Good luck Good luck Good luck
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 07, 2011, 23:21:32 »

Моникамария,моля уточни датата на сватбата ,ако е променена ,за да можем да заключим темичката ,за да спазим правилата да бъде пусната един месец преди датата!
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 07, 2011, 23:44:01 »

fiibi_bg, как да уточня датата на сватбата тук, като не мога да я уточня пред гостите и ресторанта? Сама не знам какво ще се случи и дали ще се случи. Или това не е достатъчно сериозно оправдание дори и за това?
V_e_S_i, kiss2 !
« Последна редакция: юни 07, 2011, 23:46:20 от Monikamaria » Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 08, 2011, 09:35:09 »

Честита темичка и не се притеснявай , всичко ще се нареди. Хората са казали "Всяко зло за добро " нали така  girl_wink
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #22 -: юни 08, 2011, 14:11:18 »

Силно вярвай, че всичко ще е наред и ще се нареди  smile но не не го мисли прекалено много, само да се тормозиш. Важното е че любимия човек е до теб и те подкрепя  любов заедно
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 08, 2011, 15:54:35 »

Monikamaria честита темичка  Good luck

Заинтригува ме с тази отмяна на сватбата, тайна ли е причината, ако искаш я сподели, много е кофти така. Имай предвид че е лято и дори гостите ти от България може да летуват някъде, тъй че сигурно е добре да знаят от по рано  blush
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 08, 2011, 18:20:47 »

Момичета, благодаря! give_rose give_rose give_rose
Ами не че причината е тайна, просто не искам да я коментирам тук. Аз може да я напиша за вас, но може да чете всеки. pardon Случи ни се нещо много сериозно и не е под наш контрол въобще. Лошото е, че не е само то. Под някакво страшно напрежение сме и се чудя как не сме започнали да се караме с младоженеца, знаете, че често става така. Обадиха се и че трябва да ни докарат гарнитурата за хола в петък и не могат да я държат на склад. А още не сме боядисали и не сме викнали да ни сложат паркета и новия радиатор.  Абе ей такива неща! Но..имам добра новина! Утре ми пристига роклята! Стискайте палци поне тя да ме зарадва и още веднъж благодаря на всички за подкрепата!  give_rose
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 08, 2011, 18:29:00 »

Ех че неприятно Мони  sad такива неща хич не са хубави , но понякога в живота ни се случват и кофти ситуации,които ни учат как да ги преодоляваме и как да се справяме  с тях.Така ,че бъди силна всичко ще мине.
Добрата новина е ,че ще има рокляяя  Bravo Bravo
Чакам с нетърпение да видя снимки  danceg
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 08, 2011, 19:19:28 »

Мониии, милаа, толкова кофти се  е получило  sad . Ако трябва да си призная, в началото само четях форума и мненията ти и толкова ти завиждах (благордно, разбира се) и радвах на ентусиазма и изобщо на цялата ти организираност и се надявах и аз да се наслаждавам толкова на цялата организация на сватбата си!  give_rose
Трябва да ти кажа, че всички тези дребни несгоди са си част от живота и просто трябва да се вземете в ръце и да продължавате напред! Няма друг начин.  pardon Верно, че моментът е един такъв... напрегнат, дори леко изнервен, което със сигурност засилва ефекта на неприятните моменти. Надявам се само много серизоното нещо, всъщност да не е толкова сериозно, ако се изкара от целия контекст на изнервената действителност в момента и да можете да си го преодолеете двамата.
А роклятааааа, толкова чакана рокля! С такова нетърпение я чакаме всички, дано да те зарадва и да ти върне малко от предишния хъс!  danceg Ще чакаме снимкиии!
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 08, 2011, 20:05:56 »

Браво, много се радвам,че най-накрая идва yahoo yahoo С нетърпение чакам да я видя! И аз се присъединявам към мнението на pink_panther, че с интерес следя какво се случва с твоята подготовка и наистина много взе да ми липсваш напоследък blush blush Радвам се,че си тук отново  kiss2 и на теб и пак ти казвам - мисли положително и всичко ще е наред  Blush smoke Blush  smokeBlush Good luck
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 08, 2011, 21:46:42 »

Дано всичко се нареди. И аз следя как вървят при теб нещата от както чета форума.
Наистина много тъжно, че може да се наложи да отложите сватбата, но пък всичко се случва за наше добро. Така е трябвало да стане  yea

Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 09, 2011, 11:27:18 »

Момичета, толкова ми е мило да ви чета! Идея си нямате как ми олеква! Почват да не ми се виждат толкова страшни нещата! friends
Както писах в другата тема, роклята дойде! Не е точно това, което исках, защото не е същия цвят, но пак ми харесва. Аз преди да видя тази, много исках бяла рокля и се оказва, че просто е трябвало да съм с такава. Тя е шампанско, но доста светло. Довечера ще кача снимчици! Хайде, отивам да боядисвам!  blum
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines